Sepsi vs Farul Constanta Πρόβλεψη 6 Φεβρουάριος 2025

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe και Farul Constanta. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 4:00 PM 6 Φεβρουάριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Stadionul Municipal στην πόλη Sfântu Gheorghe. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe και Farul Constanta:

    • έχουν παιχτεί 13 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 12 εναντίον 14;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1, στο 2ο ημίχρονο - 1;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Sepsi - Farul Constanta

    31%
    5 Νίκη
    19%
    3 Σχεδιάζω
    50%
    8 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    16
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.13
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    0.94
    Μέσο σύνολο
    1.19
    2.13
    Κίτρινες κάρτες
    2.19
    Τελευταίοι αγώνες
    23.08.26
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    12.04.25
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    1.62
    2.92
    8
    6
    17
    12
    3
    3
    1
    4
    1
    0
    0
    4
    1.62
    2.92
    8
    6
    17
    12
    3
    3
    06.02.25
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    1.95
    0.77
    8
    7
    14
    10
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.95
    0.77
    8
    7
    14
    10
    1
    2
    22.09.24
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    1
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    1
    -
    -
    4
    6
    5
    10
    2
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    6
    5
    10
    2
    2
    03.05.24
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    3
    1
    4
    0
    3
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    2
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Liga I, η ομάδα ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe έχει συμμετάσχει σε συνολικά 24 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 9 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 7 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Liga I, με ποσοστό νίκης 38% και ποσοστό ήττας 33%.

    ⚽️Η ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe έχει σκοράρει συνολικά 32 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe έχει δεχθεί συνολικά 26 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe

    Τελευταίοι αγώνες
    01.09.26
    Romania Cup
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    CFR Cluj
    CFR Cluj
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    3
    16
    11
    1
    1
    Νικώ
    29.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    8
    1
    15
    11
    3
    1
    Γουόν
    23.08.26
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    Εφιστά
    19.08.26
    Romania Cup
    CSM Slatina
    CSM Slatina
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    6
    4
    14
    10
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    6
    4
    14
    10
    3
    2
    Γουόν
    15.08.26
    Liga I
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    -
    -
    3
    6
    15
    13
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    6
    15
    13
    2
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Farul Constanta Επισκόπηση ομάδας

    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Liga I, η ομάδα Farul Constanta έχει συμμετάσχει σε συνολικά 23 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 5 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 10 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Farul Constanta βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Liga I, με ποσοστό νίκης 22% και ποσοστό ήττας 35%.

    ⚽Η Farul Constanta έχει σκοράρει συνολικά 22 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Farul Constanta έχει δεχθεί συνολικά 31 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Farul Constanta

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    Εφιστά
    23.08.26
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    Εφιστά
    19.08.26
    Romania Cup
    Bihor Oradea
    Bihor Oradea
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    Εφιστά
    08.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 7, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs Farul Constanta

    • αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 23;
    • νικών: 9 vs 5;
    • ποσοστό νικών: 38% vs 22%;
    • ηττών: 8 vs 8;
    • ισοπαλιών: 7 vs 10.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 3 vs 2;
    • ηττών: 3 vs 2;
    • ισοπαλιών: 4 vs 6.
    👉Πρόβλεψη: Farul Constanta δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.92, οι φιλοξενούμενοι - 1.08;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 6; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs Farul Constanta

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.42 vs 2.3;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.33 vs 0.96;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.58 vs 0.43;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.75 vs 0.52;
    • ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.17;
    • Farul Constanta: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.75;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 1.5) vs 1.2 (εκτός - 1.43).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.78)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Τάσεις
    • Farul Constanta Εξυπηρετεί λιγότερο από 4.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Farul Constanta Σύνολο λιγότερο από (4,5) (aποδόσεις: 2.01)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 4.3 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.15 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.15);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4.4 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.4 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2).

    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.67; στην έδρα - 1.58;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.2; στην έδρα - 1.5.

    Farul Constanta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.87, εκτός έδρας - 1.92;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1; εκτός έδρας - 0.86.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (2,5) (aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 13;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 6 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe εναντίον Farul Constanta

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 23;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 11 vs 12;
    • αριθμός OZ για την ομάδα ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe εντός έδρας - 3 (25%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Farul Constanta εκτός έδρας - 6 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 6;
    • OZ εντός έδρας (ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe) - 0 (0%);
    • OZ εκτός έδρας (Farul Constanta) - 4 (57%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.85)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe σπίτι παιχνίδια (Liga I).

    Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 03/02/2025, 4:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Farul Constanta

    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Ισοπαλίες 1ου ημιχρόνου:
    sepsi-osk-sfantu-gheorgheσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια.
    1ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Bovada
    +115
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe δεν κερδίζει:
    sepsi-osk-sfantu-gheorghefc-farul-constantaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    Farul Constanta δεν χάνει:
    fc-farul-constantaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    Farul Constanta δεν θα χάσει
    Everygame
    -109
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe δεν χάνει:
    sepsi-osk-sfantu-gheorgheσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    Farul Constanta δεν κερδίζει:
    fc-farul-constantaσε 15 της τελευταίας 17 μακριά παιχνίδια.
    fc-farul-constantaσε 13 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια (Liga I).
    fc-farul-constantaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Liga I).
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe δεν θα χάσει
    Everygame
    -500
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    sepsi-osk-sfantu-gheorghefc-farul-constantaσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Farul Constanta.
    sepsi-osk-sfantu-gheorghefc-farul-constantaσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    sepsi-osk-sfantu-gheorghefc-farul-constantaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)
    Everygame
    -125
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Farul Constanta Θέση στον πίνακα

    League
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    6.
    Rapid Bucuresti 1923
    Rapid Bucuresti 1923
    301113635-2646
    7.
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    301181138-3541
    8.
    AFC Hermannstadt
    AFC Hermannstadt
    301181134-4041
    9.
    FC Petrolul Ploiesti
    FC Petrolul Ploiesti
    30913829-2940
    10.
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    308111129-3835
    11.
    FC Uta Arad
    FC Uta Arad
    308101228-3534

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκη
    5 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 5
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 8
    Χάσει - 7
    +1
    +1
    14 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    3
    Νίκη
    3
    5
    Σχεδιάζω
    5
    2
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    8
    Φραγμένος
    14
    7
    Χάσει
    13
    1.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.7
    0.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.4
    0.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    116'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    66'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία