Leganes vs Albacete Πρόβλεψη 4 Δεκέμβριος 2025

    📣Πώς ένα νωρίς γκολ θα αλλάξει τη στρατηγική και των δύο ομάδων; Εάν συμβεί, θα δούμε μια ενδιαφέρουσα εξέλιξη στον αγώνα μεταξύ των ομάδων Leganes και Albacete Balompie. Να θυμίσουμε ότι η συνάντηση έχει προγραμματιστεί για τις 6:00 PM 4 Δεκέμβριος. Ο αγώνας του τουρνουά θα διεξαχθεί στο γήπεδο Estadio Municipal de Butarque στην πόλη Leganes. Να σημειωθούν οι αποδόσεις - οι στοιχηματικές προτείνουν να στοιχηματίσετε στη νίκη της πλευράς για και , αντίστοιχα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων διεξήχθη στις 12 Μάιος 2024 και ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0. Ακολουθεί συγκριτική στατιστική αυτής της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Albacete Balompie):

    • κίτρινων καρτών: 1 vs 3;
    • κόρνερ: 3 vs 7;
    • σουτ στον στόχο: 1 vs 2.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Leganes και Albacete Balompie:

    • έχουν παιχτεί 7 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 3, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 1;
    • αριθμός γκολ - 9 εναντίον 5;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.14, στο 2ο ημίχρονο - 0.86;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Leganes - Albacete

    50%
    5 Νίκες
    10%
    1 Ισοπαλία
    40%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    10
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.4
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    50%
    1.5
    Μ.Ο. γκολ
    0.9
    2.5
    Κίτρινες κάρτες
    1.9
    Τελευταίοι αγώνες
    11.04.26
    Segunda División
    Leganes
    Leganes
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    -
    -
    10
    4
    17
    13
    1
    3
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    10
    4
    17
    13
    1
    3
    04.01.26
    Segunda División
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    Leganes
    Leganes
    -
    -
    5
    5
    11
    8
    1
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    11
    8
    1
    3
    04.12.25
    Copa del Rey
    Leganes
    Leganes
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    4
    1
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    7
    5
    11
    16
    4
    1
    12.05.24
    Segunda División
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    Leganes
    Leganes
    -
    -
    3
    7
    9
    14
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    9
    14
    1
    3
    27.08.23
    Segunda División
    CD Leganes
    CD Leganes
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    -
    -
    2
    5
    10
    12
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    10
    12
    3
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Leganes Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 30 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Segunda División (γηπεδούχοι - Real Zaragoza, φιλοξενούμενοι - Leganes). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 3:2.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Leganes vs Real Zaragoza):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 37% vs 63%;
    • κόρνερ: 3 vs 5;
    • φάουλ: 18 vs 15;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 11.

    ✅Η ομάδα Leganes έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 4 νίκες, έχει φέρει 2 ισοπαλίες και έχει υποστεί 4 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 14 γκολ, με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 1 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 1.3 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Leganes

    Τελευταίοι αγώνες
    02.11.26
    Segunda División
    Real Valladolid
    Real Valladolid
    Leganes
    Leganes
    2.38
    1.71
    6
    4
    13
    11
    1
    5
    4
    3
    3
    1
    1
    2
    2.38
    1.71
    6
    4
    13
    11
    1
    5
    Η
    24.10.26
    Segunda División
    Leganes
    Leganes
    Mallorca
    Mallorca
    2.46
    1.06
    7
    4
    20
    12
    4
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.46
    1.06
    7
    4
    20
    12
    4
    4
    Ι
    16.10.26
    Segunda División
    Leganes
    Leganes
    1
    Cordoba CF
    Cordoba CF
    1.15
    2.52
    4
    7
    15
    15
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.15
    2.52
    4
    7
    15
    15
    2
    2
    Η
    11.10.26
    Segunda División
    Almeria
    Almeria
    Leganes
    Leganes
    1.51
    0.53
    8
    3
    15
    25
    2
    5
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.51
    0.53
    8
    3
    15
    25
    2
    5
    Η
    03.10.26
    Segunda División
    Cadiz
    Cadiz
    Leganes
    Leganes
    2.59
    0.86
    5
    4
    10
    17
    2
    3
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    2.59
    0.86
    5
    4
    10
    17
    2
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Albacete Balompie Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 29 Νοέμβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Segunda División (γηπεδούχοι - Albacete Balompie, φιλοξενούμενοι - Deportivo La Coruna). Ο αγώνας έληξε με σκορ 0:2.

    Η στατιστική του αγώνα (Albacete Balompie vs Deportivo La Coruna) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 42% vs 58%;
    • κόρνερ: 9 vs 5;
    • φάουλ: 10 vs 5;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 3.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Albacete Balompie προσέφερε στους οπαδούς της 4 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 2 φορές και ολοκλήρωσε 4 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 11;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.1;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.1.

    Αποτελέσματα αγώνων: Albacete Balompie

    Τελευταίοι αγώνες
    31.10.26
    Segunda División
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    1
    Sabadell
    Sabadell
    0.41
    2.46
    7
    6
    11
    17
    1
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    0.41
    2.46
    7
    6
    11
    17
    1
    3
    Ν
    25.10.26
    Segunda División
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    Club Deportivo Eldense
    Club Deportivo Eldense
    1.38
    0.77
    10
    4
    14
    11
    4
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.38
    0.77
    10
    4
    14
    11
    4
    4
    Ν
    17.10.26
    Segunda División
    Sporting Gijon
    Sporting Gijon
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    0.85
    0.44
    3
    5
    13
    17
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.85
    0.44
    3
    5
    13
    17
    3
    2
    Η
    12.10.26
    Segunda División
    Real Valladolid
    Real Valladolid
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    2.69
    0.82
    7
    5
    11
    16
    2
    4
    5
    0
    4
    0
    1
    0
    2.69
    0.82
    7
    5
    11
    16
    2
    4
    Η
    06.10.26
    Club Friendlies
    CF Talavera de La Reina
    CF Talavera de La Reina
    Albacete Balompie
    Albacete Balompie
    -
    -
    5
    11
    -
    -
    2
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    11
    -
    -
    2
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 3; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0; αριθμός ισοπαλιών - 0;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.14;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.86, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.29.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Leganes (εντός) vs Albacete Balompie (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 0 vs 1;
    • νικών: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • ηττών: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0 vs 0;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 2 vs 2;
    • ηττών: 2 vs 4;
    • ισοπαλιών: 6 vs 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.6, δεχθέντα - 0.6) vs 0.8 (σκοράρισμα - 0.2, δεχθέντα - 0.6).
    Τάσεις
    • Leganes Σκορ και γκολ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 4 παιχνίδια (Copa del Rey).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Άντερ γκολ πάνω από (1.5) (aποδόσεις: 2.39)

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • νίκες γηπεδούχων - 3, νίκες φιλοξενούμενων - 3, ισοπαλίες - 1.
    Τάσεις
    • Leganes δεν κερδίζει σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Albacete Balompie δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1.29, οι φιλοξενούμενοι - 0.71;
    • μέσος όρος σύνολο γκολ σε απευθείας αγώνες - 2;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 2; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Leganes παιχνίδια (Copa del Rey).
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Πάνω (2,5) (aποδόσεις: 2.15)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Leganes: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 6; στο γήπεδο του σπιτιού - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; στο γήπεδο του σπιτιού - 7.

    Albacete Balompie: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 7, εκτός - 7;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.2; εκτός - 3.4.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 7.5 γωνία σε 10 της τελευταίας 11 Leganes παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (7,5) (aποδόσεις: 1.38)

    Πρόβλεψη για κίτρινες κάρτες

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 4.86 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.43 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.43);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 4 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.67 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.33).

    Leganes: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1; στην έδρα - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.6; στην έδρα - 1.67.

    Albacete Balompie: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1, εκτός έδρας - 1;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.9; εκτός έδρας - 2.6.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Σύνολο περισσότερο (2,5) (aποδόσεις: 2.1)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 7;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 2 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.
    Τάσεις
    • Leganes Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια (Copa del Rey).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.75)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Leganes δεν κερδίζει σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.

    Albacete Balompie δεν θα χάσει
    συντελεστής-133
    Δημοσιεύθηκε: 02/12/2025, 9:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Leganes - Albacete Balompie

    Leganes δεν κερδίζει:
    cd-leganesσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Albacete Balompie δεν θα χάσει
    Everygame
    -179
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    cd-leganesalbacete-balompieσε 6 της τελευταίας 7 Leganes παιχνίδια κατάb Albacete Balompie.
    cd-leganesσε 12 της τελευταίας 14 Leganes παιχνίδια.
    cd-leganesσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Leganes σπίτι παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Κάτω (3,5)
    Everygame
    -455
    Υπήρξαν Άντερ πάνω από 1.5 γκολ:
    albacete-balompieσε 6 της τελευταίας 7 Albacete Balompie παιχνίδια.
    σε 8 της τελευταίας 9 Luis Bestard Servera παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Πάνω (1,5)
    Everygame
    -278
    Albacete Balompie Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ:
    cd-leganesalbacete-balompieσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Leganes.
    Albacete Balompie Σύνολο γκολ Κάτω (1,5)
    Everygame
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    2 - Νίκες
    2 - Ισοπαλίες
    6 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 7
    10 αγώνες
    Υπέρ - 8
    Κατά - 19
    -11
    -11
    8 - Υπέρ
    19 - Κατά
    2
    Νίκες
    2
    2
    Ισοπαλίες
    1
    6
    Ήττες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    8
    Υπέρ
    8
    19
    Κατά
    19
    2.7
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.7
    0.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    0.8
    1.9
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.9
    3
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    113'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    113'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία