Puerto Cabello vs Monagas Πρόβλεψη 4 Νοέμβριος 2025

    Πώς θα αντιμετωπίσουν οι νέοι παίκτες την πίεση αυτού του αγώνα; Το προπονητικό προσωπικό μπορεί να περιστρέψει την ομάδα, έτσι το παιχνίδι των ομάδων Puerto Cabello και Monagas μπορεί να διαφέρει από το συνηθισμένο. Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο στάδιο "Complejo Deportivo Socialista" στην πόλη Puerto Cabello ως μέρος του τουρνουά Liga FUTVE. Ο αγώνας έχει προγραμματιστεί για 11:30 PM 4 Νοέμβριος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 21 Οκτώβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:2. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Monagas):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 49% vs 51%;
    • κόρνερ: 1 vs 6;
    • φάουλ: 19 vs 12;
    • κίτρινων καρτών: 5 vs 0;
    • σουτ εντός εστίας: 1 vs 5.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Puerto Cabello και Monagas:

    • έχουν παιχτεί 15 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 6, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 3;
    • αριθμός γκολ - 21 εναντίον 19;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.93, στο 2ο ημίχρονο - 1.73;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.67.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Puerto Cabello - Monagas

    44%
    8 Νίκες
    22%
    4 Ισοπαλίες
    33%
    6 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    18
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.61
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    56%
    1.39
    Μ.Ο. γκολ
    1.22
    Τελευταίοι αγώνες
    25.04.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    1
    10
    14
    8
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    10
    14
    8
    2
    1
    04.03.26
    Copa Sudamericana
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Monagas
    Monagas
    1
    1.19
    0.17
    3
    2
    10
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    5
    3
    1.19
    0.17
    3
    2
    10
    14
    1
    2
    04.11.25
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Monagas
    Monagas
    1.29
    1.37
    6
    2
    19
    10
    3
    4
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1.29
    1.37
    6
    2
    19
    10
    3
    4
    21.10.25
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    2.09
    1.46
    1
    6
    19
    12
    5
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.09
    1.46
    1
    6
    19
    12
    5
    0
    06.08.25
    Copa Venezuela
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    6
    1
    -
    -
    4
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    6
    1
    -
    -
    4
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Puerto Cabello Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 25 Οκτώβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga FUTVE (γηπεδούχοι - Puerto Cabello, φιλοξενούμενοι - Zamora). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 3:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Puerto Cabello vs Zamora):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 64% vs 36%;
    • κόρνερ: 1 vs 2;
    • φάουλ: 8 vs 4;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 5;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 0.

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 5 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 3 αγώνες, και έχασε 2 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 1.1, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 1.6, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 0.5.

    Αποτελέσματα αγώνων: Puerto Cabello

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    FUTVE
    Trujillanos
    Trujillanos
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    6
    8
    14
    20
    2
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    8
    14
    20
    2
    2
    Ν
    19.09.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Portuguesa
    Portuguesa
    -
    -
    15
    1
    14
    7
    4
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    15
    1
    14
    7
    4
    2
    Ν
    15.09.26
    FUTVE
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    7
    3
    15
    15
    2
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    15
    15
    2
    4
    Ι
    12.09.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Carabobo
    Carabobo
    -
    -
    5
    4
    15
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    4
    15
    3
    0
    0
    Η
    07.09.26
    FUTVE
    UCV
    UCV
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    19
    10
    3
    1
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Monagas Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 31 Οκτώβριος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga FUTVE (γηπεδούχοι - Deportivo La Guaira, φιλοξενούμενοι - Monagas). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Monagas vs Deportivo La Guaira) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 40% vs 60%;
    • κόρνερ: 0 vs 5;
    • φάουλ: 21 vs 14;
    • κίτρινες κάρτες: 3 vs 4;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 5.

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Monagas προσέφερε στους οπαδούς της 1 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 3 φορές και ολοκλήρωσε 6 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 11;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 1.1;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.8.

    Αποτελέσματα αγώνων: Monagas

    Τελευταίοι αγώνες
    14.10.26
    Copa Venezuela
    Monagas
    Monagas
    Dynamo Puerto Fc
    Dynamo Puerto Fc
    -
    -
    2
    1
    15
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    2
    1
    15
    10
    2
    2
    Ν
    11.10.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Estudiantes Merida
    Estudiantes Merida
    -
    -
    5
    13
    15
    14
    5
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    13
    15
    14
    5
    3
    Ν
    07.10.26
    Copa Venezuela
    Mineros de Guayana
    Mineros de Guayana
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    -
    -
    1
    2
    Η
    19.09.26
    FUTVE
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    Monagas
    Monagas
    -
    -
    4
    4
    14
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    4
    14
    11
    2
    3
    Ι
    16.09.26
    FUTVE
    Monagas
    Monagas
    Zamora
    Zamora
    -
    -
    4
    6
    15
    6
    3
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    6
    15
    6
    3
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες στο 1ο ημίχρονο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1; αριθμός ισοπαλιών - 4;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.93;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.53, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.4.

    Στατιστικά στο 1ο ημίχρονο: Puerto Cabello (εντός) vs Monagas (εκτός)

    • αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 15;
    • νικών: 10 (55.56%) vs 5 (33.33%);
    • ηττών: 3 (16.67%) vs 6 (40%);
    • ισοπαλιών: 5 (27.78%) vs 4 (26.67%);
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.28 vs 1.27;
    • μέσος όρος γκολ που δέχτηκαν: 0.39 vs 0.67.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • νικών: 4 vs 4;
    • ηττών: 1 vs 4;
    • ισοπαλιών: 5 vs 2;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο: 0.9 (σκοράρισμα - 0.7, δεχθέντα - 0.2) vs 0.9 (σκοράρισμα - 0.5, δεχθέντα - 0.4).
    Τάσεις
    • Puerto Cabello Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια.
    • Puerto Cabello Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Puerto Cabello θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 1.56)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες γηπεδούχων - 6, νίκες φιλοξενούμενων - 6, ισοπαλίες - 3.
    Τάσεις
    • Puerto Cabello δεν χάνει σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    • Monagas δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    • Monagas δεν κερδίζει σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    👉Πρόβλεψη: Puerto Cabello δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.09)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.4, οι φιλοξενούμενοι - 1.27;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.67;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Puerto Cabello vs Monagas

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 1.97 vs 2.7;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.12 vs 1.27;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.68 vs 0.6;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.44 vs 0.67;
    • Puerto Cabello: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.5;
    • Monagas: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 1.07;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.1 (εντός - 1.6) vs 1.1 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Monagas Αποτελέσματα σε 21 της τελευταίας 23 παιχνίδια.
    • Monagas Αποτελέσματα σε 11 της τελευταίας 12 μακριά παιχνίδια.
    • Monagas Αποτελέσματα σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Liga FUTVE).
    👉Πρόβλεψη: Monagas θα κερδίσει γκολ

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.85)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Monagas κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Puerto Cabello.

    Monagas Χάντικαπ (+1,5)
    συντελεστής-294
    Δημοσιεύθηκε: 02/11/2025, 7:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Puerto Cabello - Monagas

    Monagas Χάνει το 2ο ημίχρονο:
    monagas-scσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια.
    monagas-scσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    2ο ημίχρονο Puerto Cabello Νίκη
    Everygame
    -125
    Puerto Cabello δεν χάνει:
    academia-puerto-cabelloσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Monagas δεν κερδίζει:
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Puerto Cabello δεν θα χάσει
    Everygame
    -769
    Puerto Cabello Αποτελέσματα:
    academia-puerto-cabellomonagas-scσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια κατάb Monagas (Liga FUTVE).
    academia-puerto-cabellomonagas-scσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Monagas.
    academia-puerto-cabelloσε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια (Liga FUTVE).
    academia-puerto-cabelloσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια.
    Monagas Χάνει:
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια.
    monagas-scσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    monagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Liga FUTVE).
    Puerto Cabello θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -1000
    Puerto Cabello Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    academia-puerto-cabellomonagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια κατάb Monagas.
    academia-puerto-cabellomonagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 10 παιχνίδια κατάb Monagas (Liga FUTVE).
    academia-puerto-cabellomonagas-scσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Monagas.
    academia-puerto-cabelloσε 12 της τελευταίας 14 παιχνίδια.
    Puerto Cabello Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Everygame
    -278
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Puerto Cabello - Monagas Θέση στον πίνακα

    Apertura
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    4.
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1365219-1023
    5.
    Academia Puerto Cabello
    Academia Puerto Cabello
    1363414-1021
    6.
    Academia Anzoategui FC
    Academia Anzoategui FC
    1355317-1220
    9.
    Caracas FC
    Caracas FC
    1344512-1516
    10.
    Monagas SC
    Monagas SC
    1343617-2115
    11.
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1342713-1714

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    5 - Νίκες
    4 - Ισοπαλίες
    1 - Ήττα
    Νίκες - 6
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 12
    Χάσει - 6
    +6
    +7
    17 - Φραγμένος
    10 - Χάσει
    5
    Νίκες
    6
    4
    Ισοπαλίες
    1
    1
    Ήττες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    12
    Φραγμένος
    17
    6
    Χάσει
    10
    1.8
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.7
    1.2
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.7
    0.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1
    4
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    75'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    53'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία