Fram vs Vikingur Reykjavik Πρόβλεψη 27 Ιούλιος 2025

    🔉Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις τυποποιημένες διατάξεις; Οι ομάδες Fram Reykjavik και Vikingur Reykjavik έχουν μάστερς της τέχνης τους, οπότε το παιχνίδι υπόσχεται να είναι καλό. Η αντιπαράθεση θα πραγματοποιηθεί στο τουρνουά Urvalsdeild στις 7:15 PM στις 27 Ιούλιος.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Fram Reykjavik και Vikingur Reykjavik:

    • παίχτηκαν 20 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 4, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 19 εναντίον 46;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.25.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Fram - Vikingur Reykjavik

    15%
    4 Νίκη
    15%
    4 Σχεδιάζω
    69%
    18 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    26
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.46
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    58%
    1.04
    Μέσο σύνολο
    2.42
    0.96
    Κίτρινες κάρτες
    1.08
    Τελευταίοι αγώνες
    21.06.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    5
    7
    15
    5
    3
    1
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    -
    -
    5
    7
    15
    5
    3
    1
    04.04.26
    Cup
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    1
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    1
    1
    24.01.26
    ICE Reykjavik Tournament
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    -
    -
    4
    5
    6
    6
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    5
    6
    6
    2
    0
    21.09.25
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    1
    1.61
    0.46
    3
    1
    13
    10
    5
    4
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    1.61
    0.46
    3
    1
    13
    10
    5
    4
    27.07.25
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    1.02
    2.46
    5
    10
    13
    9
    2
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    1.02
    2.46
    5
    10
    13
    9
    2
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fram Reykjavik Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 28 Απρίλιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Urvalsdeild (γηπεδούχοι - Fram Reykjavik, φιλοξενούμενοι - Afturelding). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 3:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Fram Reykjavik vs Afturelding):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 63% vs 37%;
    • κόρνερ: 6 vs 9;
    • φάουλ: 9 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 2;
    • σουτ εντός στόχου: 7 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Urvalsdeild, η ομάδα Fram Reykjavik έχει συμμετάσχει σε συνολικά 4 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 2 ήττες,
    • 0 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Fram Reykjavik βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Urvalsdeild, με ποσοστό νίκης 50% και ποσοστό ήττας 50%.

    ⚽️Η Fram Reykjavik έχει σκοράρει συνολικά 8 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Fram Reykjavik έχει δεχθεί συνολικά 6 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fram Reykjavik

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Akureyri
    Akureyri
    -
    -
    12
    1
    10
    5
    0
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    12
    1
    10
    5
    0
    2
    Εφιστά
    24.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    -
    -
    8
    6
    7
    13
    3
    1
    3
    4
    1
    4
    2
    0
    -
    -
    8
    6
    7
    13
    3
    1
    Γουόν
    17.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    4
    8
    10
    11
    2
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    8
    10
    11
    2
    2
    Γουόν
    10.08.26
    Urvalsdeild
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    12
    5
    5
    15
    0
    0
    Νικώ
    01.08.26
    Urvalsdeild
    IBV Vestmannaeyjar
    IBV Vestmannaeyjar
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    1
    -
    -
    4
    3
    15
    25
    4
    6
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    4
    3
    15
    25
    4
    6
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Vikingur Reykjavik Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 28 Απρίλιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Urvalsdeild (γηπεδούχοι - Valur Reykjavik, φιλοξενούμενοι - Vikingur Reykjavik). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:1.

    Η στατιστική του αγώνα (Vikingur Reykjavik vs Valur Reykjavik) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 48% vs 52%;
    • κόρνερ: 4 vs 3;
    • φάουλ: 10 vs 16;
    • κίτρινες κάρτες: 4 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 4.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Urvalsdeild, η ομάδα Vikingur Reykjavik έχει συμμετάσχει σε συνολικά 4 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Vikingur Reykjavik βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Urvalsdeild, με ποσοστό νίκης 50% και ποσοστό ήττας 25%.

    ⚽Η Vikingur Reykjavik έχει σκοράρει συνολικά 7 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Vikingur Reykjavik έχει δεχθεί συνολικά 2 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Vikingur Reykjavik

    Τελευταίοι αγώνες
    27.08.26
    UECL
    Borac Banja Luka
    Borac Banja Luka
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    2
    6
    12
    21
    5
    5
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    2
    6
    12
    21
    5
    5
    Νικώ
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    Γουόν
    20.08.26
    UECL
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Borac Banja Luka
    Borac Banja Luka
    -
    -
    10
    2
    11
    8
    2
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    10
    2
    11
    8
    2
    2
    Νικώ
    16.08.26
    Urvalsdeild
    FH Hafnarfjordur
    FH Hafnarfjordur
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    -
    -
    6
    9
    13
    9
    2
    3
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    -
    -
    6
    9
    13
    9
    2
    3
    Γουόν
    13.08.26
    UEL
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Thun
    Thun
    1.66
    0.94
    2
    3
    10
    15
    4
    4
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1.66
    0.94
    2
    3
    10
    15
    4
    4
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο ημίχρονο

    Στατιστικά 1ου Ημιχρόνου: Fram Reykjavik (εντός) vs Vikingur Reykjavik (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 2;
    • αριθμός νικών: 1 (0.33%) vs 1 (0.5%);
    • αριθμός ηττών: 2 (0.67%) vs 0 (0%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (0.5%);
    • μέσος όρος συνολικών γκολ: 1.67 vs 0.5;
    • μέσος όρος γκολ κατά: 1 vs 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 1;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 6;
    • μέσος όρος 1ου ημιχρόνου: 1.8 (επιτεύχθηκαν - 1, κατά - 0.8) vs 1 (επιτεύχθηκαν - 0.7, κατά - 0.3).
    Τάσεις
    • Fram Reykjavik Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 σπίτι παιχνίδια.
    • Fram Reykjavik Σκορ στο 1ο ημίχρονο σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια (Urvalsdeild).
    👉Πρόβλεψη: 1ο ημίχρονο, Fram Reykjavik θα κερδίσει γκολ (aποδόσεις: 2.14)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
    • νίκες γηπεδούχων - 4, νίκες φιλοξενούμενων - 14, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Fram Reykjavik vs Vikingur Reykjavik

    • αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
    • νικών: 2 vs 2;
    • ποσοστό νικών: 50% vs 50%;
    • ηττών: 2 vs 1;
    • ισοπαλιών: 0 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 4;
    • ηττών: 4 vs 4;
    • ισοπαλιών: 0 vs 2.
    Τάσεις
    • Fram Reykjavik κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 12 παιχνίδια.
    • Fram Reykjavik κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 11 σπίτι παιχνίδια.
    • Fram Reykjavik κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 παιχνίδια (Urvalsdeild).
    • Fram Reykjavik κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 σπίτι παιχνίδια (Urvalsdeild).
    👉Πρόβλεψη: Fram Reykjavik Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.42)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 0.95, οι φιλοξενούμενοι - 2.3;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.25;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 10; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 4.

    Στατιστικά: Fram Reykjavik vs Vikingur Reykjavik

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.5 vs 2.25;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 2 vs 1.75;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.75 vs 1;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.25 vs 0.75;
    • Fram Reykjavik: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 2.33;
    • Vikingur Reykjavik: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.1 (εντός - 2) vs 1.4 (εκτός - 0.5).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.25)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Τάσεις
    • Fram Reykjavik Εξυπηρετεί πάνω από 4.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Fram Reykjavik Σύνολο πάνω από (4,5) (aποδόσεις: 1.66)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 10 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 4 φορές.

    Στατιστικά: Fram Reykjavik εναντίον Vikingur Reykjavik

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 2 vs 1;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Fram Reykjavik εντός έδρας - 1 (33%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Vikingur Reykjavik εκτός έδρας - 1 (50%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 4;
    • OZ εντός έδρας (Fram Reykjavik) - 3 (50%);
    • OZ εκτός έδρας (Vikingur Reykjavik) - 2 (33%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Fram Reykjavik παιχνίδια (Urvalsdeild).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Fram Reykjavik σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Fram Reykjavik σπίτι παιχνίδια (Urvalsdeild).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Vikingur Reykjavik παιχνίδια.

    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Bovada
    Στοίχημα-147
    Δημοσιεύθηκε: 25/07/2025, 7:35 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik

    Fram Reykjavik Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    fram-reykjavikσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Everygame
    +170
    Fram Reykjavik Νίκες:
    fram-reykjavikσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Fram Reykjavik Νίκη
    Bovada
    +260
    Fram Reykjavik Χάνει:
    fram-reykjavikvikingur-reykjavikσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Vikingur Reykjavik.
    fram-reykjavikvikingur-reykjavikσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Vikingur Reykjavik (Urvalsdeild).
    fram-reykjavikvikingur-reykjavikσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Vikingur Reykjavik.
    Vikingur Reykjavik Νίκη
    Bovada
    -120
    Fram Reykjavik δεν χάνει:
    fram-reykjavikσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια.
    Fram Reykjavik δεν θα χάσει
    Everygame
    -119
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Fram Reykjavik - Vikingur Reykjavik Θέση στον πίνακα

    Championship Playoffs
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    1.
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    27176458-3157
    2.
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    27136861-4645
    3.
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    27126950-4542
    4.
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    27119746-4242
    5.
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    271061141-4036
    6.
    FH Hafnarfjordur
    FH Hafnarfjordur
    27891049-4633

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκη
    3 - Σχεδιάζω
    1 - Νικώ
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 2
    Βλάβες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 25
    Χάσει - 16
    +9
    0
    20 - Φραγμένος
    20 - Χάσει
    6
    Νίκη
    4
    3
    Σχεδιάζω
    2
    1
    Βλάβες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    25
    Φραγμένος
    20
    16
    Χάσει
    20
    4.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    4
    2.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    2
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    2
    8
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    36'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    45'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία