Gornik vs Cracovia Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Gornik
40 Αγώνες
Cracovia Krakow
15 Νίκη
7 Σχεδιάζω
18 Νίκη
38%
18%
45%
1ο ημίχρονο
13 Νίκη
15 Σχεδιάζω
12 Νίκη
33%
38%
30%
2ο ημίχρονο
12 Νίκη
12 Σχεδιάζω
16 Νίκη
30%
30%
40%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
101
46
55
Σύνολο αγώνων
17
Περισσότερο - 43%
23
57% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.53
1.15
1.38
Μέσος χρόνος ανά γκολ
35'
78'
65'
Gornik
8
0-15'
6
16-30'
12
31-45'
6
0-15'
14
16-30'
7
31-45'
HT
3
46-60'
8
61-75'
9
76-90'
6
46-60'
10
61-75'
12
76-90'
Cracovia Krakow
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 134
3.35
72
62
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 10
0.25
7
3
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


GornikΠολωνία
Cracovia KrakowΠολωνία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Gornik - Cracovia Krakow Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
20.08.26
UECLGornik
Monaco
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
2
3
0
1
2
2
1.34
1.75
7
4
13
15
2
2
Νικώ
16.08.26
EkstraklasaGornik
1
Wisla
-
-
6
3
16
17
1
4
2
1
1
0
1
1
-
-
6
3
16
17
1
4
Γουόν
13.08.26
UELGornik
Ferencvarosi
2.17
1.17
9
6
11
12
0
2
1
1
1
0
0
1
2.17
1.17
9
6
11
12
0
2
Εφιστά
08.08.26
EkstraklasaRKS Radomiak Radom
Gornik
-
-
2
3
16
7
4
4
1
3
0
2
1
1
-
-
2
3
16
7
4
4
Γουόν
05.08.26
UELFerencvarosi
Gornik
1.7
0.95
2
5
12
9
0
1
1
0
0
0
1
0
1.7
0.95
2
5
12
9
0
1
Νικώ
29.07.26
UCLGornik
Fenerbahce Istanbul
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
1
1
1
1
0
0
0.65
2.8
9
7
8
15
4
5
Εφιστά
25.07.26
EkstraklasaGornik
WKS Slask Wroclaw
-
-
8
6
12
15
2
1
2
1
0
1
2
0
-
-
8
6
12
15
2
1
Γουόν
21.07.26
UCLFenerbahce Istanbul
Gornik
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
1
0
1
0
0
0
1.6
0.09
9
2
15
11
0
0
Νικώ
Αγώνες
21.08.26
EkstraklasaCracovia Krakow
Wieczysta Krakow
-
-
9
8
14
13
0
1
3
2
1
1
2
1
-
-
9
8
14
13
0
1
Γουόν
16.08.26
EkstraklasaCracovia Krakow
RKS Rakow Czestochowa
-
-
7
5
14
11
0
1
2
1
0
1
2
0
-
-
7
5
14
11
0
1
Γουόν
09.08.26
EkstraklasaWKS Slask Wroclaw
1
Cracovia Krakow
-
-
4
6
8
12
0
3
0
0
0
0
0
0
-
-
4
6
8
12
0
3
Εφιστά
03.08.26
EkstraklasaCracovia Krakow
Pogon Szczecin
-
-
6
6
7
14
2
1
0
2
0
0
0
2
-
-
6
6
7
14
2
1
Νικώ
26.07.26
Club Friendly GamesCracovia Krakow
Anorthosis Famagusta
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
25.07.26
EkstraklasaLech Poznan
Cracovia Krakow
-
-
9
6
9
13
1
3
0
0
0
0
0
0
-
-
9
6
9
13
1
3
Εφιστά
19.07.26
Club Friendly GamesCracovia Krakow
Sevilla
1
-
-
1
6
18
25
4
4
1
0
1
0
0
0
-
-
1
6
18
25
4
4
Γουόν
09.07.26
Club Friendly GamesCracovia Krakow
Pardubice
-
-
3
12
10
20
1
1
2
0
2
0
0
0
-
-
3
12
10
20
1
1
Γουόν
06.07.26
Club Friendly GamesCracovia Krakow
Istanbul Basaksehir
-
-
0
10
-
-
0
0
3
1
2
1
1
0
-
-
0
10
-
-
0
0
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
3 Νίκη
2 Σχεδιάζω
5 Νικώ
30%
20%
50%
1 μισός
2 μισός
30%
10%
20%
60%
50%
Νικώ
30%
·10 Αγώνες ·Cracovia Krakow
2 Νίκη
6 Σχεδιάζω
2 Βλάβες
20%
60%
20%
1 μισός
2 μισός
0%
20%
90%
60%
10%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
0
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
2
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
14
10
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο3
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο7
3
Σκόραρε πρώτος2
2
Δεν σκοράραμε5
Gornik
0%
0
14%
2
21%
3
14%
2
29%
4
21%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cracovia Krakow
20%
2
0%
0
10%
1
20%
2
20%
2
30%
3
17
11
7
Γκολ στο 1ο ημίχρονο4
10
Γκολ στο 2ο ημίχρονο7
7
Χάθηκε πρώτα4
0
Δεν έχασαν4
Gornik
24%
4
12%
2
18%
3
24%
4
18%
3
29%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Cracovia Krakow
18%
2
9%
1
18%
2
36%
4
18%
2
36%
4
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.1
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
8
Μέσος χρόνος ανά γκολ
90'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Cracovia Krakow
3.1
Όλο το ματς2.1
1.2
1ο ημίχρονο0.7
1.9
2ο ημίχρονο1.4
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
2
20%
0.5
5
50%
5
50%
5
50%
5
50%
1.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Gornik - Cracovia Krakow Στατιστικά αγώνα
Gornik
Cracovia Krakow
47.3%
49.4%
Φάουλ
108
133
Γωνία
64
70
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
17
23
Κόκκινες κάρτες
1
0
Αποτελέσματα αγώνων
1:0
2 ώρα20%
1:1
2 ώρα20%
2:1
2 ώρα20%
2:3
2 ώρα20%
1:3
1 ώρα10%
0:0
4 ώρα40%
2:1
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
3:2
1 ώρα10%
2
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
5
3 ώρα30%
1
2 ώρα20%
4
1 ώρα10%
2 Γκολ
3 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
4 Γκολ
2
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Copa Uruguay
Montevideo City Torque
Danubio
1 Σεπ
23:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Slovensky Pohar
Stow Leni
Slovan Duslo Sala
2 Σεπ
14:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Regionalliga
Sportfreunde Siegen 1899
Paderborn 07 II
2 Σεπ
17:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Segunda Division
Real Frontera
Zamora Barinas B
2 Σεπ
19:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Primera Division
Olimpia Asuncion
Guarani
2 Σεπ
21:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
2nd Division
El Sekka El Hadid
Maleyeit Kafr El Zayiat
3 Σεπ
13:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία