Cercle Brugge vs Gent Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Cercle Brugge
43 Αγώνες
KAA Gent
12 Νίκη
6 Σχεδιάζω
25 Νίκη
28%
14%
58%
1ο ημίχρονο
11 Νίκη
16 Σχεδιάζω
16 Νίκη
26%
37%
37%
2ο ημίχρονο
12 Νίκη
9 Σχεδιάζω
22 Νίκη
28%
21%
51%
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
137
54
83
Σύνολο αγώνων
27
Περισσότερο - 63%
16
37% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.19
1.26
1.93
Μέσος χρόνος ανά γκολ
28'
72'
47'
Cercle Brugge
9
0-15'
4
16-30'
8
31-45'
8
0-15'
13
16-30'
8
31-45'
HT
9
46-60'
8
61-75'
16
76-90'
13
46-60'
18
61-75'
21
76-90'
KAA Gent
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 120
2.79
74
46
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 7
0.16
3
4
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Cercle BruggeΒέλγιο
KAA GentΒέλγιο

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Cercle Brugge - KAA Gent Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
23.08.26
Premier DivisionClub Brugge
Cercle Brugge
1.86
0.89
9
4
3
14
0
1
1
0
1
0
0
0
1.86
0.89
9
4
3
14
0
1
Νικώ
14.08.26
Premier DivisionCercle Brugge
St. Truidense VV
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
3
3
1
2
2
1
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
Εφιστά
08.08.26
Premier DivisionStandard Liege
Cercle Brugge
2.46
1.42
7
11
9
13
1
1
2
2
1
1
1
1
2.46
1.42
7
11
9
13
1
1
Εφιστά
31.07.26
Club Friendly GamesMonaco
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
1
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Εφιστά
25.07.26
Club Friendly GamesStade Reims
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
18.07.26
Club Friendly GamesPEC Zwolle
Cercle Brugge
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
2
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Νικώ
11.07.26
Club Friendly GamesCercle Brugge
Lommel United
-
-
6
0
-
-
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
6
0
-
-
1
1
Εφιστά
09.05.26
Premier DivisionRaal La Louviere
Cercle Brugge
-
-
6
5
5
11
1
2
4
1
0
1
4
0
-
-
6
5
5
11
1
2
Νικώ
01.05.26
Premier DivisionCercle Brugge
Zulte Waregem
2.54
1.52
6
7
13
12
0
1
2
3
1
0
1
3
2.54
1.52
6
7
13
12
0
1
Νικώ
Αγώνες
20.08.26
UECLKAA Gent
Hibernian
-
-
8
2
10
6
1
5
0
0
0
0
0
0
-
-
8
2
10
6
1
5
Εφιστά
16.08.26
Premier DivisionRaal La Louviere
KAA Gent
0.59
1.74
6
3
12
5
1
0
1
2
1
1
0
1
0.59
1.74
6
3
12
5
1
0
Γουόν
13.08.26
UECLKAA Gent
Göteborg
-
-
7
3
9
7
1
2
1
1
1
0
0
1
-
-
7
3
9
7
1
2
Εφιστά
09.08.26
Premier DivisionKAA Gent
Mechelen
1.48
0.44
4
1
11
11
0
1
2
0
2
0
0
0
1.48
0.44
4
1
11
11
0
1
Γουόν
06.08.26
UECLGöteborg
KAA Gent
-
-
2
3
10
14
1
2
0
1
0
1
0
0
-
-
2
3
10
14
1
2
Γουόν
30.07.26
UECLKAA Gent
LNZ Cherkasy
-
-
14
5
14
17
2
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4
2
-
-
14
5
14
17
2
0
Γουόν
23.07.26
UECLLNZ Cherkasy
KAA Gent
-
-
3
4
17
7
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
3
4
17
7
1
2
Εφιστά
18.07.26
Club Friendly GamesTwente
KAA Gent
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
3 Νίκη
3 Σχεδιάζω
4 Νικώ
30%
30%
40%
1 μισός
2 μισός
50%
30%
30%
30%
20%
Νικώ
40%
·10 Αγώνες ·KAA Gent
7 Νίκη
3 Σχεδιάζω
0 Βλάβες
70%
30%
1 μισός
2 μισός
40%
20%
60%
70%
0%
Νικώ
10%
Στεγνός Νίκη
2
Στεγνός Νικώ
0
Νίκες με ισχυρή θέληση
3
Εκούσιες ήττες
0
Ρεκόρ γκολ
19
12
9
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
10
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
-
Σκόραρε πρώτος6
2
Δεν σκοράραμε3
Cercle Brugge
11%
2
16%
3
16%
3
11%
2
16%
3
21%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
KAA Gent
0%
0
17%
2
42%
5
8%
1
0%
0
33%
4
18
6
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο2
13
Γκολ στο 2ο ημίχρονο4
-
Χάθηκε πρώτα2
1
Δεν έχασαν5
Cercle Brugge
11%
2
6%
1
33%
6
44%
8
28%
5
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
KAA Gent
17%
1
17%
1
50%
3
33%
2
0%
0
83%
5
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
1.8
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
7
Μέσος χρόνος ανά γκολ
80'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
KAA Gent
3.7
Όλο το ματς1.8
1.4
1ο ημίχρονο0.9
2.3
2ο ημίχρονο0.9
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
7
70%
3
30%
1.5
4
40%
6
60%
3
30%
7
70%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cercle Brugge - KAA Gent Στατιστικά αγώνα
Cercle Brugge
KAA Gent
47.4%
50.7%
Φάουλ
108
98
Γωνία
69
54
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
11
16
Κόκκινες κάρτες
0
1
Αποτελέσματα αγώνων
2:2
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:4
1 ώρα10%
2:1
1 ώρα10%
0:0
3 ώρα30%
1:1
2 ώρα20%
0:1
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2:0
1 ώρα10%
3
2 ώρα20%
5
3 ώρα30%
1
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
3 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
3
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
1
1 ώρα10%
2
3 ώρα30%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
U19 Super League
Iraklis 1908 FC U19
Asteras Tripolis U19
5 Σεπ
08:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Primavera 2
Catanzaro U19
Ternana Calcio U20
5 Σεπ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
CFL
Banik Most-Sous
Horni Redice
5 Σεπ
13:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
League 2
Dumbarton
Elgin City
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
FA Cup
Alfreton Town
Stratford Town
5 Σεπ
14:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Segunda División B
Alcoyano
Cieza
5 Σεπ
18:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία