Saint Patr. vs Sligo Rovers FC Στατιστικά H2H

Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
59 Αγώνες
Sligo Rovers
Sligo Rovers
28 Νίκες
16 Ισοπαλίες
15 Νίκες
47%
27%
25%
Saint Patrick´s Athletic
1ο ημίχρονο
Sligo Rovers
19 Νίκες
22 Ισοπαλίες
18 Νίκες
32%
37%
31%
Saint Patrick´s Athletic
2ο ημίχρονο
Sligo Rovers
25 Νίκες
22 Ισοπαλίες
12 Νίκες
42%
37%
20%
19.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
0
1
0
0
0
1
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
19.06.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Sligo Rovers
Sligo Rovers
3.51
0.85
14
7
7
5
1
2
2
0
0
0
2
0
3.51
0.85
14
7
7
5
1
2
04.05.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
1.18
0.97
6
5
11
8
2
2
1
1
1
1
0
0
1.18
0.97
6
5
11
8
2
2
03.04.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Sligo Rovers
Sligo Rovers
3.58
0.24
7
3
3
6
0
2
4
1
2
1
2
0
3.58
0.24
7
3
3
6
0
2
27.09.25
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.93
0.71
4
11
15
13
4
1
1
0
1
0
0
0
0.93
0.71
4
11
15
13
4
1

Γκολ

Συνολικά γκολ
133
StatisticsChartSlim-left
77
StatisticsChartSlim-left
56
Σύνολο αγώνων
20
Περισσότερο - 34%
39
66% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.25
StatisticsChartSlim-left
1.31
StatisticsChartSlim-left
0.95
Μέσος χρόνος ανά γκολ
40'
StatisticsChartSlim-left
69'
StatisticsChartSlim-left
94'
Saint Patrick´s Athletic
6
0-15'
10
16-30'
13
31-45'
4
0-15'
13
16-30'
12
31-45'
HT
14
46-60'
13
61-75'
18
76-90'
6
46-60'
4
61-75'
15
76-90'
Sligo Rovers

Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων

Saint Patrick´s AthleticΙρλανδία
Sligo RoversΙρλανδία
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες

Saint Patrick´s Athletic - Sligo Rovers Τελευταίοι αγώνες

Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Αγώνες
19.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
0
1
0
0
0
1
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
Ν
14.09.26
Premier Division
Dundalk
Dundalk
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.28
2.94
3
3
9
12
2
1
0
4
0
2
0
2
0.28
2.94
3
3
9
12
2
1
Ν
11.09.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
1.03
0.89
1
6
11
11
1
2
2
0
2
0
0
0
1.03
0.89
1
6
11
11
1
2
Ν
05.09.26
FAI Cup
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
-
-
5
2
-
-
3
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
2
-
-
3
1
Ι
28.08.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Waterford United
Waterford United
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
0
2
0
0
0
2
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
Η
21.08.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.34
0.87
2
7
8
8
2
0
0
2
0
1
0
1
0.34
0.87
2
7
8
8
2
0
Ν
16.08.26
FAI Cup
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
-
-
6
1
12
12
3
3
3
2
0
2
2
0
1
0
-
-
6
1
12
12
3
3
Ν
09.08.26
Premier Division
Shelbourne
Shelbourne
2
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
1.12
3.14
5
5
8
11
2
4
1
2
0
2
1
0
1.12
3.14
5
5
8
11
2
4
Ν
02.08.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Derry City
Derry City
1.97
0.57
3
9
16
15
3
2
1
1
1
0
0
1
1.97
0.57
3
9
16
15
3
2
Ι
24.07.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Dundalk
Dundalk
1.98
1.43
7
3
11
18
3
4
1
1
0
1
1
0
1.98
1.43
7
3
11
18
3
4
Ι
Προβολή όλων
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Αγώνες
09.10.26
Premier Division
Shelbourne
Shelbourne
Sligo Rovers
Sligo Rovers
2.56
1.03
10
6
11
7
4
2
5
1
1
1
4
0
2.56
1.03
10
6
11
7
4
2
Η
19.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
0
1
0
0
0
1
0.60
2.38
4
6
11
8
3
1
Η
14.09.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Galway United
Galway United
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
1
3
1
2
0
1
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
Η
11.09.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
2
0
2
0
0
0
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
Η
04.09.26
FAI Cup
Waterford United
Waterford United
Sligo Rovers
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
Η
28.08.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
3
0
3
0
0
0
1.48
0.15
5
4
8
12
0
3
Η
21.08.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford United
Waterford United
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
Ι
15.08.26
FAI Cup
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Kerry
Kerry
-
-
3
4
14
12
1
2
4
0
2
0
2
0
-
-
3
4
14
12
1
2
Ν
07.08.26
Premier Division
Derry City
Derry City
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.68
0.23
10
2
15
8
2
0
2
0
0
0
2
0
1.68
0.23
10
2
15
8
2
0
Η
31.07.26
Premier Division
Dundalk
Dundalk
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.78
1.41
10
2
11
12
1
3
1
1
0
0
1
1
1.78
1.41
10
2
11
12
1
3
Ι
Προβολή όλων

Αποτελέσματα αγώνων

Saint Patrick´s AthleticSaint Patrick´s Athletic· 10 Αγώνες
6 Νίκες
3 Ισοπαλίες
1 Ήττες
60%
30%
10%
1 μισός
2 μισός
50%
50%
30%
20%
20%
Ήττες
30%
·10 Αγώνες ·Sligo RoversSligo Rovers
1 Νίκη
2 Ισοπαλίες
7 Ήττες
10%
20%
70%
1 μισός
2 μισός
10%
10%
50%
40%
40%
Ήττες
50%
Νίκες χωρίς παθητικό
4
1
Ήττες χωρίς γκολ
1
5
Νίκες με ανατροπή
1
0
Εκούσιες ήττες
0
1

Ρεκόρ γκολ

16
Φραγμένος
7
Φραγμένος
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
4
8
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
3
6
Σκόραρε πρώτος
2
2
Δεν σκόραρε
6
Saint Patrick´s Athletic
13%
2
19%
3
19%
3
13%
2
13%
2
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sligo Rovers
29%
2
0%
0
29%
2
0%
0
0%
0
43%
3
7
Χάσει
20
Χάσει
3
Γκολ στο 1ο ημίχρονο
9
4
Γκολ στο 2ο ημίχρονο
11
3
Χάθηκε πρώτα
7
5
Δεν έχασαν
2
Saint Patrick´s Athletic
14%
1
29%
2
71%
5
14%
1
57%
4
43%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sligo Rovers
15%
3
10%
2
25%
5
40%
8
10%
2
10%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.3
2.7
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
0'
0'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
3
4
Μέσος χρόνος ανά γκολ
58'
128'

Συνολικά γκολ στον αγώνα

Saint Patrick´s AthleticSaint Patrick´s Athletic
Μ.Ο. γκολ
Sligo RoversSligo Rovers
2.3
Όλο το ματς
2.7
1.1
1ο ημίχρονο
1.3
1.2
2ο ημίχρονο
1.4

Σύνολα ομάδας

Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Saint Patrick´s Athletic - Sligo Rovers Στατιστικά αγώνα

Saint Patrick´s Athletic
Sligo Rovers
52%
Κατοχή μπάλας
47.4%
Φάουλ
-
-
Κόρνερ
StatisticsChartSlim-left
51
StatisticsChartSlim-left
50
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
18
StatisticsChartSlim-left
17
Κόκκινες κάρτες
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Αποτελέσματα αγώνων

Saint Patrick´s Athletic
Ακριβές σκορ
Sligo Rovers
0:2
2 ώρα
20%
1:1
2 ώρα
20%
0:0
1 ώρα
10%
0:1
1 ώρα
10%
0:4
1 ώρα
10%
2:0
2 ώρα
20%
3:0
2 ώρα
20%
0:0
1 ώρα
10%
0:1
1 ώρα
10%
1:1
1 ώρα
10%
Saint Patrick´s Athletic
Ακριβής αριθμός γκολ
Sligo Rovers
2
5 ώρα
50%
3
1 ώρα
10%
4
1 ώρα
10%
1
1 ώρα
10%
5
1 ώρα
10%
2 Γκολ
3 Γκολ
4 Γκολ
1 Γκολ
5 Γκολ
2
3 ώρα
30%
3
2 ώρα
20%
4
2 ώρα
20%
1
1 ώρα
10%