Brondby vs Lyngby Πρόβλεψη 3 Μάρτιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Broendby και Lyngby. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Superligaen είναι προγραμματισμένη για τις 6:00 PM στις 3 Μάρτιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Broendby. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊 Αναλυτική επισκόπηση των προηγούμενων επίσημων παιχνιδιών μεταξύ των ομάδων Broendby και Lyngby:

    • παίχτηκαν 33 παιχνίδια;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 18, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 8, ισοπαλίες - 7;
    • αριθμός γκολ (γηπεδούχοι/φιλοξενούμενοι) - 64 εναντίον 41;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 3.18.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Brondby - Lyngby

    54%
    19 Νίκες
    23%
    8 Ισοπαλίες
    23%
    8 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    35
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    3.26
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    51%
    2
    Μ.Ο. γκολ
    1.26
    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Superligaen
    Broendby
    Broendby
    Lyngby
    Lyngby
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    03.03.25
    Superliga
    Broendby IF
    Broendby IF
    Lyngby BK
    Lyngby BK
    0.98
    0.75
    8
    3
    -
    -
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.98
    0.75
    8
    3
    -
    -
    0
    3
    04.08.24
    Superligaen
    Lyngby
    Lyngby
    Broendby
    Broendby
    -
    -
    6
    3
    14
    10
    1
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    14
    10
    1
    1
    26.11.23
    Superligaen
    Lyngby
    Lyngby
    Broendby
    Broendby
    1
    -
    -
    10
    2
    9
    4
    1
    3
    3
    3
    0
    2
    3
    1
    -
    -
    10
    2
    9
    4
    1
    3
    13.08.23
    Superligaen
    Broendby IF
    Broendby IF
    Lyngby BK
    Lyngby BK
    1
    -
    -
    5
    1
    11
    5
    2
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    5
    1
    11
    5
    2
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Broendby IF Επισκόπηση ομάδας

    📊Ωστόσο, για να κατανοήσουμε τη συνολική εικόνα, ας αξιολογήσουμε την επίδοση κατά τους τελευταίους δέκα αγώνες. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η σημερινή ομάδα των γηπεδούχων ενθουσίασε τους οπαδούς της με 5 νίκες, ικανοποιήθηκε με ισοπαλία σε 3 αγώνες, και έχασε 2 φορές.

    ⚽Όσον αφορά τα γκολ σε παρόμοιο διάστημα 10 αγώνων, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώθηκαν είναι 2.4, ο μέσος όρος των γκολ στις τελευταίες 10 εντός έδρας εμφανίσεις είναι 2.5, και ο μέσος όρος των γκολ που δέχθηκε είναι 1.5.

    Αποτελέσματα αγώνων: Broendby IF

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Superligaen
    Broendby
    Broendby
    Lyngby
    Lyngby
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    Ν
    02.10.26
    Club Friendlies
    Broendby
    Broendby
    IK Sirius
    IK Sirius
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    Ι
    20.09.26
    Superligaen
    Broendby
    Broendby
    Copenhagen
    Copenhagen
    -
    -
    1
    4
    7
    16
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    4
    7
    16
    1
    1
    Η
    17.09.26
    Cup
    Vejle
    Vejle
    Broendby
    Broendby
    -
    -
    3
    7
    10
    13
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    7
    10
    13
    1
    2
    Ν
    14.09.26
    Superligaen
    Midtjylland
    Midtjylland
    Broendby
    Broendby
    1
    1.59
    0.85
    6
    2
    14
    13
    1
    3
    4
    1
    2
    0
    2
    1
    1.59
    0.85
    6
    2
    14
    13
    1
    3
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lyngby BK Επισκόπηση ομάδας

    📊Προς το παρόν, ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά της ομάδας βασισμένα στα τελευταία 10 παιχνίδια στο ημερολόγιο. Κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου, η ομάδα Lyngby προσέφερε στους οπαδούς της 0 νίκες, έπαιξε ισοπαλίες 5 φορές και ολοκλήρωσε 5 παιχνίδια με μια ήττα.

    ⚽Συνολικά, οι δείκτες μιλούν από μόνοι τους, αλλά ας αξιολογήσουμε επίσης την αποτελεσματικότητα κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου. Οι αριθμοί είναι ως εξής:
    • συνολικός αριθμός γκολ - 7;
    • μέσος όρος των σκοραρισμένων γκολ - 0.7;
    • μέσος όρος των δεκτών γκολ - 1.4.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lyngby BK

    Τελευταίοι αγώνες
    11.10.26
    Superligaen
    Broendby
    Broendby
    Lyngby
    Lyngby
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    2.21
    0.95
    8
    4
    12
    15
    2
    3
    Η
    18.09.26
    Superligaen
    Lyngby
    Lyngby
    1
    Silkeborg
    Silkeborg
    0.45
    0.84
    7
    1
    9
    14
    2
    2
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.45
    0.84
    7
    1
    9
    14
    2
    2
    Η
    13.09.26
    Superligaen
    Lyngby
    Lyngby
    Soenderjyske
    Soenderjyske
    1.68
    1.2
    6
    6
    20
    10
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.68
    1.2
    6
    6
    20
    10
    1
    1
    Ι
    09.09.26
    Cup
    Arhus
    Arhus
    Lyngby
    Lyngby
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    1
    2
    Ν
    04.09.26
    Superligaen
    Viborg
    Viborg
    Lyngby
    Lyngby
    1.91
    1.54
    7
    5
    12
    14
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    1.91
    1.54
    7
    5
    12
    14
    1
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 33;
    • νίκες γηπεδούχων - 18, νίκες φιλοξενούμενων - 8, ισοπαλίες - 7.
    👉Πρόβλεψη: Broendby IF Χάντικαπ (-1) (aποδόσεις: 1.59)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.94, οι φιλοξενούμενοι - 1.24;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 3.18;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 16; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 8.

    Στατιστικά: Broendby vs Lyngby

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 3.26 vs 1.95;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1.95 vs 0.63;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.74 vs 0.21;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 1.21 vs 0.42;
    • Broendby: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.56;
    • Lyngby: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 2.4 (εντός - 2.5) vs 0.7 (εκτός - 0.6).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.06 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.03 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.03);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 2.87 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.31 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.56).

    Broendby: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 1.42; στην έδρα - 1.44;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1; στην έδρα - 1.

    Lyngby: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2, εκτός έδρας - 2.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.3; εκτός έδρας - 3.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.95)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 33;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 16 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 8 φορές.
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Ναι) (aποδόσεις: 1.92)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Broendby IF Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Lyngby BK (Superligaen).

    Broendby IF Άντερ γκολ πάνω από (1,5)
    συντελεστής-227
    Δημοσιεύθηκε: 01/03/2025, 6:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Broendby IF - Lyngby BK

    Lyngby BK Χάνει το 1ο ημίχρονο:
    brondby-iflyngby-bkσε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Broendby IF (Superligaen).
    1ο ημίχρονο Broendby IF Νίκη
    Bovada
    -135
    Lyngby BK Χάνει:
    lyngby-bkσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια.
    lyngby-bkσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Superligaen).
    Broendby IF Νίκη
    Bovada
    -323
    Broendby IF δεν χάνει:
    brondby-iflyngby-bkσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Lyngby BK (Superligaen).
    brondby-iflyngby-bkσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια κατάb Lyngby BK (Superligaen).
    brondby-ifσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια.
    brondby-ifσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 7 παιχνίδια (Superligaen).
    Lyngby BK δεν κερδίζει:
    lyngby-bkσε 22 της τελευταίας 23 μακριά παιχνίδια.
    lyngby-bkσε 20 της τελευταίας 21 παιχνίδια.
    lyngby-bkσε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (Superligaen).
    Broendby IF δεν θα χάσει
    -5000
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 4.5 γκολ:
    brondby-ifσε 8 της τελευταίας 9 Broendby IF σπίτι παιχνίδια (Superligaen).
    lyngby-bkσε κάθε ένα από τα τελευταία 28 Lyngby BK παιχνίδια (Superligaen).
    lyngby-bkσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Lyngby BK παιχνίδια.
    σε 9 της τελευταίας 10 Mads-Kristoffer Kristoffersen παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (4,5)
    -455
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Broendby IF - Lyngby BK Θέση στον πίνακα

    Championship Playoffs
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    1.
    FC Copenhagen
    FC Copenhagen
    1071222-963
    2.
    FC Midtjylland
    FC Midtjylland
    1052322-1562
    3.
    Broendby IF
    Broendby IF
    1053216-1451
    4.
    Randers FC
    Randers FC
    1041518-2248
    5.
    FC Nordsjaelland
    FC Nordsjaelland
    1032514-2046
    6.
    AGF Aarhus
    AGF Aarhus
    1011811-2340

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    6 - Νίκες
    0 - Ισοπαλίες
    4 - Ήττες
    Νίκες - 3
    Ισοπαλίες - 3
    Ήττες - 4
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 18
    Χάσει - 17
    +1
    -5
    11 - Φραγμένος
    16 - Χάσει
    6
    Νίκες
    3
    0
    Ισοπαλίες
    3
    4
    Ήττες
    4
    Διαφορά τερμάτων
    18
    Φραγμένος
    11
    17
    Χάσει
    16
    3.5
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.7
    1.8
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.1
    1.7
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.6
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    50'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    85'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία