Reading vs Chelsea Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Γκολ
Συνολικά γκολ
2
0
2
Σύνολο αγώνων
0
Περισσότερο - 0%
1
100% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2
0
2
Μέσος χρόνος ανά γκολ
45'
0
45'
Στατιστικά αγώνα
Reading
Chelsea U21
51%
Κατοχή μπάλας
49%
Φάουλ
Γενικά: 26
26
18
8
Κόρνερ
Γενικά: 13
13
7
6
Οφσάιντ
Γενικά: 4
4
2
2
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 3
3
0
3
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 0
0
0
0
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


ReadingΑγγλία
Chelsea U21Αγγλία

Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίοι 10 αγώνες
Reading - Chelsea U21 Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
03.10.26
League OneReading
Bradford City
0.77
1.02
9
5
10
21
2
3
1
1
0
1
1
0
0.77
1.02
9
5
10
21
2
3
Ι
26.09.26
League OneWycombe Wanderers
Reading
2.58
1.83
5
7
9
17
2
3
2
2
0
0
2
2
2.58
1.83
5
7
9
17
2
3
Ι
19.09.26
League OneReading
Notts County
2.44
0.52
4
1
13
12
2
1
2
0
0
0
2
0
2.44
0.52
4
1
13
12
2
1
Ν
15.09.26
EFL CupReading
Brentford
1.87
2.4
5
7
8
11
0
0
1
2
0
2
1
0
1.87
2.4
5
7
8
11
0
0
Η
12.09.26
League OneCambridge United
Reading
0.81
1.68
7
3
8
11
2
1
2
1
0
1
2
0
0.81
1.68
7
3
8
11
2
1
Η
05.09.26
League OneReading
Blackpool
2.94
0.61
6
3
11
7
0
1
3
1
1
0
2
1
2.94
0.61
6
3
11
7
0
1
Ν
02.09.26
League OneReading
Mansfield Town
2.86
1.11
5
2
9
16
1
0
5
0
3
0
2
0
2.86
1.11
5
2
9
16
1
0
Ν
25.08.26
EFL CupStevenage
Reading
0.95
1.67
5
5
6
13
2
2
0
3
0
2
0
1
0.95
1.67
5
5
6
13
2
2
Ν
Αγώνες
19.09.26
Premier League 2Chelsea U21
Fulham U21
-
-
9
7
14
13
1
3
3
1
0
1
3
0
-
-
9
7
14
13
1
3
Ν
15.09.26
Football League TrophyWycombe Wanderers
Chelsea U21
1.67
0.67
6
4
20
12
2
0
2
1
0
0
2
1
1.67
0.67
6
4
20
12
2
0
Η
12.09.26
Premier League 2Arsenal U21
Chelsea U21
-
-
3
2
12
15
2
1
1
4
0
2
1
2
-
-
3
2
12
15
2
1
Ν
31.08.26
Premier League 2Chelsea U21
West Ham United U21
-
-
6
5
14
22
2
4
5
4
1
3
4
1
-
-
6
5
14
22
2
4
Ν
25.08.26
Football League TrophyBristol Rovers
Chelsea U21
6.11
5.35
9
7
21
10
1
2
2
2
1
0
1
2
2
4
6.11
5.35
9
7
21
10
1
2
Ν
21.08.26
Premier League 2Bournemouth U21
Chelsea U21
-
-
2
6
12
6
4
1
2
1
1
1
1
0
-
-
2
6
12
6
4
1
Η
21.07.26
Club Friendly GamesChelsea U21
Cardiff City U21
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Ι
01.05.26
Premier League 2Chelsea U21
Tottenham Hotspur U21
-
-
12
1
19
7
6
2
1
3
1
0
0
3
-
-
12
1
19
7
6
2
Η
25.04.26
Premier League 2Chelsea U21
1
Middlesbrough U21
-
-
5
3
14
14
2
1
1
0
0
0
1
0
-
-
5
3
14
14
2
1
Ν
Αποτελέσματα αγώνων
5 Νίκες
2 Ισοπαλίες
3 Ήττες
50%
20%
30%
1 μισός
2 μισός
50%
70%
20%
20%
30%
Ήττες
10%
·10 Αγώνες ·Chelsea U21
6 Νίκες
0 Ισοπαλίες
4 Ήττες
60%
40%
1 μισός
2 μισός
40%
50%
30%
10%
30%
Ήττες
40%
Νίκες χωρίς παθητικό
2
Ήττες χωρίς γκολ
0
Νίκες με ανατροπή
2
Εκούσιες ήττες
3
Ρεκόρ γκολ
23
21
8
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
15
Γκολ στο 2ο ημίχρονο13
7
Σκόραρε πρώτος7
1
Δεν σκόραρε0
Reading
9%
2
4%
1
22%
5
22%
5
17%
4
26%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Chelsea U21
10%
2
10%
2
19%
4
19%
4
14%
3
29%
6
11
17
5
Γκολ στο 1ο ημίχρονο6
6
Γκολ στο 2ο ημίχρονο11
3
Χάθηκε πρώτα3
3
Δεν έχασαν2
Reading
27%
3
27%
3
27%
3
27%
3
27%
3
64%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Chelsea U21
12%
2
18%
3
41%
7
18%
3
29%
5
47%
8
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3.8
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
6
Μέσος χρόνος ανά γκολ
43'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Chelsea U21
3.4
Όλο το ματς3.8
1.3
1ο ημίχρονο1.4
2.1
2ο ημίχρονο2.4
Σύνολα ομάδας
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
3.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
4.5
1
10%
9
90%
Reading - Chelsea U21 Στατιστικά αγώνα
Reading
Chelsea U21
45.9%
53.5%
Φάουλ
117
123
Κόρνερ
56
61
Οφσάιντ
-
-
Κίτρινες κάρτες
12
23
Κόκκινες κάρτες
0
1
Αποτελέσματα αγώνων
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
1:5
1 ώρα10%
2:1
3 ώρα30%
0:2
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:3
1 ώρα10%
1:4
1 ώρα10%
3
3 ώρα30%
4
2 ώρα20%
2
3 ώρα30%
5
1 ώρα10%
3 Γκολ
4 Γκολ
2 Γκολ
5 Γκολ
1 Γκολ
3
3 ώρα30%
4
3 ώρα30%
2
1 ώρα10%
5
1 ώρα10%
1
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Junior U19
Ready U19
Haslum U19
15 Οκτ
18:15
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Hungary Nemzeti Bajnoksug III
Mosonmagyarovari TE
Gyori ETO FC 2
17 Οκτ
11:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Division 3
Raade
Brumunddal
17 Οκτ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Derde Divisie
SVZW Wierden
Hollandia
17 Οκτ
12:45
Δείτε στατιστικά στοιχεία
French Championnat National 2
Espaly St Marcel
Olympique Pavillais
17 Οκτ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Primera Division RFEF
Villarreal CF B
Teruel
17 Οκτ
18:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία