Fortaleza vs Goias Πρόβλεψη 2 Μάιος 2026

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Fortaleza και Goias. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 11:30 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Serie B θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Fortaleza στο γήπεδο Estadio Castelao. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Fortaleza να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 03 Δεκέμβριος 2023 και έληξε με σκορ 1:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Fortaleza):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 47% vs 53%;
    • κόρνερ: 4 vs 2;
    • φάουλ: 19 vs 14;
    • κίτρινων καρτών: 2 vs 4;
    • σουτ εντός εστίας: 1 vs 1.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Fortaleza και Goias:

    • έχουν παιχτεί 15 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 7, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 4;
    • αριθμός γκολ - 19 εναντίον 15;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 0.93, στο 2ο ημίχρονο - 1.33;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.27.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Fortaleza - Goias

    50%
    8 Νίκη
    25%
    4 Σχεδιάζω
    25%
    4 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    16
    Γκολ που σημειώθηκαν
    2.44
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    56%
    1.44
    Μέσο σύνολο
    1
    Τελευταίοι αγώνες
    02.05.26
    Serie B
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    Goias
    Goias
    1
    -
    -
    3
    3
    11
    17
    4
    1
    4
    1
    0
    1
    4
    0
    -
    -
    3
    3
    11
    17
    4
    1
    03.12.23
    Serie A
    Fortaleza
    Fortaleza
    Goias
    Goias
    -
    -
    4
    2
    19
    14
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    19
    14
    2
    4
    05.08.23
    Serie A
    Goias EC GO
    Goias EC GO
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    -
    -
    5
    2
    16
    10
    1
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    16
    10
    1
    3
    01.10.22
    SEA
    Goias
    Goias
    Fortaleza
    Fortaleza
    -
    -
    6
    3
    10
    15
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    3
    10
    15
    3
    2
    09.06.22
    SEA
    Fortaleza
    Fortaleza
    Goias
    Goias
    -
    -
    -
    -
    13
    15
    -
    -
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    13
    15
    -
    -
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fortaleza EC CE Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 30 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Brazilian Copa do Nordeste (γηπεδούχοι - Fortaleza, φιλοξενούμενοι - Recife PE). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 2:0.

    Η στατιστική της αναμέτρησης ήταν η εξής (Fortaleza vs Recife PE):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 61% vs 39%;
    • κόρνερ: 7 vs 0;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 3;
    • σουτ εντός εστίας: 7 vs 0.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Serie B, η ομάδα Fortaleza έχει συμμετάσχει σε συνολικά 6 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 3 νίκες,
    • 1 ήττες,
    • 2 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Fortaleza βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Serie B, με ποσοστό νίκης 50% και ποσοστό ήττας 17%.

    ⚽️Η Fortaleza έχει σκοράρει συνολικά 6 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Fortaleza έχει δεχθεί συνολικά 7 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fortaleza EC CE

    Τελευταίοι αγώνες
    31.08.26
    Serie B
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    Operario
    Operario
    -
    -
    11
    1
    11
    12
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    11
    1
    11
    12
    1
    1
    Εφιστά
    23.08.26
    Serie B
    Criciuma
    Criciuma
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    -
    -
    10
    1
    9
    13
    2
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    10
    1
    9
    13
    2
    1
    Γουόν
    19.08.26
    Serie B
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    Sao Bernardo
    Sao Bernardo
    -
    -
    8
    6
    9
    8
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    6
    9
    8
    1
    0
    Εφιστά
    15.08.26
    Serie B
    Juventude
    Juventude
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    -
    -
    5
    4
    16
    11
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    4
    16
    11
    3
    1
    Εφιστά
    09.08.26
    Serie B
    Cuiaba Esporte Clube
    Cuiaba Esporte Clube
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    1
    -
    -
    3
    3
    11
    10
    2
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    11
    10
    2
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Goias Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 26 Απρίλιος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Serie B (γηπεδούχοι - Sao Bernardo, φιλοξενούμενοι - Goias). Ο αγώνας έληξε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα (Goias vs Sao Bernardo) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 25% vs 75%;
    • κόρνερ: 4 vs 4;
    • φάουλ: 14 vs 7;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 3;
    • σουτ στον στόχο: 4 vs 2.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Serie B, η ομάδα Goias έχει συμμετάσχει σε συνολικά 6 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 2 νίκες,
    • 3 ήττες,
    • 1 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Goias βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Serie B, με ποσοστό νίκης 33% και ποσοστό ήττας 50%.

    ⚽Η Goias έχει σκοράρει συνολικά 6 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Goias έχει δεχθεί συνολικά 8 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Goias

    Τελευταίοι αγώνες
    28.08.26
    Serie B
    Goias
    Goias
    Sao Bernardo
    Sao Bernardo
    -
    -
    4
    9
    14
    19
    1
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    9
    14
    19
    1
    0
    Γουόν
    22.08.26
    Serie B
    Cuiaba Esporte Clube
    Cuiaba Esporte Clube
    Goias
    Goias
    -
    -
    9
    0
    10
    14
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    9
    0
    10
    14
    1
    2
    Εφιστά
    19.08.26
    Serie B
    Goias
    Goias
    Juventude
    Juventude
    -
    -
    4
    3
    17
    20
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    3
    17
    20
    1
    1
    Νικώ
    15.08.26
    Serie B
    Criciuma
    Criciuma
    Goias
    Goias
    -
    -
    9
    2
    23
    6
    5
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    2
    23
    6
    5
    2
    Νικώ
    10.08.26
    Serie B
    Goias
    Goias
    Londrina EC PR
    Londrina EC PR
    -
    -
    5
    8
    9
    12
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    8
    9
    12
    3
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • νίκες γηπεδούχων - 7, νίκες φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 4.

    Στατιστικά: Fortaleza vs Goias

    • αγώνων στο τουρνουά: 6 vs 6;
    • νικών: 3 vs 2;
    • ποσοστό νικών: 50% vs 33%;
    • ηττών: 1 vs 3;
    • ισοπαλιών: 2 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 4;
    • ηττών: 1 vs 3;
    • ισοπαλιών: 3 vs 3.
    Τάσεις
    • Fortaleza Νίκες σε 12 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Fortaleza EC CE Νίκη (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.27, οι φιλοξενούμενοι - 1;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.27;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 3.

    Στατιστικά: Fortaleza vs Goias

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.17 vs 2.33;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 1 vs 1;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.67 vs 0.5;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.33 vs 0.5;
    • Fortaleza: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 1.67;
    • Goias: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1.3 (εντός - 1.83) vs 1.2 (εκτός - 0.75).
    Τάσεις
    • Fortaleza Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια κατάb Goias.
    👉Πρόβλεψη: Fortaleza EC CE Άντερ γκολ λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Fortaleza: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.17; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.3; στο γήπεδο του σπιτιού - 5.33.

    Goias: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4, εκτός - 3.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.5; εκτός - 3.75.
    Τάσεις
    • Goias Εξυπηρετεί λιγότερο από 3.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια κατάb Fortaleza.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Goias Σύνολο λιγότερο από (3,5) (aποδόσεις: 2.04)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 2.94 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.47 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.47);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 2.71 (για την ομάδα του γηπεδούχου 1.14 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 1.57).

    Fortaleza: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3; στην έδρα - 2.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3; στην έδρα - 2.5.

    Goias: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.17, εκτός έδρας - 2.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; εκτός έδρας - 2.5.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερες από 5.5 κίτρινες κάρτες σε 6 της τελευταίας 7 Fortaleza σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερες από 5.5 κίτρινες κάρτες σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Fortaleza παιχνίδια (Serie B).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερες από 5.5 κίτρινες κάρτες σε 10 της τελευταίας 11 Goias παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ λιγότερος (5,5) (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 15;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 3 φορές.

    Στατιστικά: Fortaleza εναντίον Goias

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 6 vs 6;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 2 vs 2;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Fortaleza εντός έδρας - 2 (67%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Goias εκτός έδρας - 1 (33%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 5 vs 3;
    • OZ εντός έδρας (Fortaleza) - 4 (67%);
    • OZ εκτός έδρας (Goias) - 1 (25%).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Όχι) (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (9/60, 15%);
    • η Fortaleza εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:0 , 2:1 , 3:2 (1/3, 33.3%);
    • η Goias εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:0 , 2:0 , 2:2 (1/3, 33.3%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:0 - 12.55% (aποδόσεις 5.24)
    1:1 - 12.2% (aποδόσεις 5.66)
    0:0 - 9.88% (aποδόσεις 6.49)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Fortaleza παιχνίδια κατάb Goias.

    Άντερ γκολ λιγότερος (2,5)
    Δημοσιεύθηκε: 01/05/2026, 12:24 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Fortaleza EC CE - Goias

    Fortaleza Νίκες:
    fortaleza-ceσε 12 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια.
    Fortaleza EC CE Νίκη
    Everygame
    -133
    Fortaleza δεν χάνει:
    fortaleza-cegoias-go-1σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Goias.
    fortaleza-ceσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 16 σπίτι παιχνίδια.
    fortaleza-ceσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    Fortaleza EC CE δεν θα χάσει
    Everygame
    -625
    Fortaleza Αποτελέσματα:
    fortaleza-cegoias-go-1σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Goias.
    fortaleza-ceσε 15 της τελευταίας 16 σπίτι παιχνίδια.
    Fortaleza EC CE θα κερδίσει γκολ
    Everygame
    -500
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    fortaleza-cegoias-go-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Fortaleza σπίτι παιχνίδια κατάb Goias.
    fortaleza-ceσε 10 της τελευταίας 11 Fortaleza παιχνίδια.
    fortaleza-ceσε 6 της τελευταίας 7 Fortaleza σπίτι παιχνίδια.
    Άντερ γκολ λιγότερος (3,5)
    Everygame
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Fortaleza EC CE - Goias Θέση στον πίνακα

    Brasileiro Serie B 2026
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    4.
    Gremio Novorizontino SP
    Gremio Novorizontino SP
    25127641-2243
    5.
    Fortaleza EC CE
    Fortaleza EC CE
    25118628-2241
    6.
    CR Brasil AL
    CR Brasil AL
    25116837-3539
    9.
    Operario Ferroviario EC PR
    Operario Ferroviario EC PR
    25107831-3237
    10.
    Goias EC GO
    Goias EC GO
    25106925-3036
    11.
    Cuiaba Esporte Clube MT
    Cuiaba Esporte Clube MT
    25812523-1936

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    4 - Σχεδιάζω
    2 - Βλάβες
    Νίκη - 4
    Σχεδιάζω - 3
    Βλάβες - 3
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 11
    Χάσει - 10
    +1
    +2
    11 - Φραγμένος
    9 - Χάσει
    4
    Νίκη
    4
    4
    Σχεδιάζω
    3
    2
    Βλάβες
    3
    Διαφορά τερμάτων
    11
    Φραγμένος
    11
    10
    Χάσει
    9
    2.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2
    1.1
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.1
    1
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    0.9
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    5
    82'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    82'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία