Atletico Tucuman vs Racing Club Στατιστικά H2H
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Atletico Tucuman
17 Αγώνες
Racing Club Avellaneda
6 Νίκη
3 Σχεδιάζω
8 Νίκη
35%
18%
47%
14.03.22
PRIAtletico Tucuman
Racing
-
-
-
-
10
9
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
10
9
-
-
Γκολ
Συνολικοί στόχοι
51
22
29
Σύνολο αγώνων
9
Περισσότερο - 53%
8
47% - Λιγότερος
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
3
1.29
1.71
Μέσος χρόνος ανά γκολ
30'
69'
52'
Atletico Tucuman
2
0-15'
6
16-30'
2
31-45'
4
0-15'
3
16-30'
7
31-45'
HT
4
46-60'
5
61-75'
3
76-90'
5
46-60'
5
61-75'
4
76-90'
Racing Club Avellaneda
Στατιστικά αγώνα
Κίτρινες κάρτες
Γενικά: 61
3.59
31
30
Κόκκινες κάρτες
Γενικά: 2
0.12
1
1
Σύγκριση πρόσφατων αποτελεσμάτων


Atletico TucumanΑργεντινή
Racing Club AvellanedaΑργεντινή

Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Όλα τα τουρνουάΤελευταίος 10 Αγώνες
Atletico Tucuman - Racing Club Avellaneda Τελευταίοι αγώνες
Αγώνες
22.08.26
Primera DivisionAtletico Tucuman
Instituto AC Cordoba
0.36
0.51
9
2
8
3
3
2
0
0
0
0
0
0
0.36
0.51
9
2
8
3
3
2
Εφιστά
17.08.26
Primera DivisionEstudiantes Rio Cuarto
Atletico Tucuman
1
0.4
0.42
4
7
12
15
1
2
0
1
0
0
0
1
0.4
0.42
4
7
12
15
1
2
Γουόν
12.08.26
Football CupAtletico Tucuman
Independiente
-
-
6
10
16
10
1
2
4
0
1
0
3
0
-
-
6
10
16
10
1
2
Γουόν
08.08.26
Primera DivisionAtletico Tucuman
Sarmiento Junin
1.01
1.3
13
4
13
11
0
2
1
2
0
0
1
2
1.01
1.3
13
4
13
11
0
2
Νικώ
04.08.26
Primera DivisionHuracan
Atletico Tucuman
0.97
1.64
4
6
4
12
2
3
0
0
0
0
0
0
0.97
1.64
4
6
4
12
2
3
Εφιστά
31.07.26
Primera DivisionCentral Cordoba
Atletico Tucuman
0.45
0.66
4
3
10
13
1
1
0
2
0
0
0
2
0.45
0.66
4
3
10
13
1
1
Γουόν
26.07.26
Primera DivisionAtletico Tucuman
Independiente Rivadavia
0.23
0.98
4
6
13
15
1
2
0
0
0
0
0
0
0.23
0.98
4
6
13
15
1
2
Εφιστά
20.05.26
Football CupTalleres de Cordoba
Atletico Tucuman
-
-
4
2
6
14
3
2
0
3
0
1
0
2
-
-
4
2
6
14
3
2
Γουόν
03.05.26
Primera DivisionRiver Plate
Atletico Tucuman
1.82
0.77
6
1
6
16
2
2
0
1
0
1
0
0
1.82
0.77
6
1
6
16
2
2
Γουόν
Αγώνες
19.08.26
Football CupRacing Club Avellaneda
Belgrano
1
-
-
3
7
11
8
1
2
1
0
1
0
0
0
-
-
3
7
11
8
1
2
Γουόν
14.08.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Banfield
2.34
0.38
6
1
9
11
2
2
0
1
0
1
0
0
2.34
0.38
6
1
9
11
2
2
Νικώ
09.08.26
Primera DivisionArgentinos Juniors
Racing Club Avellaneda
1
2.63
0.91
9
4
14
10
5
3
2
1
1
1
1
0
2.63
0.91
9
4
14
10
5
3
Νικώ
01.08.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Tigre
0.57
0.85
6
0
15
9
3
2
1
3
0
2
1
1
0.57
0.85
6
0
15
9
3
2
Νικώ
29.07.26
Primera DivisionClub Atletico Rosario Central
Racing Club Avellaneda
1.3
0.43
6
2
12
20
2
6
0
0
0
0
0
0
1.3
0.43
6
2
12
20
2
6
Εφιστά
24.07.26
Primera DivisionRacing Club Avellaneda
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
Γουόν
16.07.26
Football CupRacing Club Avellaneda
Defensa y Justicia
-
-
2
2
8
11
2
2
4
1
2
0
2
1
-
-
2
2
8
11
2
2
Γουόν
27.05.26
Copa SudamericanaRacing Club Avellaneda
Independiente Petrolero
0.82
0.91
9
2
16
12
1
2
2
0
1
0
1
0
0.82
0.91
9
2
16
12
1
2
Γουόν
Αποτελέσματα αγώνων
5 Νίκη
4 Σχεδιάζω
1 Νικώ
50%
40%
10%
1 μισός
2 μισός
30%
40%
70%
50%
0%
Νικώ
10%
·10 Αγώνες ·Racing Club Avellaneda
4 Νίκη
2 Σχεδιάζω
4 Βλάβες
40%
20%
40%
1 μισός
2 μισός
30%
30%
50%
50%
20%
Νικώ
20%
Στεγνός Νίκη
2
Στεγνός Νικώ
1
Νίκες με ισχυρή θέληση
0
Εκούσιες ήττες
1
Ρεκόρ γκολ
12
13
3
Γκολ στο 1ο ημίχρονο8
9
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
5
Σκόραρε πρώτος6
4
Δεν σκοράραμε2
Atletico Tucuman
8%
1
8%
1
8%
1
25%
3
17%
2
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Racing Club Avellaneda
31%
4
23%
3
8%
1
15%
2
15%
2
8%
1
2
12
0
Γκολ στο 1ο ημίχρονο7
2
Γκολ στο 2ο ημίχρονο5
1
Χάθηκε πρώτα3
9
Δεν έχασαν3
Atletico Tucuman
50%
1
50%
1
0%
0
50%
1
150%
3
150%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Racing Club Avellaneda
8%
1
50%
6
17%
2
17%
2
8%
1
17%
2
Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα
2.5
Μέσο λεπτό πρώτου γκολ
1'
Και οι δύο ομάδες σκόραραν
1
Μέσος χρόνος ανά γκολ
69'
Συνολικά γκολ στον αγώνα
Racing Club Avellaneda
1.4
Όλο το ματς2.5
0.3
1ο ημίχρονο1.5
1.1
2ο ημίχρονο1
Μεμονωμένα σύνολα
Περισσότερο
Λιγότερος
Περισσότερο
Λιγότερος
6
60%
4
40%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
3
30%
7
70%
2
20%
8
80%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Atletico Tucuman - Racing Club Avellaneda Στατιστικά αγώνα
Atletico Tucuman
Racing Club Avellaneda
39.5%
54.8%
Φάουλ
131
122
Γωνία
58
46
Οφσάιντ
23
18
Κίτρινες κάρτες
17
24
Κόκκινες κάρτες
1
1
Αποτελέσματα αγώνων
0:0
4 ώρα40%
0:1
2 ώρα20%
0:2
1 ώρα10%
0:3
1 ώρα10%
1:2
1 ώρα10%
2:1
2 ώρα20%
0:0
1 ώρα10%
0:1
1 ώρα10%
1:0
1 ώρα10%
1:1
1 ώρα10%
1
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
2
1 ώρα10%
4
1 ώρα10%
1 Γκολ
3 Γκολ
2 Γκολ
4 Γκολ
5 Γκολ
1
2 ώρα20%
3
2 ώρα20%
2
2 ώρα20%
4
2 ώρα20%
5
1 ώρα10%
Στατιστικά H2H άλλων ομάδων
Cup
Lyseng
Horsens
1 Σεπ
16:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Serie A
Delfin
Tecnico Universitario
1 Σεπ
21:30
Δείτε στατιστικά στοιχεία
Cup
CWKS Resovia
Arka Gdynia
2 Σεπ
17:05
Δείτε στατιστικά στοιχεία
USL League One
Corpus Christi
Tormenta FC
2 Σεπ
20:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
First Division
Shakhter Karagandy
Khan Tengri
3 Σεπ
12:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία
3. deild
Ymir Kopavogur
Reynir Sandgerdi
3 Σεπ
17:00
Δείτε στατιστικά στοιχεία