Wil vs Stade Nyonnais Πρόβλεψη 1 Φεβρουάριος 2026

    🔊Πώς θα επηρεάσουν οι καιρικές συνθήκες και η κατάσταση του γηπέδου το παιχνίδι; Σήμερα συναντιούνται οι ομάδες Wil και Stade Nyonnais. Η έναρξη του αγώνα είναι προγραμματισμένη για τις 1:00 PM. Ο αγώνας του τουρνουά Challenge League θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Wil στο γήπεδο IGP Arena. Οι πιθανότητες για τις νίκες των ομάδων έχουν καθοριστεί από τους στοιχηματιστές σε και αντίστοιχα, με την ομάδα Wil να είναι ο φαβορί του αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 14 Δεκέμβριος 2025 και έληξε με σκορ 1:0. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Wil):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 4 vs 4;
    • φάουλ: 22 vs 12;
    • κίτρινων καρτών: 4 vs 1;
    • σουτ εντός εστίας: 4 vs 2.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Wil και Stade Nyonnais:

    • έχουν παιχτεί 11 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 5, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 12 εναντίον 14;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.09, στο 2ο ημίχρονο - 1.27;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.36.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Wil - Stade Nyonnais

    50%
    7 Νίκες
    21%
    3 Ισοπαλίες
    29%
    4 Νίκες
    Σύνολο αγώνων
    14
    Μ.Ο. γκολ ανά αγώνα
    2.29
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    36%
    1.29
    Μ.Ο. γκολ
    1
    Τελευταίοι αγώνες
    18.09.26
    Challenge League
    Wil
    Wil
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    4
    3
    17
    13
    1
    3
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    -
    -
    4
    3
    17
    13
    1
    3
    01.05.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Wil
    Wil
    -
    -
    7
    3
    10
    10
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    3
    10
    10
    0
    3
    01.02.26
    Challenge League
    Wil
    Wil
    1
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    3
    3
    10
    5
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    10
    5
    3
    2
    14.12.25
    Challenge League
    Wil
    Wil
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    1.5
    1.28
    4
    4
    22
    12
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.5
    1.28
    4
    4
    22
    12
    4
    1
    03.10.25
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Wil
    Wil
    0.96
    1.84
    0
    2
    3
    9
    3
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    0.96
    1.84
    0
    2
    3
    9
    3
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Wil Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 23 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Challenge League (γηπεδούχοι - Vaduz, φιλοξενούμενοι - Wil). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 3:1.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Wil vs Vaduz):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 41% vs 59%;
    • κόρνερ: 3 vs 5;
    • φάουλ: 12 vs 4;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 0;
    • σουτ εντός στόχου: 2 vs 7.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Challenge League, η ομάδα Wil έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 5 νίκες,
    • 10 ήττες,
    • 4 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Wil βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Challenge League, με ποσοστό νίκης 26% και ποσοστό ήττας 53%.

    ⚽️Η Wil έχει σκοράρει συνολικά 17 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Wil έχει δεχθεί συνολικά 31 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Wil

    Τελευταίοι αγώνες
    06.11.26
    Challenge League
    Aarau
    Aarau
    Wil
    Wil
    -
    -
    6
    3
    10
    14
    2
    3
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    6
    3
    10
    14
    2
    3
    Ν
    01.11.26
    Challenge League
    Wil
    Wil
    Winterthur
    Winterthur
    -
    -
    2
    4
    23
    13
    4
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    2
    4
    23
    13
    4
    0
    Η
    23.10.26
    Challenge League
    Wil
    Wil
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    -
    -
    2
    5
    13
    5
    2
    2
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    5
    13
    5
    2
    2
    Ι
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Bulle
    Bulle
    Wil
    Wil
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Ν
    09.10.26
    Challenge League
    Kriens
    Kriens
    Wil
    Wil
    -
    -
    5
    7
    12
    17
    3
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    7
    12
    17
    3
    5
    Ι
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Stade Nyonnais Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 23 Ιανουάριος 2026 στο πλαίσιο του τουρνουά Challenge League (γηπεδούχοι - Stade Nyonnais, φιλοξενούμενοι - Etoile Carouge). Ο αγώνας έληξε με σκορ 2:2.

    Η στατιστική του αγώνα (Stade Nyonnais vs Etoile Carouge) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 53% vs 47%;
    • κόρνερ: 10 vs 4;
    • φάουλ: 11 vs 17;
    • κίτρινες κάρτες: 2 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 6 vs 5.
    🏆Κατά τη διάρκεια της σεζόν Challenge League, η ομάδα Stade Nyonnais έχει συμμετάσχει σε συνολικά 19 αγώνες, με τα ακόλουθα αποτελέσματα:
    • 4 νίκες,
    • 8 ήττες,
    • 7 ισοπαλίες.

    📈Αυτή τη στιγμή, η Stade Nyonnais βρίσκεται σε μια μέση θέση στον πίνακα του Challenge League, με ποσοστό νίκης 21% και ποσοστό ήττας 42%.

    ⚽Η Stade Nyonnais έχει σκοράρει συνολικά 22 γκολ αυτή τη σεζόν. Στον τομέα της άμυνας, η Stade Nyonnais έχει δεχθεί συνολικά 28 γκολ κατά τη διάρκεια της σεζόν.

    Αποτελέσματα αγώνων: Stade Nyonnais

    Τελευταίοι αγώνες
    06.11.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    1
    Stade Lausanne Ouchy
    Stade Lausanne Ouchy
    -
    -
    1
    6
    14
    10
    3
    2
    1
    5
    0
    2
    1
    3
    -
    -
    1
    6
    14
    10
    3
    2
    Η
    30.10.26
    Challenge League
    Rapperswil-Jona
    Rapperswil-Jona
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    10
    2
    9
    11
    3
    2
    1
    4
    0
    0
    1
    4
    -
    -
    10
    2
    9
    11
    3
    2
    Ν
    23.10.26
    Challenge League
    Winterthur
    Winterthur
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    -
    -
    3
    3
    15
    9
    0
    4
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    15
    9
    0
    4
    Η
    16.10.26
    Schweizer Cup
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Basel 1893
    Basel 1893
    -
    -
    7
    4
    13
    18
    2
    4
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    7
    4
    13
    18
    2
    4
    Η
    09.10.26
    Challenge League
    Stade Nyonnais
    Stade Nyonnais
    Aarau
    Aarau
    -
    -
    1
    9
    8
    7
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    9
    8
    7
    2
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • νίκες γηπεδούχων - 5, νίκες φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Wil vs Stade Nyonnais

    • αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • νικών: 5 vs 4;
    • ποσοστό νικών: 26% vs 21%;
    • ηττών: 10 vs 8;
    • ισοπαλιών: 4 vs 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 4 vs 1;
    • ηττών: 4 vs 4;
    • ισοπαλιών: 2 vs 5.
    Τάσεις
    • Stade Nyonnais δεν κερδίζει σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    • Stade Nyonnais δεν κερδίζει σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Challenge League).
    👉Πρόβλεψη: Wil δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.17)

    Πρόβλεψη συνολικών γκολ

    H2H

    • η σημερινή γηπεδούχος σκοράρει κατά μέσο όρο - 1.09, οι φιλοξενούμενοι - 1.27;
    • μέσος όρος Σύνολο γκολ σε H2H αγώνες - 2.36;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 5; στην έδρα της γηπεδούχου ομάδας - 2.

    Στατιστικά: Wil vs Stade Nyonnais

    • μέσος όρος συνολικών σε αγώνα: 2.53 vs 2.63;
    • μέσος όρος γκολ που επιτεύχθηκαν: 0.89 vs 1.16;
    • μέσος όρος στο πρώτο ημίχρονο: 0.42 vs 0.63;
    • μέσος όρος στο δεύτερο ημίχρονο: 0.47 vs 0.53;
    • Wil: μέσος όρος στο εντός έδρας στο πρωτάθλημα 0.89;
    • Stade Nyonnais: μέσος όρος στο εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 0.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος): 1 (εντός - 1) vs 1 (εκτός - 1).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Stade Nyonnais παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Stade Nyonnais παιχνίδια (Challenge League).
    👉Πρόβλεψη: Σύνολο γκολ Κάτω (2,5) (aποδόσεις: 1.92)

    Πρόβλεψη για κόρνερ

    Wil: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 4; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.6; στο γήπεδο του σπιτιού - 4.4.

    Stade Nyonnais: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 3, εκτός - 3.11;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 3.9; εκτός - 3.25.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Wil Σύνολο λιγότερο από (5,5) (aποδόσεις: 1.58)

    Πρόβλεψη να σκοράρουν και οι δύο ομάδες

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 11;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 5 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 2 φορές.

    Στατιστικά: Wil εναντίον Stade Nyonnais

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 19 vs 19;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 10 vs 10;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Wil εντός έδρας - 4 (44%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Stade Nyonnais εκτός έδρας - 3 (33%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 4 vs 5;
    • OZ εντός έδρας (Wil) - 2 (40%);
    • OZ εκτός έδρας (Stade Nyonnais) - 1 (25%).
    👉Πρόβλεψη: Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες: (Όχι) (aποδόσεις: 2)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Στατιστικά συχνότερων αποτελεσμάτων (τρέχουσα σεζόν):

    • το πιο συχνό σκορ στη διοργάνωση: 1:0 (13/95, 13.7%);
    • η Wil εντός έδρας συνήθως ολοκληρώνει τους αγώνες με: 0:0 , 1:0 , 1:3 (2/9, 22.2%);
    • η Stade Nyonnais εκτός έδρας συνήθως παίζει: 1:0 (3/9, 33.3%).

    Με βάση τα στατιστικά και την κατανομή πιθανοτήτων, ο αλγόριθμος προβλέπει τα 3 κορυφαία αποτελέσματα:

    1:0 - 11.9% (aποδόσεις 6.5)
    1:1 - 11.23% (aποδόσεις 7)
    2:1 - 9.41% (aποδόσεις 7.5)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Stade Nyonnais παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Stade Nyonnais παιχνίδια (Challenge League).

    Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    Bovada
    Στοίχημα-108
    Δημοσιεύθηκε: 30/01/2026, 1:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Wil - Stade Nyonnais

    Stade Nyonnais Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    fc-stade-nyonnaisσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Ισοπαλία
    +155
    Stade Nyonnais δεν κερδίζει:
    fc-stade-nyonnaisσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    fc-stade-nyonnaisσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Challenge League).
    Wil δεν θα χάσει
    -588
    Wil Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ:
    fc-wil-1900-fc-stade-nyonnaisσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 8 παιχνίδια κατάb Stade Nyonnais (Challenge League).
    fc-wil-1900-σε 24 της τελευταίας 25 σπίτι παιχνίδια.
    fc-wil-1900-σε 23 της τελευταίας 24 σπίτι παιχνίδια (Challenge League).
    fc-wil-1900-σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 19 παιχνίδια (Challenge League).
    fc-wil-1900-σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 17 παιχνίδια.
    Wil Σύνολο γκολ Κάτω (2,5)
    -370
    Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ:
    σε 11 της τελευταίας 12 Deborah Anex παιχνίδια.
    σε κάθε ένα από τα τελευταία 10 Deborah Anex παιχνίδια.
    Σύνολο γκολ Κάτω (3,5)
    -
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Wil - Stade Nyonnais Θέση στον πίνακα

    Challenge League 25/26
    ΑΝΙΗΓΒΦόρμα
    6.
    FC Rapperswil-Jona
    FC Rapperswil-Jona
    361422052-6244
    7.
    Etoile Carouge FC
    Etoile Carouge FC
    3610101646-5440
    8.
    FC Wil 1900
    FC Wil 1900
    3610101639-5540
    9.
    FC Stade Nyonnais
    FC Stade Nyonnais
    365131833-6028
    10.
    AC Bellinzona
    AC Bellinzona
    36582340-7723

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    3 - Νίκες
    5 - Ισοπαλίες
    2 - Ήττες
    Νίκες - 2
    Ισοπαλία - 1
    Ήττες - 7
    10 αγώνες
    Υπέρ - 16
    Κατά - 14
    +2
    -20
    11 - Υπέρ
    31 - Κατά
    3
    Νίκες
    2
    5
    Ισοπαλίες
    1
    2
    Ήττες
    7
    Διαφορά τερμάτων
    16
    Υπέρ
    11
    14
    Κατά
    31
    3
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    4.2
    1.6
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.1
    1.4
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    3.1
    5
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    6
    56'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    82'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία