He Guoqiang vs Gong Chenzhi Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 26 Ιούλιος 2026

    CHN
    He Guoqiang
    CHN
    Gong Chenzhi
    2
    4
    33
    36
    8
    85
    61
    0
    73
    71
    92
    6
    49
    74

    He Guoqiang vs Gong Chenzhi Στατιστικά Αγώνα

    223
    Πόντοι
    365
    2.30
    Πόντοι ανά χτύπημα, κατά μέσο όρο
    2.48
    65
    Μπάλες που έχουν μπει
    109
    97
    Πλήθος χτυπημάτων
    147
    67.01%
    % ακριβείς χτύποι
    74.15%
    0
    Φάουλ
    1
    85
    Υψηλότερο break
    53
    1
    Breaks 50+
    1
    0
    Breaks 100+
    0
    42.10%
    Χρόνος στο τραπέζι %
    57.90%
    3165
    Χρόνος στο τραπέζι σε δευτερόλεπτα
    4353
    31
    Κόκκινες μπάλες
    53
    3
    Κίτρινες μπάλες
    2
    3
    Πράσινες μπάλες
    4
    1
    Καστανές μπάλες
    8
    7
    Μπλε μπάλες
    11
    6
    Ροζ μπάλες
    8
    14
    Μαύρες μπάλες
    23

    Παρακολουθήστε Online He Guoqiang vs Gong Chenzhi

    snooker liveTranslation
    He Guoqiang - Gong Chenzhi
    Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
    1. Ακολουθήστε το σύνδεσμο
    2. Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα της εκπομπής
    3. Παρακολουθήστε εκπομπές χωρίς διαφημίσεις
    Εγγράψου

    He Guoqiang – Gong Chenzhi H2H

    50%
    1 Νίκη
    50%
    1 Νίκη
    26.07.26
    English Open
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    2
    4
    11.10.23
    Wuhan Open
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    4
    5
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: He Guoqiang

    25.08.26
    Wuhan Open
    Mark Selby
    Mark Selby
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    5
    2
    Νικώ
    26.07.26
    English Open
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    2
    4
    Νικώ
    24.07.26
    British Open
    Robbie Williams
    Robbie Williams
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    0
    4
    Γουόν
    22.07.26
    Shenzhen Open
    Allister Carter
    Allister Carter
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    5
    1
    Νικώ
    21.07.26
    Shenzhen Open
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    Lyu Haotian
    Lyu Haotian
    5
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: Gong Chenzhi

    26.07.26
    English Open
    He Guoqiang
    He Guoqiang
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    2
    4
    Γουόν
    25.07.26
    English Open
    Iulian Boiko
    Iulian Boiko
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    0
    4
    Γουόν
    24.07.26
    British Open
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    Xu Si
    Xu Si
    4
    3
    Γουόν
    20.07.26
    Shenzhen Open
    Jimmy Robertson
    Jimmy Robertson
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    5
    0
    Νικώ
    19.07.26
    Shenzhen Open
    Michal Szubarcyzk
    Michal Szubarcyzk
    Gong Chenzhi
    Gong Chenzhi
    2
    5
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Υπολογίστε τα κέρδη σας

    Empty
    Με συγχωρείτε
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα