Omskie Kryliya vs Khimik Voskresensk Πρόβλεψη 31 Οκτώβριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 31 Οκτώβριος στις 1:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Omskie Kryliya και Khimik Voskresensk. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Omskie Kryliya και Khimik Voskresensk:
- παιγμένα 8 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 1 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 7;
- eπιτευχθέντα γκολ: 15 εναντίον 33;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.38, δεύτερο - 2.13, τρίτο - 2.38;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.88.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 14 Μάρτιος 2025 στην αρένα της Omskie Kryliya - το σκορ του αγώνα ήταν 1:4.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Omskie Kryliya - Khimik

Omskie Kryliya Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Omskie Kryliya έχει συμμετάσχει σε 17 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 11 νίκες,
- 6 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Omskie Kryliya έχει ποσοστό νίκης 65%, με το 35% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.41, σκοράροντας μέσο όρο 3.24 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.35 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Omskie Kryliya έχει σκοράρει 55 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 38.18% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.89 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Omskie Kryliya έχει δεχθεί 40 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 42.11% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.89 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Omskie Kryliya

Khimik Voskresensk Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Khimik Voskresensk έχει λάβει μέρος σε 20 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 12 νίκες, 8 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Khimik Voskresensk είναι 60%, με το 40% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.8, με 2.85 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.15 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Khimik Voskresensk έχει καταφέρει να σκοράρει 57 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 45.61% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.91.
🥅Στην άμυνα, η Khimik Voskresensk έχει δεχθεί 43 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.5% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.18 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Khimik Voskresensk
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:
- αριθμός αναμετρήσεων - 8;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.38;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.63, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.75.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Omskie Kryliya (εντός) vs Khimik Voskresensk (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 9 vs 11;
- αριθμός νικών: 4 (44.44%) vs 2 (18.18%);
- αριθμός ηττών: 3 (33.33%) vs 6 (54.55%);
- αριθμός ισοπαλιών: 2 (22.22%) vs 3 (27.27%).
- μέσος όρος τερμάτων: 1.11 vs 0.55;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.89 vs 0.82.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 5 vs 5;
- αριθμός ηττών: 2 vs 5;
- αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 0;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.2 (σκοράρισμα - 1.3, δεχόμενα - 0.9) vs 1.2 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.5).
- Omskie Kryliya Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 8;
- Νίκες γηπεδούχου - 1, νίκες φιλοξενούμενου - 7.
Στατιστικά: Omskie Kryliya vs Khimik Voskresensk
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 20;
- Νίκες: 11 (65%) vs 12 (60%);
- Ήττες: 6 (35%) vs 8 (40%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 7;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 6.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 7;
- Ήττες: 5 vs 3;
- Νίκες εντός έδρας: 2;
- Νίκες εκτός έδρας: 4.
- Omskie Kryliya δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Khimik Voskresensk (OLIMPBET VHL).
- Khimik Voskresensk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
- Khimik Voskresensk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 1.88, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4.13;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.88;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 3 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 3 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 2 φορά.
Στατιστικά: Omskie Kryliya vs Khimik Voskresensk
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.41 vs 4.8;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.24 vs 2.85;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.35 vs 2.15;
- Omskie Kryliya: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.89;
- Khimik Voskresensk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.91;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.7 (εντός έδρας - 3) vs 3 (εκτός έδρας - 2.86).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Omskie Kryliya παιχνίδια κατάb Khimik Voskresensk (OLIMPBET VHL).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Omskie Kryliya σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Omskie Kryliya παιχνίδια κατάb Khimik Voskresensk (OLIMPBET VHL).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Omskie Kryliya σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).