Yugra Khanty-Mansiysk vs Rubin Πρόβλεψη 28 Δεκέμβριος 2025
📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Yugra Khanty-Mansiysk και Rubin πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 28 Δεκέμβριος στις 12:00 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Yugra Khanty-Mansiysk να είναι το φαβορί.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Yugra Khanty-Mansiysk και Rubin:
- παιγμένα 20 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 9 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 8;
- eπιτευχθέντα γκολ: 50 εναντίον 53;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.35, δεύτερο - 1.55, τρίτο - 2;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.9.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 17 Δεκέμβριος 2024 στην αρένα της Yugra Khanty-Mansiysk - το σκορ του αγώνα ήταν 2:1.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Yugra - Rubin

Yugra Khanty-Mansiysk Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει συμμετάσχει σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 29 νίκες,
- 9 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει ποσοστό νίκης 76%, με το 24% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.13, σκοράροντας μέσο όρο 2.84 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 1.53 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει σκοράρει 108 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 34.26% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.33 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει δεχθεί 58 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 55.17% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.33 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Yugra Khanty-Mansiysk

Rubin Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Rubin έχει λάβει μέρος σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 23 νίκες, 15 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Rubin είναι 61%, με το 39% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.26, με 2.45 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.18 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Rubin έχει καταφέρει να σκοράρει 93 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 40.86% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.29.
🥅Στην άμυνα, η Rubin έχει δεχθεί 83 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 32.35% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Rubin
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:
- αριθμός αναμετρήσεων - 20;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.35;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.45, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.9.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Yugra Khanty-Mansiysk (εντός) vs Rubin (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 21 vs 17;
- αριθμός νικών: 10 (47.62%) vs 2 (11.76%);
- αριθμός ηττών: 3 (14.29%) vs 4 (23.53%);
- αριθμός ισοπαλιών: 8 (38.1%) vs 11 (64.71%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.71 vs 0.59;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.24 vs 0.65.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 3 vs 2;
- αριθμός ηττών: 4 vs 2;
- αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 6;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.6 (σκοράρισμα - 0.9, δεχόμενα - 0.7) vs 1.3 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.6).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 16 της τελευταίας 18 Yugra Khanty-Mansiysk σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
- Νίκες γηπεδούχου - 9, νίκες φιλοξενούμενου - 8.
Στατιστικά: Yugra Khanty-Mansiysk vs Rubin
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 38 vs 38;
- Νίκες: 29 (76%) vs 23 (61%);
- Ήττες: 9 (24%) vs 15 (39%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 15;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 10.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 7 vs 6;
- Ήττες: 3 vs 4;
- Νίκες εντός έδρας: 2;
- Νίκες εκτός έδρας: 4.
- Rubin κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.5, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.65;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.9;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 6 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 5 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 8 φορά.
Στατιστικά: Yugra Khanty-Mansiysk vs Rubin
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.13 vs 4.26;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.84 vs 2.45;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 1.53 vs 2.18;
- Yugra Khanty-Mansiysk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.33;
- Rubin: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.29;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.2 (εντός έδρας - 2) vs 2.6 (εκτός έδρας - 2.17).
- Rubin Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Yugra Khanty-Mansiysk παιχνίδια (OLIMPBET VHL).