Lulea vs Timraa Πρόβλεψη 28 Δεκέμβριος 2025

    Lulea
    Lulea
    Timraa
    Timraa
    5
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    🔊Μέσα στο SHL, διαπραγματεύεται ένα αρρενωπός αγώνας μεταξύ των ομάδων Lulea και Timraa IK. Η συνάντηση προγραμματίζεται για την 28 Δεκέμβριος στις 5:00 PM. Αφού αναλύσαμε την τρέχουσα κατάσταση των ομάδων, έχουμε εκτιμήσει το πιο πιθανό αποτέλεσμα του σημερινού αγώνα. Ας εξετάσουμε τις κύριες πτυχές αυτής της πρόβλεψης, ώστε να ενημερωθείτε για όλες τις τάσεις.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Lulea και Timraa IK:

    • παιγμένα 42 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 20 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 14;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 107 εναντίον 84;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.33, δεύτερο - 1.79, τρίτο - 1.26;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.19.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 29 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της Timraa IK - το σκορ του αγώνα ήταν 3:2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Lulea - Timraa

    50%
    22 Νίκη
    32%
    14 Νίκη
    26.02.26
    SHL
    Lulea
    Lulea
    Timraa
    Timraa
    7
    3
    1
    1
    4
    0
    2
    2
    28.12.25
    SHL
    Lulea
    Lulea
    Timraa
    Timraa
    5
    1
    1
    0
    1
    1
    3
    0
    29.11.25
    SHL
    Timraa
    Timraa
    Lulea
    Lulea
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    04.10.25
    SHL
    Timraa
    Timraa
    Lulea
    Lulea
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    21.08.25
    Club Friendly Games
    Lulea
    Lulea
    Timraa
    Timraa
    5
    3
    1
    1
    0
    2
    4
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lulea Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lulea έχει συμμετάσχει σε 29 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 13 νίκες,
    • 16 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Lulea έχει ποσοστό νίκης 43%, με το 57% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5, σκοράροντας μέσο όρο 2.43 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.68 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Lulea έχει σκοράρει 68 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 38.24% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.23 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Lulea έχει δεχθεί 75 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.5% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.23 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lulea

    03.09.26
    Club Friendly Games
    Lulea
    Lulea
    Bjorkloven
    Bjorkloven
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    Γουόν
    01.09.26
    Club Friendly Games
    Lulea
    Lulea
    MODO Hockey
    MODO Hockey
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0
    Γουόν
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Lulea
    Lulea
    Skelleftea AIK
    Skelleftea AIK
    0
    4
    0
    1
    0
    2
    0
    1
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    Lulea
    Lulea
    3
    4
    1
    1
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Kiruna
    Kiruna
    Lulea
    Lulea
    0
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Timraa Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Timraa IK έχει λάβει μέρος σε 29 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 13 νίκες, 16 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Timraa IK είναι 43%, με το 57% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.71, με 2.21 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.68 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Timraa IK έχει καταφέρει να σκοράρει 62 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 37.1% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.25.

    🥅Στην άμυνα, η Timraa IK έχει δεχθεί 75 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 39.29% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.5 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Timraa

    04.09.26
    Club Friendly Games
    MODO Hockey
    MODO Hockey
    Timraa
    Timraa
    3
    7
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ostersunds
    Ostersunds
    Timraa
    Timraa
    1
    5
    0
    2
    0
    2
    1
    1
    Γουόν
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Timraa
    Timraa
    Orebro
    Orebro
    2
    5
    1
    2
    1
    0
    0
    3
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Sundsvall
    Sundsvall
    Timraa
    Timraa
    1
    5
    0
    2
    0
    2
    1
    1
    Γουόν
    14.03.26
    SHL
    Timraa
    Timraa
    Vaxjo Lakers
    Vaxjo Lakers
    1
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 42;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 7;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.33;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.6, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.74.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Lulea (εντός) vs Timraa IK (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 13 vs 16;
    • αριθμός νικών: 3 (23.08%) vs 1 (6.25%);
    • αριθμός ηττών: 5 (38.46%) vs 9 (56.25%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 (38.46%) vs 6 (37.5%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.69 vs 0.63;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.62 vs 1.38.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 2;
    • αριθμός ηττών: 5 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.5 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.8) vs 1.5 (σκοράρισμα - 0.6, δεχόμενα - 0.9).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Lulea σπίτι παιχνίδια κατάb Timraa (SHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.7)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 42;
    • Νίκες γηπεδούχου - 20, νίκες φιλοξενούμενου - 14.

    Στατιστικά: Lulea vs Timraa IK

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 29 vs 29;
    • Νίκες: 12 (43%) vs 12 (43%);
    • Ήττες: 16 (57%) vs 16 (57%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 5;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 6 vs 2;
    • Ήττες: 4 vs 8;
    • Νίκες εντός έδρας: 1;
    • Νίκες εκτός έδρας: 0.
    Τάσεις
    • Timraa κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Lulea (SHL).
    • Timraa κερδίζει με χάντικαπ +2.5 σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (SHL).
    👉Πρόβλεψη: Timraa Χάντικαπ (+2,5) (aποδόσεις: 1.3)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.55, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.19;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 9 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 14 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 8 φορά.

    Στατιστικά: Lulea vs Timraa IK

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5 vs 4.71;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.43 vs 2.21;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.68 vs 2.68;
    • Lulea: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.23;
    • Timraa IK: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.25;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.8 (εντός έδρας - 2.25) vs 2.1 (εκτός έδρας - 2).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 Lulea σπίτι παιχνίδια κατάb Timraa (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Lulea παιχνίδια κατάb Timraa (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Lulea σπίτι παιχνίδια (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Lulea σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς λιγότερος (5,5) (aποδόσεις: 1.57)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 Lulea σπίτι παιχνίδια κατάb Timraa (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Lulea παιχνίδια κατάb Timraa (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Lulea σπίτι παιχνίδια (SHL).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Lulea σπίτι παιχνίδια.

    Άντερ πακς λιγότερος (5,5)
    Δημοσιεύθηκε: 26/12/2025, 9:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Lulea - Timraa

    Timraa δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    timraa-ikσε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (SHL).
    2η περίοδος Lulea δεν θα χάσει
    -526
    Timraa δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    timraa-ikσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (SHL).
    Lulea δεν θα χάσει
    -455
    Lulea δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    lulea-hockeyσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια (SHL).
    lulea-hockeyσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Timraa δεν θα χάσει
    +110
    Timraa δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    timraa-ikσε 17 της τελευταίας 18 μακριά παιχνίδια (SHL).
    1η περίοδος Lulea δεν θα χάσει
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Lulea - Timraa Θέση στον πίνακα

    SHL 25/26
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    6.
    Brynas IF
    Brynas IF
    522725154-14378
    7.
    Lulea
    Lulea
    522626139-13477
    8.
    Malmo IF
    Malmo IF
    522725143-15477
    11.
    Linkopings HC
    Linkopings HC
    522131119-14864
    12.
    Timraa IK
    Timraa IK
    522131127-14863
    13.
    HV 71
    HV 71
    521933136-17259