Izhstal vs Omskie Kryliya Πρόβλεψη 28 Δεκέμβριος 2025

    Izhstal
    Izhstal
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    2
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 28 Δεκέμβριος στις 9:00 AM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Izhstal και Omskie Kryliya. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Izhstal και Omskie Kryliya:

    • παιγμένα 9 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 3 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 4;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 31 εναντίον 33;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.78, δεύτερο - 2.11, τρίτο - 3.11;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 6.78.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 25 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της Omskie Kryliya - το σκορ του αγώνα ήταν 1:2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Izhstal - Omskie Kryliya

    40%
    4 Νίκες
    40%
    4 Νίκες
    28.12.25
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    25.11.25
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Izhstal
    Izhstal
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    06.03.25
    VHL
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    4
    3
    1
    2
    1
    1
    2
    0
    16.09.24
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Izhstal
    Izhstal
    4
    2
    1
    0
    1
    1
    2
    1
    11.12.23
    OLIMPBET VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Izhstal
    Izhstal
    5
    4
    0
    1
    1
    1
    3
    2
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Izhstal Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Izhstal έχει συμμετάσχει σε 37 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 23 νίκες,
    • 14 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Izhstal έχει ποσοστό νίκης 62%, με το 38% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.38, σκοράροντας μέσο όρο 2.49 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.03 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Izhstal έχει σκοράρει 92 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 40.22% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.29 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Izhstal έχει δεχθεί 75 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.29 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Izhstal

    15.10.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Izhstal
    Izhstal
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    2
    Ν
    13.10.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Izhstal
    Izhstal
    3
    2
    0
    0
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    Η
    11.10.26
    VHL
    Sokol
    Sokol
    Izhstal
    Izhstal
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    Η
    08.10.26
    VHL
    Norilsk
    Norilsk
    Izhstal
    Izhstal
    3
    2
    0
    0
    1
    1
    2
    1
    Η
    03.10.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    1
    3
    0
    0
    0
    1
    1
    2
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Omskie Kryliya Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Omskie Kryliya έχει λάβει μέρος σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 26 νίκες, 12 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Omskie Kryliya είναι 68%, με το 32% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.63, με 2.92 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 1.89 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Omskie Kryliya έχει καταφέρει να σκοράρει 111 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 1, με 36.94% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.37.

    🥅Στην άμυνα, η Omskie Kryliya έχει δεχθεί 72 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.21 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Omskie Kryliya

    13.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Kristall Saratov
    Kristall Saratov
    7
    1
    1
    0
    1
    1
    5
    0
    Ν
    11.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dizel
    Dizel
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    Ν
    09.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Tambov
    Tambov
    5
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    1
    Ν
    07.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Buran
    Buran
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    Η
    03.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Rubin
    Rubin
    4
    3
    0
    1
    1
    0
    3
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 9;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.78;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.11, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.67.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Izhstal (εντός) vs Omskie Kryliya (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 19;
    • αριθμός νικών: 8 (47.06%) vs 9 (47.37%);
    • αριθμός ηττών: 5 (29.41%) vs 5 (26.32%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 4 (23.53%) vs 5 (26.32%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.59 vs 0.89;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.41 vs 0.68.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 7;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 1;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 0.8 (σκοράρισμα - 0.3, δεχόμενα - 0.5) vs 1.5 (σκοράρισμα - 1, δεχόμενα - 0.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Izhstal σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Izhstal παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Omskie Kryliya παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 9;
    • Νίκες γηπεδούχου - 3, νίκες φιλοξενούμενου - 4.

    Στατιστικά: Izhstal vs Omskie Kryliya

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 37 vs 38;
    • Νίκες: 23 (62%) vs 26 (68%);
    • Ήττες: 14 (38%) vs 12 (32%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 11;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 11.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 5 vs 7;
    • Ήττες: 5 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 3;
    • Νίκες εκτός έδρας: 4.
    Τάσεις
    • Izhstal δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Izhstal δεν θα χάσει(aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.44, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.67;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 6.78;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 3 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 5 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 6 φορά.

    Στατιστικά: Izhstal vs Omskie Kryliya

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.38 vs 4.63;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.49 vs 2.92;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.03 vs 1.89;
    • Izhstal: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.29;
    • Omskie Kryliya: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.37;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 1.3 (εντός έδρας - 1.5) vs 2.9 (εκτός έδρας - 3).
    Τάσεις
    • Izhstal Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια κατάb Omskie Kryliya (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Izhstal Άντερ πακς πάνω από (1,5)(aποδόσεις: 1.37)
    Izhstal Άντερ πακς λιγότερος (2,5)
    συντελεστής-156
    Δημοσιεύθηκε: 26/12/2025, 11:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Izhstal - Omskie Kryliya

    Izhstal δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    izhstal-izhevsk-3σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    Omskie Kryliya δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    omskie-kryliya-3σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    1η περίοδος Omskie Kryliya δεν θα χάσει
    -400
    Omskie Kryliya δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    omskie-kryliya-3σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    3η περίοδος Izhstal δεν θα χάσει
    -227
    Izhstal δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    izhstal-izhevsk-3σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    Izhstal δεν θα χάσει
    -159
    Omskie Kryliya δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    omskie-kryliya-3σε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    omskie-kryliya-3σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    2η περίοδος Omskie Kryliya δεν θα χάσει
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Izhstal - Omskie Kryliya Θέση στον πίνακα

    VHL 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081
    7.
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    623824169-13380
    8.
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    623527184-15178
    12.
    Hk Torpedo Gorkii
    Hk Torpedo Gorkii
    623428174-14574
    13.
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    623428160-14574
    14.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    623329154-13974