Omskie Kryliya vs Hk Dinamo St Petersburg Πρόβλεψη 27 Φεβρουάριος 2026
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 27 Φεβρουάριος στις 7:00 AM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Omskie Kryliya και Hk Dinamo St Petersburg. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Omskie Kryliya και Hk Dinamo St Petersburg:
- παιγμένα 9 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 3 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 6;
- eπιτευχθέντα γκολ: 20 εναντίον 38;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.89, δεύτερο - 1.89, τρίτο - 2.56;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 6.33.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 15 Σεπτέμβριος 2025 στην αρένα της Hk Dinamo St Petersburg - το σκορ του αγώνα ήταν 3:4.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Omskie Kryliya - Hk Dinamo St Petersburg

Omskie Kryliya Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Omskie Kryliya έχει συμμετάσχει σε 56 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 33 νίκες,
- 23 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Omskie Kryliya έχει ποσοστό νίκης 59%, με το 41% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.61, σκοράροντας μέσο όρο 2.61 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.18 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Omskie Kryliya έχει σκοράρει 146 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 37.67% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Omskie Kryliya έχει δεχθεί 122 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.74% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Omskie Kryliya

Hk Dinamo St Petersburg Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Hk Dinamo St Petersburg έχει λάβει μέρος σε 55 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 26 νίκες, 29 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Hk Dinamo St Petersburg είναι 47%, με το 53% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.02, με 2.65 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.56 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Hk Dinamo St Petersburg έχει καταφέρει να σκοράρει 146 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 36.3% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.89.
🥅Στην άμυνα, η Hk Dinamo St Petersburg έχει δεχθεί 141 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.24% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.52 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Hk Dinamo St Petersburg
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:
- αριθμός αναμετρήσεων - 9;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.89;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.78, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.11.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Omskie Kryliya (εντός) vs Hk Dinamo St Petersburg (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 29 vs 27;
- αριθμός νικών: 14 (48.28%) vs 11 (40.74%);
- αριθμός ηττών: 5 (17.24%) vs 9 (33.33%);
- αριθμός ισοπαλιών: 10 (34.48%) vs 7 (25.93%).
- μέσος όρος τερμάτων: 1 vs 0.93;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.52 vs 0.81.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 3 vs 3;
- αριθμός ηττών: 2 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.1 (σκοράρισμα - 0.6, δεχόμενα - 0.5) vs 1.8 (σκοράρισμα - 0.9, δεχόμενα - 0.9).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Omskie Kryliya παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 9;
- Νίκες γηπεδούχου - 3, νίκες φιλοξενούμενου - 6.
Στατιστικά: Omskie Kryliya vs Hk Dinamo St Petersburg
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 56 vs 55;
- Νίκες: 33 (59%) vs 26 (47%);
- Ήττες: 23 (41%) vs 29 (53%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 21;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 14.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 4;
- Ήττες: 5 vs 6;
- Νίκες εντός έδρας: 4;
- Νίκες εκτός έδρας: 3.
- Hk Dinamo St Petersburg κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.22, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4.22;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 6.33;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 5 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 3 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 4 φορά.
Στατιστικά: Omskie Kryliya vs Hk Dinamo St Petersburg
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.61 vs 5.02;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.61 vs 2.65;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.18 vs 2.56;
- Omskie Kryliya: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3;
- Hk Dinamo St Petersburg: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.89;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2 (εντός έδρας - 1.67) vs 2.2 (εκτός έδρας - 2.75).
- Hk Dinamo St Petersburg Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 19 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
- Hk Dinamo St Petersburg Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 17 της τελευταίας 19 Hk Dinamo St Petersburg μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).