Kloten vs Tigers Langenau Πρόβλεψη 27 Φεβρουάριος 2026

    Kloten
    Kloten
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    3
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 27 Φεβρουάριος στις 6:45 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "National League" μεταξύ των ομάδων Kloten και Tigers Langenau. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Kloten και Tigers Langenau:

    • παιγμένα 51 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 29 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 22;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 158 εναντίον 139;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.71, δεύτερο - 2.18, τρίτο - 1.73;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.9.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 20 Δεκέμβριος 2025 στην αρένα της Tigers Langenau - το σκορ του αγώνα ήταν 4:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Kloten - Langenau

    58%
    30 Νίκη
    42%
    22 Νίκη
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    27.02.26
    National League
    Kloten
    Kloten
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    2
    0
    20.12.25
    National League
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    4
    3
    1
    1
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    22.11.25
    National League
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    6
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    27.09.25
    National League
    Kloten
    Kloten
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    2
    3
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Kloten Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Kloten έχει συμμετάσχει σε 47 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 17 νίκες,
    • 30 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Kloten έχει ποσοστό νίκης 36%, με το 64% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.72, σκοράροντας μέσο όρο 2.26 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.72 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Kloten έχει σκοράρει 106 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 39.62% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.42 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Kloten έχει δεχθεί 128 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 41.67% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.42 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Kloten

    23.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten
    Kloten
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    5
    4
    1
    1
    2
    1
    2
    2
    Γουόν
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten
    Kloten
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    7
    1
    2
    0
    1
    1
    4
    0
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Kloten
    Kloten
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    7
    1
    2
    0
    1
    1
    4
    0
    Γουόν
    09.03.26
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Kloten
    Kloten
    7
    0
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Tigers Langenau Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Tigers Langenau έχει λάβει μέρος σε 47 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 20 νίκες, 27 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Tigers Langenau είναι 43%, με το 57% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.3, με 2.81 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.74 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Tigers Langenau έχει καταφέρει να σκοράρει 132 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 37.88% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.5.

    🥅Στην άμυνα, η Tigers Langenau έχει δεχθεί 129 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.18% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.25 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Tigers Langenau

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Lugano
    Lugano
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    4
    5
    2
    1
    0
    2
    2
    2
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Ambri Piotta
    Ambri Piotta
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    3
    6
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    Γουόν
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    Νικώ
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Bern
    Bern
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    1
    Γουόν
    12.08.26
    Club Friendly Games
    Chur Capricorns
    Chur Capricorns
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    3
    5
    1
    2
    1
    3
    1
    0
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 51;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 13; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 6;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.71;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.04, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.67.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Kloten (εντός) vs Tigers Langenau (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 24;
    • αριθμός νικών: 7 (29.17%) vs 8 (33.33%);
    • αριθμός ηττών: 11 (45.83%) vs 12 (50%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 6 (25%) vs 4 (16.67%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.63 vs 0.58;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.71 vs 0.88.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 0 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 5 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.3, δεχόμενα - 0.9) vs 0.7 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.3).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Kloten σπίτι παιχνίδια (National League).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 Tigers Langenau παιχνίδια (National League).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Tigers Langenau μακριά παιχνίδια (National League).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 51;
    • Νίκες γηπεδούχου - 29, νίκες φιλοξενούμενου - 22.

    Στατιστικά: Kloten vs Tigers Langenau

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 47 vs 47;
    • Νίκες: 17 (36%) vs 20 (43%);
    • Ήττες: 30 (64%) vs 27 (57%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 11;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 7.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 3 vs 3;
    • Ήττες: 7 vs 7;
    • Νίκες εντός έδρας: 1;
    • Νίκες εκτός έδρας: 0.
    Τάσεις
    • Kloten κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 13 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια (National League).
    👉Πρόβλεψη: Kloten Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.25)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.1, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.73;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.9;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 17 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 19 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 19 φορά.

    Στατιστικά: Kloten vs Tigers Langenau

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.72 vs 5.3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.26 vs 2.81;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.72 vs 2.74;
    • Kloten: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.42;
    • Tigers Langenau: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2 (εντός έδρας - 1.8) vs 2.6 (εκτός έδρας - 1.8).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 6.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 13 Kloten παιχνίδια (National League).
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 6.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Kloten σπίτι παιχνίδια (National League).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς λιγότερος (6,5) (aποδόσεις: 1.22)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Kloten σπίτι παιχνίδια (National League).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 Tigers Langenau παιχνίδια (National League).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Tigers Langenau μακριά παιχνίδια (National League).

    1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (1,5)
    Δημοσιεύθηκε: 25/02/2026, 7:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Kloten - Tigers Langenau

    Kloten δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    ehc-klotenscl-tigers-langenauσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια κατάb Tigers Langenau (National League).
    ehc-klotenscl-tigers-langenauσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Tigers Langenau (National League).
    ehc-klotenσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια (National League).
    2η περίοδος Tigers Langenau δεν θα χάσει
    -270
    Kloten δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    ehc-klotenscl-tigers-langenauσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Tigers Langenau (National League).
    3η περίοδος Tigers Langenau δεν θα χάσει
    -263
    Kloten δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    ehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 13 παιχνίδια (National League).
    ehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια (National League).
    1η περίοδος Tigers Langenau δεν θα χάσει
    -263
    Tigers Langenau δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    scl-tigers-langenauσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (National League).
    Kloten δεν θα χάσει
    -227
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Kloten - Tigers Langenau Θέση στον πίνακα

    National League 25/26
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    9.
    SC Bern
    SC Bern
    522428118-12868
    10.
    EHC Biel
    EHC Biel
    522428143-16567
    11.
    SCL Tigers Langenau
    SCL Tigers Langenau
    522032140-14764
    12.
    EHC Kloten
    EHC Kloten
    522032117-14363
    13.
    HC Ambri Piotta
    HC Ambri Piotta
    522032129-17859
    14.
    HC Ajoie
    HC Ajoie
    521339105-18042