Dukla Michalovce vs 05 Banska Bystrica Πρόβλεψη 27 Φεβρουάριος 2026

    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    1
    1

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 27 Φεβρουάριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Extraliga" μεταξύ των ομάδων Dukla Michalovce και HC 05 Banska Bystrica. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Dukla Michalovce και HC 05 Banska Bystrica:

    • παιγμένα 27 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 14 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 13;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 80 εναντίον 80;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.59, δεύτερο - 2.33, τρίτο - 1.81;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.74.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 18 Ιανουάριος 2026 στην αρένα της HC 05 Banska Bystrica - το σκορ του αγώνα ήταν 5:4.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Dukla - Banska Bystrica

    54%
    15 Νίκες
    46%
    13 Νίκες
    27.02.26
    Extraliga
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    18.01.26
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    5
    4
    0
    1
    0
    2
    4
    1
    0
    0
    1
    0
    16.11.25
    Extraliga
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    5
    3
    2
    1
    3
    1
    0
    1
    03.10.25
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    3
    4
    0
    3
    1
    1
    2
    0
    14.02.25
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    5
    4
    1
    1
    1
    2
    3
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dukla Michalovce Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Dukla Michalovce έχει συμμετάσχει σε 50 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 21 νίκες,
    • 29 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Dukla Michalovce έχει ποσοστό νίκης 42%, με το 58% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 6.28, σκοράροντας μέσο όρο 3.12 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 3.36 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Dukla Michalovce έχει σκοράρει 156 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 36.54% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.44 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Dukla Michalovce έχει δεχθεί 168 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.44 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dukla Michalovce

    11.10.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    Η
    09.10.26
    Extraliga
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    SKP Poprad
    SKP Poprad
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    Η
    03.10.26
    Extraliga
    Kosice
    Kosice
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    6
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    1
    Η
    02.10.26
    Extraliga
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    Nitra
    Nitra
    6
    5
    1
    2
    2
    2
    3
    1
    Ν
    29.09.26
    Extraliga
    Presov 07
    Presov 07
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    3
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    3
    0
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    05 Banska Bystrica Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η HC 05 Banska Bystrica έχει λάβει μέρος σε 50 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 28 νίκες, 22 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της HC 05 Banska Bystrica είναι 56%, με το 44% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.08, με 3.34 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.92 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η HC 05 Banska Bystrica έχει καταφέρει να σκοράρει 167 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 37.72% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.08.

    🥅Στην άμυνα, η HC 05 Banska Bystrica έχει δεχθεί 146 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 36.47% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.4 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: 05 Banska Bystrica

    11.10.26
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Liptovsky Mikulas
    Liptovsky Mikulas
    5
    2
    1
    0
    3
    2
    1
    0
    Ν
    09.10.26
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    2
    6
    0
    2
    1
    2
    1
    2
    Η
    04.10.26
    Extraliga
    MSHK Zilina
    MSHK Zilina
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    Ν
    02.10.26
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    SKP Poprad
    SKP Poprad
    4
    0
    3
    0
    0
    0
    1
    0
    Ν
    27.09.26
    Extraliga
    05 Banska Bystrica
    05 Banska Bystrica
    Nitra
    Nitra
    4
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.59;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.81, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.78.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Dukla Michalovce (εντός) vs HC 05 Banska Bystrica (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 25 vs 25;
    • αριθμός νικών: 9 (36%) vs 7 (28%);
    • αριθμός ηττών: 10 (40%) vs 8 (32%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 6 (24%) vs 10 (40%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 1 vs 0.96;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.92 vs 0.84.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 5 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 2;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.4 (σκοράρισμα - 1.1, δεχόμενα - 1.3) vs 1.4 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.6).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε 17 της τελευταίας 19 Dukla Michalovce παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Dukla Michalovce σπίτι παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 05 Banska Bystrica παιχνίδια (Extraliga).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 05 Banska Bystrica μακριά παιχνίδια (Extraliga).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.35)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 27;
    • Νίκες γηπεδούχου - 14, νίκες φιλοξενούμενου - 13.

    Στατιστικά: Dukla Michalovce vs HC 05 Banska Bystrica

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 50 vs 50;
    • Νίκες: 21 (42%) vs 28 (56%);
    • Ήττες: 29 (58%) vs 22 (44%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 13;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 10.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 6 vs 4;
    • Ήττες: 4 vs 6;
    • Νίκες εντός έδρας: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας: 1.
    Τάσεις
    • Dukla Michalovce κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    👉Πρόβλεψη: Dukla Michalovce Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.3)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.96, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.96;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.74;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 8 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 17 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 10 φορά.

    Στατιστικά: Dukla Michalovce vs HC 05 Banska Bystrica

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 6.28 vs 6.08;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.12 vs 3.34;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 3.36 vs 2.92;
    • Dukla Michalovce: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.44;
    • HC 05 Banska Bystrica: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.08;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.9 (εντός έδρας - 4.5) vs 2.8 (εκτός έδρας - 2.43).

    Τάσεις
    • 05 Banska Bystrica Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Dukla Michalovce (Extraliga).
    👉Πρόβλεψη: 05 Banska Bystrica Σύνολο πακς Πάνω (2,5) (aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • 05 Banska Bystrica Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Dukla Michalovce (Extraliga).

    05 Banska Bystrica Σύνολο πακς Πάνω (2,5)
    συντελεστής-179
    Δημοσιεύθηκε: 25/02/2026, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Dukla Michalovce - 05 Banska Bystrica

    05 Banska Bystrica Χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    hc-05-banska-bystricaσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Extraliga).
    Dukla Michalovce Νίκη
    Everygame
    +115
    Dukla Michalovce δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    dukla-michalovcehc-05-banska-bystricaσε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    dukla-michalovcehc-05-banska-bystricaσε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    3η περίοδος 05 Banska Bystrica δεν θα χάσει
    -213
    Dukla Michalovce δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    dukla-michalovcehc-05-banska-bystricaσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια κατάb 05 Banska Bystrica (Extraliga).
    dukla-michalovceσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Extraliga).
    2η περίοδος Dukla Michalovce δεν θα χάσει
    -250
    05 Banska Bystrica δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    hc-05-banska-bystricaσε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Extraliga).
    Dukla Michalovce δεν θα χάσει
    -213
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Dukla Michalovce - 05 Banska Bystrica Θέση στον πίνακα

    Extraliga 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    5.
    HK SKP Poprad
    HK SKP Poprad
    543024177-14186
    6.
    HC 05 Banska Bystrica
    HC 05 Banska Bystrica
    542826169-15583
    7.
    Spisska Nova Ves
    Spisska Nova Ves
    542628138-14878
    9.
    HKM AS Zvolen
    HKM AS Zvolen
    542628167-17572
    10.
    Dukla Michalovce
    Dukla Michalovce
    542331164-17972
    11.
    Dukla Trencin
    Dukla Trencin
    541836125-16061