Innsbruck vs Hk Olimpija Πρόβλεψη 26 Σεπτέμβριος 2025

    Innsbruck
    Innsbruck
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    3
    9
    1
    2
    0
    3
    1
    5

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Innsbruck και Hk Olimpija πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 26 Σεπτέμβριος στις 5:15 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "ICE Hockey League". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Hk Olimpija να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Innsbruck και Hk Olimpija:

    • παιγμένα 16 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 11 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 5;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 51 εναντίον 40;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.5, δεύτερο - 2.69, τρίτο - 1.38;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.56.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 31 Ιανουάριος 2025 στην αρένα της Innsbruck - το σκορ του αγώνα ήταν 0:4.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Innsbruck - Hk Olimpija

    65%
    13 Νίκες
    35%
    7 Νίκες
    07.12.25
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    1
    1
    01.11.25
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    Innsbruck
    Innsbruck
    5
    6
    2
    0
    1
    4
    2
    1
    0
    1
    12.10.25
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    Innsbruck
    Innsbruck
    6
    7
    2
    2
    1
    2
    3
    2
    0
    1
    26.09.25
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    3
    9
    1
    3
    2
    1
    0
    5
    31.01.25
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    0
    4
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Innsbruck Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Innsbruck έχει συμμετάσχει σε 4 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 1 νίκες,
    • 3 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Innsbruck έχει ποσοστό νίκης 25%, με το 75% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 7.75, σκοράροντας μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 5.25 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Innsbruck έχει σκοράρει 10 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 60% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 1 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Innsbruck έχει δεχθεί 21 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 50% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 1 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Innsbruck

    11.10.26
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    VSV
    VSV
    3
    2
    1
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    Ν
    09.10.26
    EHL
    Rossoblu
    Rossoblu
    Innsbruck
    Innsbruck
    1
    4
    1
    1
    0
    1
    0
    2
    Ν
    03.10.26
    EHL
    Graz
    Graz
    Innsbruck
    Innsbruck
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    Η
    02.10.26
    EHL
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    Innsbruck
    Innsbruck
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    Η
    30.09.26
    EHL
    Innsbruck
    Innsbruck
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    5
    4
    2
    1
    1
    1
    2
    2
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Hk Olimpija Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Hk Olimpija έχει λάβει μέρος σε 4 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 4 νίκες, 0 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Hk Olimpija είναι 100%, με το 0% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 7.75, με 6.25 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 1.75 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Hk Olimpija έχει καταφέρει να σκοράρει 25 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 40% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 4.

    🥅Στην άμυνα, η Hk Olimpija έχει δεχθεί 7 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 66.67% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Hk Olimpija

    11.10.26
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    Ferencvaros-Esmtk
    Ferencvaros-Esmtk
    5
    1
    1
    0
    0
    0
    4
    1
    Ν
    09.10.26
    EHL
    Graz
    Graz
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    3
    4
    0
    1
    1
    0
    2
    2
    0
    1
    Ν
    04.10.26
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    8
    0
    3
    0
    3
    0
    2
    0
    Ν
    02.10.26
    EHL
    Pustertal
    Pustertal
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    4
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    Η
    27.09.26
    EHL
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    VSV
    VSV
    6
    2
    1
    0
    3
    1
    2
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.5;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.75, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.75.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Innsbruck (εντός) vs Hk Olimpija (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 1 vs 1;
    • αριθμός νικών: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • αριθμός ηττών: 1 (100%) vs 1 (100%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0 vs 0;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 2 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 1 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 7 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.4 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 1.7) vs 1.4 (σκοράρισμα - 1, δεχόμενα - 0.4).
    Τάσεις
    • Hk Olimpija Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Innsbruck (ICE Hockey League).
    • Hk Olimpija Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 13 της τελευταίας 15 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    • Hk Olimpija Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (ICE Hockey League).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Hk Olimpija Άντερ πακς λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.47)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
    • Νίκες γηπεδούχου - 11, νίκες φιλοξενούμενου - 5.

    Στατιστικά: Innsbruck vs Hk Olimpija

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 4 vs 4;
    • Νίκες: 1 (25%) vs 4 (100%);
    • Ήττες: 3 (75%) vs 0 (0%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 0;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 1 vs 7;
    • Ήττες: 9 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 0;
    • Νίκες εκτός έδρας: 3.
    Τάσεις
    • Innsbruck Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    • Innsbruck Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 σπίτι παιχνίδια (ICE Hockey League).
    👉Πρόβλεψη: Hk Olimpija Νίκη (aποδόσεις: 1.43)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.19, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.5;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.56;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 4 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 9 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 5 φορά.

    Στατιστικά: Innsbruck vs Hk Olimpija

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 7.75 vs 7.75;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.5 vs 6.25;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 5.25 vs 1.75;
    • Innsbruck: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 1;
    • Hk Olimpija: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 4;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 1.8 (εντός έδρας - 0.8) vs 4 (εκτός έδρας - 3.2).

    Τάσεις
    • Innsbruck Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 παιχνίδια κατάb Hk Olimpija (ICE Hockey League).
    👉Πρόβλεψη: Innsbruck Άντερ πακς πάνω από (1,5) (aποδόσεις: 1.47)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Innsbruck Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 παιχνίδια κατάb Hk Olimpija (ICE Hockey League).

    Innsbruck Άντερ πακς πάνω από (1,5)
    συντελεστής-159
    Δημοσιεύθηκε: 24/09/2025, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Innsbruck - Hk Olimpija

    Innsbruck Χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    hc-innsbruckσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    hc-innsbruckσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 σπίτι παιχνίδια (ICE Hockey League).
    Hk Olimpija Νίκη
    Everygame
    -250
    Innsbruck χάνει την τρίτη περίοδο:
    hc-innsbruckσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    hc-innsbruckσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (ICE Hockey League).
    3η περίοδος Hk Olimpija Νίκη
    -127
    Innsbruck δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    hc-innsbruckσε 20 της τελευταίας 21 σπίτι παιχνίδια (ICE Hockey League).
    hc-innsbruckσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    Hk Olimpija δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    hk-olimpija-19985σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια.
    hk-olimpija-19985σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    hk-olimpija-19985σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    Hk Olimpija δεν θα χάσει
    -833
    Innsbruck δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    hc-innsbruckσε κάθε ένα από τα τελευταία 17 σπίτι παιχνίδια (ICE Hockey League).
    hc-innsbruckσε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    Hk Olimpija δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    hk-olimpija-19985σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια.
    1η περίοδος Hk Olimpija δεν θα χάσει
    -667
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Innsbruck - Hk Olimpija Θέση στον πίνακα

    ICE Hockey League 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    5.
    HC Pustertal
    HC Pustertal
    482919158-12987
    6.
    Hk Olimpija
    Hk Olimpija
    483018177-13785
    7.
    Vienna Capitals
    Vienna Capitals
    482325126-14168
    11.
    FTC-Telekom
    FTC-Telekom
    481731127-17457
    12.
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    481335113-18440
    13.
    HC Innsbruck
    HC Innsbruck
    481038118-21528