Skoda Plzen vs Vitkovice Πρόβλεψη 26 Νοέμβριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 26 Νοέμβριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Extraliga" μεταξύ των ομάδων Skoda Plzen και Vitkovice. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Skoda Plzen και Vitkovice:
- παιγμένα 57 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 39 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 17;
- eπιτευχθέντα γκολ: 180 εναντίον 125;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.51, δεύτερο - 1.7, τρίτο - 1.95;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.12.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 26 Ιανουάριος 2025 στην αρένα της Skoda Plzen - το σκορ του αγώνα ήταν 4:1.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Skoda Plzen - Vitkovice

Skoda Plzen Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Skoda Plzen έχει συμμετάσχει σε 24 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 13 νίκες,
- 11 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Skoda Plzen έχει ποσοστό νίκης 56%, με το 44% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.42, σκοράροντας μέσο όρο 2.48 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 1.96 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Skoda Plzen έχει σκοράρει 62 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 37.1% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.62 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Skoda Plzen έχει δεχθεί 49 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 39.29% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.62 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Skoda Plzen

Vitkovice Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Vitkovice έχει λάβει μέρος σε 25 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 14 νίκες, 11 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Vitkovice είναι 50%, με το 50% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.48, με 2.69 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.77 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Vitkovice έχει καταφέρει να σκοράρει 70 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 38.57% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.58.
🥅Στην άμυνα, η Vitkovice έχει δεχθεί 72 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 41.18% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.83 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Vitkovice
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 57;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 16; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.51;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.51.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Skoda Plzen (εντός) vs Vitkovice (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 13 vs 12;
- αριθμός νικών: 4 (30.77%) vs 2 (16.67%);
- αριθμός ηττών: 5 (38.46%) vs 7 (58.33%);
- αριθμός ισοπαλιών: 4 (30.77%) vs 3 (25%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.69 vs 0.5;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.85 vs 1.17.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 2;
- αριθμός ηττών: 6 vs 4;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.7 (σκοράρισμα - 0.5, δεχόμενα - 1.2) vs 1.3 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.9).
- Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 0.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 Skoda Plzen παιχνίδια (Extraliga).
- Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 0.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Skoda Plzen σπίτι παιχνίδια (Extraliga).
- Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 0.5 γκολ σε 21 της τελευταίας 23 Vitkovice παιχνίδια (Extraliga).
- Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 0.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Vitkovice μακριά παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 57;
- Νίκες γηπεδούχου - 39, νίκες φιλοξενούμενου - 17.
Στατιστικά: Skoda Plzen vs Vitkovice
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 25;
- Νίκες: 14 (56%) vs 13 (50%);
- Ήττες: 11 (44%) vs 13 (50%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 7;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 6.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 5;
- Ήττες: 5 vs 5;
- Νίκες εντός έδρας: 2;
- Νίκες εκτός έδρας: 2.
- Skoda Plzen δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.16, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.19;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.12;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 17 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 19 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 25 φορά.
Στατιστικά: Skoda Plzen vs Vitkovice
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.42 vs 5.48;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.48 vs 2.69;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 1.96 vs 2.77;
- Skoda Plzen: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.62;
- Vitkovice: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.58;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3 (εντός έδρας - 3.8) vs 2.3 (εκτός έδρας - 2).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Vitkovice παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Skoda Plzen δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Extraliga).