KalPa Hockey vs Karpat Oulu Πρόβλεψη 25 Οκτώβριος 2025

    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες KalPa Hockey και Karpat Oulu πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 25 Οκτώβριος στις 2:00 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "Liiga". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα KalPa Hockey να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ KalPa Hockey και Karpat Oulu:

    • παιγμένα 53 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 25 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 26;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 142 εναντίον 147;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.6, δεύτερο - 1.7, τρίτο - 1.92;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.3.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 24 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της KalPa Hockey - το σκορ του αγώνα ήταν 7:5.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων KalPa - Karpat

    49%
    28 Νίκη
    47%
    27 Νίκη
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    2
    1
    13.08.26
    Club Friendly Games
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    14.02.26
    Liiga
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    0
    0
    13.02.26
    Liiga
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    2
    5
    2
    2
    0
    1
    0
    2
    25.10.25
    Liiga
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    KalPa Hockey Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η KalPa Hockey έχει συμμετάσχει σε 14 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 8 νίκες,
    • 6 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η KalPa Hockey έχει ποσοστό νίκης 57%, με το 43% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.5, σκοράροντας μέσο όρο 2.86 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.93 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η KalPa Hockey έχει σκοράρει 40 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 42.5% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.71 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η KalPa Hockey έχει δεχθεί 41 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 41.67% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.71 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: KalPa Hockey

    01.09.26
    Liiga
    K-Espoo
    K-Espoo
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    5
    1
    0
    0
    3
    0
    2
    1
    Νικώ
    27.08.26
    Club Friendly Games
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    Γουόν
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    Γουόν
    21.08.26
    Club Friendly Games
    HIFK Helsinki
    HIFK Helsinki
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    3
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    Γουόν
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Karpat Oulu Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Karpat Oulu έχει λάβει μέρος σε 15 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 6 νίκες, 9 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Karpat Oulu είναι 40%, με το 60% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.6, με 3.4 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.27 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Karpat Oulu έχει καταφέρει να σκοράρει 51 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 1, με 43.14% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.43.

    🥅Στην άμυνα, η Karpat Oulu έχει δεχθεί 49 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 40.91% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.14 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Karpat Oulu

    01.09.26
    Liiga
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    Assat Pori
    Assat Pori
    3
    1
    1
    1
    0
    0
    2
    0
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Tappara Tampere
    Tappara Tampere
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    5
    1
    2
    0
    0
    1
    3
    0
    Νικώ
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    Lulea
    Lulea
    3
    4
    1
    1
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    Νικώ
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 53;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 11; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 7;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.6;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.83, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.77.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: KalPa Hockey (εντός) vs Karpat Oulu (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 7 vs 7;
    • αριθμός νικών: 1 (14.29%) vs 4 (57.14%);
    • αριθμός ηττών: 3 (42.86%) vs 1 (14.29%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 (42.86%) vs 2 (28.57%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.57 vs 1.71;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 1 vs 1.29.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 5;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.4 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.7) vs 2.7 (σκοράρισμα - 1.5, δεχόμενα - 1.2).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Karpat Oulu μακριά παιχνίδια (Liiga).
    • Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Karpat Oulu παιχνίδια (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς πάνω από (1,5) (aποδόσεις: 1.81)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 53;
    • Νίκες γηπεδούχου - 25, νίκες φιλοξενούμενου - 26.

    Στατιστικά: KalPa Hockey vs Karpat Oulu

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 15;
    • Νίκες: 8 (57%) vs 6 (40%);
    • Ήττες: 6 (43%) vs 9 (60%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 7 vs 4;
    • Ήττες: 3 vs 6;
    • Νίκες εντός έδρας: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας: 2.
    Τάσεις
    • KalPa Hockey Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: KalPa Hockey Νίκη (aποδόσεις: 1.9)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.68, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.77;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.3;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 15 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 14 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 19 φορά.

    Στατιστικά: KalPa Hockey vs Karpat Oulu

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.5 vs 6.6;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.86 vs 3.4;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.93 vs 3.27;
    • KalPa Hockey: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.71;
    • Karpat Oulu: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.43;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.9 (εντός έδρας - 3.6) vs 3.6 (εκτός έδρας - 4).

    Τάσεις
    • Karpat Oulu Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb KalPa Hockey (Liiga).
    • Karpat Oulu Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Karpat OuluΆντερ περισσότερο (2,5) (aποδόσεις: 2.01)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 KalPa Hockey σπίτι παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 KalPa Hockey σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Karpat Oulu παιχνίδια (Liiga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Karpat Oulu μακριά παιχνίδια (Liiga).

    Άντερ πακς πάνω από (5,5)
    Δημοσιεύθηκε: 24/10/2025, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: KalPa Hockey - Karpat Oulu

    KalPa Hockey Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    kalpa-hockeykarpat-ouluσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    KalPa Hockey Νίκη
    Everygame
    -110
    KalPa Hockey δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    kalpa-hockeykarpat-ouluσε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    kalpa-hockeykarpat-ouluσε κάθε ένα από τα τελευταία 14 σπίτι παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    kalpa-hockeyσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια.
    KalPa Hockey δεν θα χάσει
    -312
    KalPa Hockey δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    kalpa-hockeyσε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια.
    kalpa-hockeyσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Liiga).
    3η περίοδος KalPa Hockey δεν θα χάσει
    -333
    KalPa Hockey δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    kalpa-hockeykarpat-ouluσε 13 της τελευταίας 14 σπίτι παιχνίδια κατάb Karpat Oulu (Liiga).
    1η περίοδος KalPa Hockey δεν θα χάσει
    -345
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    KalPa Hockey - Karpat Oulu Θέση στον πίνακα

    Liiga 25/26
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    6.
    JYP Jyvaskyla
    JYP Jyvaskyla
    603723202-180106
    7.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603525185-179104
    8.
    Assat Pori
    Assat Pori
    603228170-16594
    13.
    TPS Turku
    TPS Turku
    602337141-17771
    14.
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    602238175-19766
    15.
    Jukurit Mikkeli
    Jukurit Mikkeli
    602139131-17164