Mlada Boleslav vs Olomouc Πρόβλεψη 24 Φεβρουάριος 2026
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 24 Φεβρουάριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Extraliga" μεταξύ των ομάδων Mlada Boleslav και Olomouc. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Mlada Boleslav και Olomouc:
- παιγμένα 59 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 31 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 27;
- eπιτευχθέντα γκολ: 159 εναντίον 136;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.44, δεύτερο - 1.8, τρίτο - 1.61;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.34.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 29 Ιανουάριος 2026 στην αρένα της Olomouc - το σκορ του αγώνα ήταν 4:1.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Mlada Boleslav - Olomouc

Mlada Boleslav Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Mlada Boleslav έχει συμμετάσχει σε 47 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 20 νίκες,
- 27 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Mlada Boleslav έχει ποσοστό νίκης 43%, με το 57% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.5, σκοράροντας μέσο όρο 1.96 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.64 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Mlada Boleslav έχει σκοράρει 92 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 33.7% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.14 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Mlada Boleslav έχει δεχθεί 124 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 44% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.14 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Mlada Boleslav

Olomouc Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Olomouc έχει λάβει μέρος σε 47 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 21 νίκες, 26 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Olomouc είναι 45%, με το 55% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.11, με 2.32 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.89 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Olomouc έχει καταφέρει να σκοράρει 109 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 33.94% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.14.
🥅Στην άμυνα, η Olomouc έχει δεχθεί 136 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 40.32% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.95 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Olomouc
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 59;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 12; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 7;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.44;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.76, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.68.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Mlada Boleslav (εντός) vs Olomouc (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 21;
- αριθμός νικών: 5 (22.73%) vs 4 (19.05%);
- αριθμός ηττών: 6 (27.27%) vs 6 (28.57%);
- αριθμός ισοπαλιών: 11 (50%) vs 11 (52.38%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.64 vs 0.57;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.68 vs 0.67.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 3;
- αριθμός ηττών: 4 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 4 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.8) vs 1.8 (σκοράρισμα - 0.9, δεχόμενα - 0.9).
- Olomouc Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 59;
- Νίκες γηπεδούχου - 31, νίκες φιλοξενούμενου - 27.
Στατιστικά: Mlada Boleslav vs Olomouc
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 47 vs 47;
- Νίκες: 20 (43%) vs 21 (45%);
- Ήττες: 27 (57%) vs 26 (55%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 12;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 8.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 4;
- Ήττες: 5 vs 6;
- Νίκες εντός έδρας: 5;
- Νίκες εκτός έδρας: 0.
- Olomouc Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.69, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.31;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.34;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 15 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 20 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 15 φορά.
Στατιστικά: Mlada Boleslav vs Olomouc
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.5 vs 5.11;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 1.96 vs 2.32;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.64 vs 2.89;
- Mlada Boleslav: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.14;
- Olomouc: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.14;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 1.9 (εντός έδρας - 2.33) vs 2.5 (εκτός έδρας - 1).
- Olomouc Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Mlada Boleslav (Extraliga).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Olomouc παιχνίδια (Extraliga).