Litvinov vs Mlada Boleslav Πρόβλεψη 23 Δεκέμβριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 23 Δεκέμβριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Extraliga" μεταξύ των ομάδων Litvinov και Mlada Boleslav. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Litvinov και Mlada Boleslav:
- παιγμένα 60 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 29 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 27;
- eπιτευχθέντα γκολ: 171 εναντίον 167;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.63, δεύτερο - 2.2, τρίτο - 1.65;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.62.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 31 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Mlada Boleslav - το σκορ του αγώνα ήταν 3:2.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων HC Litvinov - Mlada Boleslav

Litvinov Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Litvinov έχει συμμετάσχει σε 32 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 9 νίκες,
- 23 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Litvinov έχει ποσοστό νίκης 29%, με το 71% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.97, σκοράροντας μέσο όρο 1.94 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 3.16 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Litvinov έχει σκοράρει 60 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 1, όπου το 35% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.17 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Litvinov έχει δεχθεί 98 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.18% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.17 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Litvinov

Mlada Boleslav Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Mlada Boleslav έχει λάβει μέρος σε 32 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 13 νίκες, 19 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Mlada Boleslav είναι 39%, με το 61% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.41, με 1.88 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.55 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Mlada Boleslav έχει καταφέρει να σκοράρει 62 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 1, με 38.71% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 1.83.
🥅Στην άμυνα, η Mlada Boleslav έχει δεχθεί 84 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 53.19% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.61 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Mlada Boleslav
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 60;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 9; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 10;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.63;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.85, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.78.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Litvinov (εντός) vs Mlada Boleslav (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
- αριθμός νικών: 8 (44.44%) vs 8 (44.44%);
- αριθμός ηττών: 4 (22.22%) vs 3 (16.67%);
- αριθμός ισοπαλιών: 6 (33.33%) vs 7 (38.89%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.83 vs 0.83;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.72 vs 0.33.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 6 vs 6;
- αριθμός ηττών: 1 vs 1;
- αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.7 (σκοράρισμα - 1.2, δεχόμενα - 0.5) vs 1.8 (σκοράρισμα - 1.3, δεχόμενα - 0.5).
- Litvinov Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 60;
- Νίκες γηπεδούχου - 29, νίκες φιλοξενούμενου - 27.
Στατιστικά: Litvinov vs Mlada Boleslav
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 32 vs 32;
- Νίκες: 9 (29%) vs 13 (39%);
- Ήττες: 22 (71%) vs 20 (61%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 7;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 7.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 4;
- Ήττες: 5 vs 6;
- Νίκες εντός έδρας: 4;
- Νίκες εκτός έδρας: 2.
- Mlada Boleslav δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Extraliga).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.85, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.78;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.62;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 20 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 27 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 17 φορά.
Στατιστικά: Litvinov vs Mlada Boleslav
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.97 vs 4.41;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 1.94 vs 1.88;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 3.16 vs 2.55;
- Litvinov: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.17;
- Mlada Boleslav: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 1.83;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.7 (εντός έδρας - 3) vs 1.7 (εκτός έδρας - 1.67).
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Litvinov σπίτι παιχνίδια (Extraliga).