Spartak MHC vs Ska-1946 Πρόβλεψη 23 Ιανουάριος 2026

    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Ska-1946
    Ska-1946
    4
    3
    0
    1
    2
    0
    1
    2
    1
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 23 Ιανουάριος στις 3:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET MHL" μεταξύ των ομάδων Spartak Moskow και Ska-1946. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Spartak Moskow και Ska-1946:

    • παιγμένα 67 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 25 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 34;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 157 εναντίον 201;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.43, δεύτερο - 1.75, τρίτο - 1.96;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.01.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 03 Σεπτέμβριος 2025 στην αρένα της Spartak Moskow - το σκορ του αγώνα ήταν 7:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Spartak MAX - Ska-1946

    39%
    27 Νίκη
    50%
    35 Νίκη
    04.08.26
    Club Friendlies
    SKA-1946
    SKA-1946
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    3
    1
    0
    0
    1
    0
    2
    1
    06.03.26
    MHL
    Ska-1946
    Ska-1946
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    0
    05.03.26
    MHL
    Ska-1946
    Ska-1946
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    4
    5
    1
    2
    1
    2
    2
    1
    23.01.26
    MHL
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Ska-1946
    Ska-1946
    4
    3
    0
    0
    1
    1
    2
    2
    1
    0
    03.09.25
    MHL
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Ska-1946
    Ska-1946
    7
    3
    3
    1
    2
    0
    2
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Spartak MHC Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Spartak Moskow έχει συμμετάσχει σε 39 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 26 νίκες,
    • 13 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Spartak Moskow έχει ποσοστό νίκης 67%, με το 33% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.87, σκοράροντας μέσο όρο 3.62 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.38 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Spartak Moskow έχει σκοράρει 141 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 36.88% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.9 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Spartak Moskow έχει δεχθεί 93 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 36% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.9 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Spartak MHC

    29.08.26
    Club Friendlies
    Loko
    Loko
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    5
    6
    2
    1
    2
    3
    1
    2
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Akademiya SKA Junior Krasnogorsk
    Akademiya SKA Junior Krasnogorsk
    5
    1
    1
    0
    2
    0
    2
    1
    Γουόν
    26.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Dinamo Moskva
    Dinamo Moskva
    1
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendlies
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    Amurskie Tigry Khabarovsk
    Amurskie Tigry Khabarovsk
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    0
    0
    Γουόν
    19.08.26
    Club Friendlies
    Krasnaya Armiya
    Krasnaya Armiya
    Spartak MHC
    Spartak MHC
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Ska-1946 Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Ska-1946 έχει λάβει μέρος σε 41 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 29 νίκες, 12 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Ska-1946 είναι 71%, με το 29% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.34, με 4.22 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.24 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Ska-1946 έχει καταφέρει να σκοράρει 173 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 1, με 34.1% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 4.22.

    🥅Στην άμυνα, η Ska-1946 έχει δεχθεί 92 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 42.5% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.22 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Ska-1946

    29.08.26
    Club Friendlies
    SKA-1946
    SKA-1946
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    1
    2
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    2
    Νικώ
    19.08.26
    Club Friendlies
    Avto Yekaterinburg
    Avto Yekaterinburg
    SKA-1946
    SKA-1946
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    Γουόν
    18.08.26
    Club Friendlies
    Irbis Kazan
    Irbis Kazan
    SKA-1946
    SKA-1946
    5
    1
    0
    0
    3
    1
    2
    0
    Νικώ
    16.08.26
    Club Friendlies
    Reaktor Nizhnekamsk
    Reaktor Nizhnekamsk
    SKA-1946
    SKA-1946
    1
    3
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    Γουόν
    15.08.26
    Club Friendlies
    Chaika Nizhny Nov.
    Chaika Nizhny Nov.
    SKA-1946
    SKA-1946
    4
    3
    0
    0
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 67;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 15; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 9;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.43;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.63, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.81.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Spartak Moskow (εντός) vs Ska-1946 (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 20 vs 18;
    • αριθμός νικών: 7 (35%) vs 12 (66.67%);
    • αριθμός ηττών: 3 (15%) vs 1 (5.56%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 10 (50%) vs 5 (27.78%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 1.2 vs 1.5;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.8 vs 0.5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 6;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 1;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.1 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.4) vs 2.2 (σκοράρισμα - 1.5, δεχόμενα - 0.7).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Spartak MHC παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 Spartak MHC σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Ska-1946 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.35)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 67;
    • Νίκες γηπεδούχου - 25, νίκες φιλοξενούμενου - 34.

    Στατιστικά: Spartak Moskow vs Ska-1946

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 39 vs 41;
    • Νίκες: 26 (67%) vs 29 (71%);
    • Ήττες: 13 (33%) vs 12 (29%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 13;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 13.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 7 vs 7;
    • Ήττες: 3 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 3;
    • Νίκες εκτός έδρας: 3.
    Τάσεις
    • Spartak MHC Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    👉Πρόβλεψη: Spartak MHC Νίκη (aποδόσεις: 2.02)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.34, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.01;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 15 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 25 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 28 φορά.

    Στατιστικά: Spartak Moskow vs Ska-1946

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.87 vs 6.34;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.62 vs 4.22;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.38 vs 2.24;
    • Spartak Moskow: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.9;
    • Ska-1946: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 4.22;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 4 (εντός έδρας - 3.6) vs 4.3 (εκτός έδρας - 4.25).

    Τάσεις
    • Ska-1946 Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 13 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    👉Πρόβλεψη: Ska-1946Άντερ περισσότερο (2,5) (aποδόσεις: 1.63)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 6.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Ska-1946 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).

    Άντερ πακς πάνω από (6,5)
    Δημοσιεύθηκε: 21/01/2026, 4:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Spartak MHC - Ska-1946

    Spartak MHC Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    jhc-spartak-moskow-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    Spartak MHC Νίκη
    +102
    Spartak MHC δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    jhc-spartak-moskow-3σε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    jhc-spartak-moskow-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    3η περίοδος Spartak MHC δεν θα χάσει
    -323
    Spartak MHC δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    jhc-spartak-moskow-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    jhc-spartak-moskow-3σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    2η περίοδος Spartak MHC δεν θα χάσει
    -323
    Ska-1946 δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    ska-1946-saint-petersburg-3σε 12 της τελευταίας 13 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
    Ska-1946 δεν θα χάσει
    -141
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Spartak MHC - Ska-1946 Θέση στον πίνακα

    Western, Gold Division
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    1.
    Loko Yaroslavl
    Loko Yaroslavl
    605010276-107105
    2.
    MHC Dynamo Moscow
    MHC Dynamo Moscow
    604317223-13890
    3.
    JHC Spartak Moskow
    JHC Spartak Moskow
    604218233-14787
    4.
    SKA-1946 Saint Petersburg
    SKA-1946 Saint Petersburg
    603921225-13386
    5.
    Krasnaya Armiya
    Krasnaya Armiya
    604020202-13586
    6.
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    Mikhaylov Academy Novomoskovsk
    603624190-15177