Visby Roma vs Hudiksvalls Πρόβλεψη 22 Απρίλιος 2026

    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    4
    1
    0
    1
    3
    0
    1
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 22 Απρίλιος στις 5:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "HockeyEttan" μεταξύ των ομάδων Visby Roma και Hudiksvalls. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Visby Roma και Hudiksvalls:

    • παιγμένα 32 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 14 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 17;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 78 εναντίον 86;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.66, δεύτερο - 1.53, τρίτο - 1.81;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 3.22.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 21 Απρίλιος 2026 στην αρένα της Visby Roma - το σκορ του αγώνα ήταν 3:6.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Visby Roma - Hudiksvalls

    47%
    16 Νίκη
    50%
    17 Νίκη
    22.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    4
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    0
    21.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    18.04.26
    HockeyEttan
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    Visby Roma
    Visby Roma
    3
    6
    1
    3
    0
    1
    2
    2
    17.04.26
    HockeyEttan
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    Visby Roma
    Visby Roma
    4
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    05.11.21
    Division 1
    Hudiksvalls HC
    Hudiksvalls HC
    Visby-Roma HK
    Visby-Roma HK
    4
    2
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Visby Roma Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Visby Roma έχει συμμετάσχει σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 27 νίκες,
    • 11 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Visby Roma έχει ποσοστό νίκης 71%, με το 29% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.85, σκοράροντας μέσο όρο 3.81 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.27 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Visby Roma έχει σκοράρει 198 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 36.87% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.96 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Visby Roma έχει δεχθεί 118 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 39.34% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.96 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Visby Roma

    25.08.26
    Club Friendly Games
    Oskarshamn
    Oskarshamn
    Visby Roma
    Visby Roma
    2
    2
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    Εφιστά
    23.08.26
    Club Friendly Games
    Troja/Ljungby
    Troja/Ljungby
    Visby Roma
    Visby Roma
    2
    5
    0
    4
    1
    0
    1
    1
    Γουόν
    22.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    4
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    0
    Γουόν
    21.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    Γουόν
    18.04.26
    HockeyEttan
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    Visby Roma
    Visby Roma
    3
    6
    1
    3
    0
    1
    2
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Hudiksvalls Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Hudiksvalls έχει λάβει μέρος σε 38 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 35 νίκες, 3 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Hudiksvalls είναι 92%, με το 8% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.31, με 4.82 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 1.57 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Hudiksvalls έχει καταφέρει να σκοράρει 236 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 36.86% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 4.27.

    🥅Στην άμυνα, η Hudiksvalls έχει δεχθεί 77 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 50% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 1.73 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Hudiksvalls

    18.08.26
    Club Friendly Games
    Ostersunds
    Ostersunds
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    3
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    Νικώ
    22.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    4
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    0
    Νικώ
    21.04.26
    HockeyEttan
    Visby Roma
    Visby Roma
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    Νικώ
    18.04.26
    HockeyEttan
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    Visby Roma
    Visby Roma
    3
    6
    1
    3
    0
    1
    2
    2
    Νικώ
    17.04.26
    HockeyEttan
    Hudiksvalls
    Hudiksvalls
    Visby Roma
    Visby Roma
    4
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 32;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 5;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.66;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.78, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.88.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Visby Roma (εντός) vs Hudiksvalls (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 25 vs 22;
    • αριθμός νικών: 10 (40%) vs 12 (54.55%);
    • αριθμός ηττών: 7 (28%) vs 3 (13.64%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 8 (32%) vs 7 (31.82%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 1 vs 1.36;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.76 vs 0.41.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 8;
    • αριθμός ηττών: 1 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 0;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.1 (σκοράρισμα - 1.3, δεχόμενα - 0.8) vs 3.2 (σκοράρισμα - 2.4, δεχόμενα - 0.8).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 1.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Hudiksvalls παιχνίδια (HockeyEttan).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ πακς πάνω από (1,5) (aποδόσεις: 1.82)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 32;
    • Νίκες γηπεδούχου - 14, νίκες φιλοξενούμενου - 17.

    Στατιστικά: Visby Roma vs Hudiksvalls

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 38 vs 38;
    • Νίκες: 37 (71%) vs 45 (92%);
    • Ήττες: 15 (29%) vs 4 (8%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 18;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 19.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 7 vs 9;
    • Ήττες: 3 vs 1;
    • Νίκες εντός έδρας: 3;
    • Νίκες εκτός έδρας: 3.
    Τάσεις
    • Hudiksvalls Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 18 της τελευταίας 20 παιχνίδια (HockeyEttan).
    • Hudiksvalls Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (HockeyEttan).
    👉Πρόβλεψη: Hudiksvalls Νίκη (aποδόσεις: 1.97)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.44, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.69;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 3.22;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 13 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 10 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 11 φορά.

    Στατιστικά: Visby Roma vs Hudiksvalls

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.85 vs 6.31;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.81 vs 4.82;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.27 vs 1.57;
    • Visby Roma: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.96;
    • Hudiksvalls: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 4.27;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.9 (εντός έδρας - 3.25) vs 4.9 (εκτός έδρας - 5.67).

    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς λιγότερος (6,5) (aποδόσεις: 1.35)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Hudiksvalls Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 18 της τελευταίας 20 παιχνίδια (HockeyEttan).
    • Hudiksvalls Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (HockeyEttan).

    Hudiksvalls Νίκη
    Δημοσιεύθηκε: 21/04/2026, 8:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Visby Roma - Hudiksvalls

    Hudiksvalls Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    hudiksvalls-hc-1σε 18 της τελευταίας 20 παιχνίδια (Division 1).
    hudiksvalls-hc-1σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Division 1).
    Hudiksvalls Νίκη
    -103
    Visby Roma δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    visby-roma-hk-9hudiksvalls-hc-1σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια κατάb Hudiksvalls (Division 1).
    visby-roma-hk-9hudiksvalls-hc-1σε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Hudiksvalls (Division 1).
    Hudiksvalls δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    hudiksvalls-hc-1σε 22 της τελευταίας 23 μακριά παιχνίδια (Division 1).
    hudiksvalls-hc-1σε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια (Division 1).
    3η περίοδος Hudiksvalls δεν θα χάσει
    -345
    Visby Roma δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    visby-roma-hk-9hudiksvalls-hc-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Hudiksvalls (Division 1).
    visby-roma-hk-9σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (Division 1).
    1η περίοδος Visby Roma δεν θα χάσει
    -208
    Visby Roma δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    visby-roma-hk-9hudiksvalls-hc-1σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Hudiksvalls (Division 1).
    visby-roma-hk-9σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Division 1).
    Hudiksvalls δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    hudiksvalls-hc-1σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Division 1).
    hudiksvalls-hc-1σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Division 1).
    1η περίοδος Hudiksvalls δεν θα χάσει
    -333
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Visby Roma - Hudiksvalls Θέση στον πίνακα

    Norra
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    1.
    Hudiksvalls HC
    Hudiksvalls HC
    38353181-54105
    2.
    Bodens HF
    Bodens HF
    38308165-7687
    3.
    Lindlovens IF
    Lindlovens IF
    382810148-7285
    4.
    IF Sundsvall
    IF Sundsvall
    382810136-6785
    5.
    Borlange HF
    Borlange HF
    382711154-10577
    6.
    Forshaga IF
    Forshaga IF
    382513131-8575