Dizel vs Yugra Khanty-Mansiysk Πρόβλεψη 22 Ιανουάριος 2025

    Dizel
    Dizel
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    6
    0
    1
    3
    2
    0
    0
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 22 Ιανουάριος στις 4:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Dizel και Yugra Khanty-Mansiysk. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Dizel και Yugra Khanty-Mansiysk:

    • παιγμένα 12 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 4 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 7;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 24 εναντίον 38;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.67, δεύτερο - 1.58, τρίτο - 1.75;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.92.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 01 Νοέμβριος 2024 στην αρένα της Yugra Khanty-Mansiysk - το σκορ του αγώνα ήταν 2:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Dizel - Yugra

    40%
    6 Νίκες
    53%
    8 Νίκες
    09.12.25
    VHL
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Dizel
    Dizel
    1
    4
    0
    1
    0
    1
    1
    2
    27.11.25
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    22.01.25
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    6
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    01.11.24
    VHL
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Dizel
    Dizel
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    07.01.24
    OLIMPBET VHL
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Dizel
    Dizel
    7
    2
    0
    1
    4
    0
    3
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Dizel Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Dizel έχει συμμετάσχει σε 43 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 20 νίκες,
    • 23 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Dizel έχει ποσοστό νίκης 47%, με το 53% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.65, σκοράροντας μέσο όρο 2.35 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.44 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Dizel έχει σκοράρει 101 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 1, όπου το 38.61% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.68 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Dizel έχει δεχθεί 105 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.46% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.68 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Dizel

    13.10.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Dizel
    Dizel
    4
    3
    1
    0
    1
    2
    2
    1
    Η
    11.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Dizel
    Dizel
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    1
    Η
    05.10.26
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    3
    1
    0
    1
    1
    0
    2
    0
    Ν
    03.10.26
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Metallurg
    Metallurg
    0
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    Η
    01.10.26
    VHL
    Dizel
    Dizel
    Sokol
    Sokol
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Yugra Khanty-Mansiysk Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει λάβει μέρος σε 44 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 25 νίκες, 19 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Yugra Khanty-Mansiysk είναι 56%, με το 44% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.28, με 2.56 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.05 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει καταφέρει να σκοράρει 110 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 37.27% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.18.

    🥅Στην άμυνα, η Yugra Khanty-Mansiysk έχει δεχθεί 88 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 46.81% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.14 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Yugra Khanty-Mansiysk

    13.10.26
    VHL
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Buran
    Buran
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    Η
    01.10.26
    VHL
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    Η
    29.09.26
    VHL
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    Ν
    27.09.26
    VHL
    Rubin
    Rubin
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    4
    3
    0
    0
    4
    1
    0
    2
    Η
    21.09.26
    VHL
    Dinamo Altay
    Dinamo Altay
    Yugra Khanty-Mansiysk
    Yugra Khanty-Mansiysk
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    Τάσεις
    • Yugra Khanty-Mansiysk δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Yugra Khanty-Mansiysk δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.36)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.17;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.92;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 4 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 3 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 5 φορά.

    Στατιστικά: Dizel vs Yugra Khanty-Mansiysk

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.65 vs 4.28;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.35 vs 2.56;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.44 vs 2.05;
    • Dizel : μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.68;
    • Yugra Khanty-Mansiysk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.18;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2 (εντός έδρας - 1.25) vs 2.9 (εκτός έδρας - 1.67).

    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς λιγότερος (4,5) (aποδόσεις: 2)

    Άντερ πακς πάνω από (4,5)
    συντελεστής-132
    Δημοσιεύθηκε: 20/01/2025, 4:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Dizel - Yugra Khanty-Mansiysk

    Yugra Khanty-Mansiysk Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    Yugra Khanty-Mansiysk Νίκη
    +102
    Dizel δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    dizel-penzaσε 15 της τελευταίας 17 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    1η περίοδος Dizel δεν θα χάσει
    -238
    Dizel δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    dizel-penzahc-yugra-khanty-mansiysk-2σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Yugra Khanty-Mansiysk (OLIMPBET VHL).
    Yugra Khanty-Mansiysk δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    1η περίοδος Yugra Khanty-Mansiysk δεν θα χάσει
    -400
    Yugra Khanty-Mansiysk δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    3η περίοδος Yugra Khanty-Mansiysk δεν θα χάσει
    -370
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Dizel - Yugra Khanty-Mansiysk Θέση στον πίνακα

    VHL 23/24
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    4.
    HC Akm Tula
    HC Akm Tula
    563917162-9582
    5.
    HC Yugra Khanty-Mansiysk
    HC Yugra Khanty-Mansiysk
    563818185-12682
    6.
    HC Khimik Voskresensk
    HC Khimik Voskresensk
    563719201-14479
    21.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    562333124-14253
    22.
    Dizel Penza
    Dizel Penza
    562234134-15452
    23.
    CSK VVS Samara
    CSK VVS Samara
    562234143-18649