RB Salzburg vs Black Wings Linz Πρόβλεψη 21 Νοέμβριος 2025

    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    4
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    0

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες RB Salzburg και Black Wings Linz πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 21 Νοέμβριος στις 6:15 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "ICE Hockey League". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα RB Salzburg να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ RB Salzburg και Black Wings Linz:

    • παιγμένα 81 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 49 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 32;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 273 εναντίον 209;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.7, δεύτερο - 2.1, τρίτο - 2.17;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.4.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 05 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Black Wings Linz - το σκορ του αγώνα ήταν 3:2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Salzburg - Black Wings Linz

    62%
    52 Νίκες
    38%
    32 Νίκες
    01.01.26
    EHL
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    19.12.25
    EHL
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    2
    3
    0
    0
    1
    1
    1
    2
    21.11.25
    EHL
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    05.10.25
    EHL
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    3
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    12.01.25
    EHL
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    RB Salzburg Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η RB Salzburg έχει συμμετάσχει σε 18 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 9 νίκες,
    • 9 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η RB Salzburg έχει ποσοστό νίκης 50%, με το 50% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.11, σκοράροντας μέσο όρο 2.89 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.5 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η RB Salzburg έχει σκοράρει 52 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 36.54% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.4 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η RB Salzburg έχει δεχθεί 45 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 45.45% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.4 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: RB Salzburg

    13.10.26
    Champions Hockey League
    Skelleftea AIK
    Skelleftea AIK
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    4
    2
    0
    1
    3
    0
    1
    1
    Η
    11.10.26
    EHL
    Klagenfurt
    Klagenfurt
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    5
    3
    3
    2
    2
    0
    0
    1
    Η
    09.10.26
    EHL
    SAPA Fehervar
    SAPA Fehervar
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    1
    6
    1
    0
    0
    4
    0
    2
    Ν
    07.10.26
    Champions Hockey League
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Eisbaren Berlin
    Eisbaren Berlin
    3
    4
    0
    3
    1
    1
    2
    0
    Η
    04.10.26
    EHL
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    Rossoblu
    Rossoblu
    5
    2
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Black Wings Linz Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Black Wings Linz έχει λάβει μέρος σε 18 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 9 νίκες, 9 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Black Wings Linz είναι 50%, με το 50% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.33, με 3.28 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.22 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Black Wings Linz έχει καταφέρει να σκοράρει 59 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 32.2% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.

    🥅Στην άμυνα, η Black Wings Linz έχει δεχθεί 58 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 40.54% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 4.11 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Black Wings Linz

    11.10.26
    EHL
    Pioneers Vorarlberg
    Pioneers Vorarlberg
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    1
    4
    0
    0
    0
    4
    1
    0
    Ν
    09.10.26
    EHL
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    Pustertal
    Pustertal
    5
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    Ν
    04.10.26
    EHL
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    Klagenfurt
    Klagenfurt
    6
    1
    1
    1
    4
    0
    1
    0
    Ν
    02.10.26
    EHL
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    Graz
    Graz
    3
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    0
    Ν
    30.09.26
    EHL
    Ferencvaros-Esmtk
    Ferencvaros-Esmtk
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    3
    5
    0
    2
    3
    2
    0
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 81;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 18; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 9;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.7;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.96, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.74.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: RB Salzburg (εντός) vs Black Wings Linz (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 10 vs 9;
    • αριθμός νικών: 4 (40%) vs 1 (11.11%);
    • αριθμός ηττών: 4 (40%) vs 4 (44.44%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 (20%) vs 4 (44.44%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.9 vs 0.78;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.6 vs 1.33.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 6 vs 2;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 5;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2 (σκοράρισμα - 1.2, δεχόμενα - 0.8) vs 2 (σκοράρισμα - 1.1, δεχόμενα - 0.9).
    Τάσεις
    • RB Salzburg Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 13 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    • RB Salzburg Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος RB Salzburg Άντερ πακς πάνω από (0,5) (aποδόσεις: 1.42)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 81;
    • Νίκες γηπεδούχου - 49, νίκες φιλοξενούμενου - 32.

    Στατιστικά: RB Salzburg vs Black Wings Linz

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 18 vs 18;
    • Νίκες: 9 (50%) vs 9 (50%);
    • Ήττες: 9 (50%) vs 9 (50%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 7;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 2.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 4 vs 7;
    • Ήττες: 6 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας: 2.
    Τάσεις
    • RB Salzburg Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Black Wings Linz (ICE Hockey League).
    👉Πρόβλεψη: RB Salzburg Νίκη (aποδόσεις: 1.6)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.37, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.58;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.4;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 26 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 33 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 34 φορά.

    Στατιστικά: RB Salzburg vs Black Wings Linz

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.11 vs 6.33;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.89 vs 3.28;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.5 vs 3.22;
    • RB Salzburg: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.4;
    • Black Wings Linz: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.1 (εντός έδρας - 3.83) vs 3.4 (εκτός έδρας - 3).

    Τάσεις
    • Black Wings Linz Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 μακριά παιχνίδια κατάb RB Salzburg (ICE Hockey League).
    👉Πρόβλεψη: Black Wings Linz Σύνολο πακς Κάτω (2,5) (aποδόσεις: 1.52)

    Άντερ πακς λιγότερος (5,5)
    συντελεστής-122
    Δημοσιεύθηκε: 19/11/2025, 6:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: RB Salzburg - Black Wings Linz

    RB Salzburg Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    rb-salzburg-1black-wings-linzσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Black Wings Linz (ICE Hockey League).
    RB Salzburg Νίκη
    -167
    RB Salzburg δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    rb-salzburg-1black-wings-linzσε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια κατάb Black Wings Linz (ICE Hockey League).
    rb-salzburg-1σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 σπίτι παιχνίδια.
    Black Wings Linz δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    black-wings-linzσε 13 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια (ICE Hockey League).
    2η περίοδος RB Salzburg δεν θα χάσει
    -625
    RB Salzburg δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    rb-salzburg-1black-wings-linzσε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Black Wings Linz (ICE Hockey League).
    rb-salzburg-1black-wings-linzσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Black Wings Linz (ICE Hockey League).
    3η περίοδος RB Salzburg δεν θα χάσει
    -625
    Black Wings Linz δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    black-wings-linzσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (ICE Hockey League).
    black-wings-linzσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (ICE Hockey League).
    1η περίοδος RB Salzburg δεν θα χάσει
    -625
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    RB Salzburg - Black Wings Linz Θέση στον πίνακα

    ICE Hockey League 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    2.
    KAC Klagenfurt
    KAC Klagenfurt
    483315172-115101
    3.
    RB Salzburg
    RB Salzburg
    483216163-10493
    4.
    HCB Sudtirol
    HCB Sudtirol
    482919172-12890
    8.
    EC VSV
    EC VSV
    482127148-15663
    9.
    Black Wings Linz
    Black Wings Linz
    482226141-14862
    10.
    SAPA Fehervar
    SAPA Fehervar
    481929113-15860