Stavanger Oilers vs Frisk/Asker Πρόβλεψη 20 Νοέμβριος 2025
📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Stavanger Oilers και Frisk/Asker πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 20 Νοέμβριος στις 5:00 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "Eliteserien". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Stavanger Oilers να είναι το φαβορί.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Stavanger Oilers και Frisk/Asker:
- παιγμένα 82 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 48 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 32;
- eπιτευχθέντα γκολ: 261 εναντίον 215;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.52, δεύτερο - 2.24, τρίτο - 1.88;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.84.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 12 Σεπτέμβριος 2025 στην αρένα της Frisk/Asker - το σκορ του αγώνα ήταν 8:4.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Stavanger - Frisk/Asker

Stavanger Oilers Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Stavanger Oilers έχει συμμετάσχει σε 17 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 11 νίκες,
- 6 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Stavanger Oilers έχει ποσοστό νίκης 65%, με το 35% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 6.06, σκοράροντας μέσο όρο 3.82 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.41 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Stavanger Oilers έχει σκοράρει 65 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 41.54% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.88 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Stavanger Oilers έχει δεχθεί 41 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 43.75% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.88 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Stavanger Oilers

Frisk/Asker Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Frisk/Asker έχει λάβει μέρος σε 17 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 14 νίκες, 3 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Frisk/Asker είναι 82%, με το 18% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.24, με 3.41 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 1.82 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Frisk/Asker έχει καταφέρει να σκοράρει 58 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 39.66% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.
🥅Στην άμυνα, η Frisk/Asker έχει δεχθεί 31 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 42.86% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 1.75 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Frisk/Asker
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 82;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 19; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 6;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.52;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.9, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.62.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Stavanger Oilers (εντός) vs Frisk/Asker (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 8 vs 8;
- αριθμός νικών: 2 (25%) vs 2 (25%);
- αριθμός ηττών: 1 (12.5%) vs 2 (25%);
- αριθμός ισοπαλιών: 5 (62.5%) vs 4 (50%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.88 vs 0.63;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.38 vs 0.5.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 4;
- αριθμός ηττών: 3 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 3;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.5 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.7) vs 1.4 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.6).
- Frisk/Asker Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Stavanger Oilers (Eliteserien).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 82;
- Νίκες γηπεδούχου - 48, νίκες φιλοξενούμενου - 32.
Στατιστικά: Stavanger Oilers vs Frisk/Asker
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 17 vs 17;
- Νίκες: 11 (65%) vs 14 (82%);
- Ήττες: 6 (35%) vs 3 (18%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 6;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 6.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 6 vs 8;
- Ήττες: 4 vs 2;
- Νίκες εντός έδρας: 3;
- Νίκες εκτός έδρας: 3.
- Frisk/Asker κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 15 της τελευταίας 16 μακριά παιχνίδια (Eliteserien).
- Frisk/Asker κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (Eliteserien).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.18, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.62;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.84;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 24 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 35 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 29 φορά.
Στατιστικά: Stavanger Oilers vs Frisk/Asker
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 6.06 vs 5.24;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.82 vs 3.41;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.41 vs 1.82;
- Stavanger Oilers: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.88;
- Frisk/Asker: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.8 (εντός έδρας - 3.8) vs 3.5 (εκτός έδρας - 3.5).
- Frisk/Asker Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 μακριά παιχνίδια (Eliteserien).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ δεύτερης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Stavanger Oilers παιχνίδια κατάb Frisk/Asker (Eliteserien).
- Υπήρξαν Άντερ δεύτερης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Stavanger Oilers σπίτι παιχνίδια κατάb Frisk/Asker (Eliteserien).
- Υπήρξαν Άντερ δεύτερης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Stavanger Oilers σπίτι παιχνίδια (Eliteserien).