Lausanne vs Kloten Πρόβλεψη 20 Σεπτέμβριος 2025

    Lausanne
    Lausanne
    Kloten
    Kloten
    3
    5
    2
    0
    1
    3
    2
    0

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Lausanne και Kloten πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 20 Σεπτέμβριος στις 5:45 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "National League". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Lausanne να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Lausanne και Kloten:

    • παιγμένα 45 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 28 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 16;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 137 εναντίον 102;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.69, δεύτερο - 1.73, τρίτο - 1.76;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.16.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 14 Φεβρουάριος 2025 στην αρένα της Kloten - το σκορ του αγώνα ήταν 1:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Lausanne - Kloten

    61%
    30 Νίκες
    37%
    18 Νίκες
    16.01.26
    National League
    Kloten
    Kloten
    Lausanne
    Lausanne
    2
    3
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    01.11.25
    National League
    Kloten
    Kloten
    Lausanne
    Lausanne
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    01.10.25
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Kloten
    Kloten
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    20.09.25
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Kloten
    Kloten
    3
    5
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    14.02.25
    National League
    Kloten
    Kloten
    Lausanne
    Lausanne
    1
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lausanne Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lausanne έχει συμμετάσχει σε 5 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 4 νίκες,
    • 1 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Lausanne έχει ποσοστό νίκης 75%, με το 25% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 6.25, σκοράροντας μέσο όρο 5 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 1.25 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Lausanne έχει σκοράρει 20 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 45% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 8 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Lausanne έχει δεχθεί 5 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 100% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 8 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lausanne

    10.10.26
    National League
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    Lausanne
    Lausanne
    1
    4
    1
    0
    0
    4
    0
    0
    Ν
    07.10.26
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Lugano
    Lugano
    2
    5
    0
    2
    1
    1
    1
    2
    Η
    03.10.26
    National League
    Zurich Lions
    Zurich Lions
    Lausanne
    Lausanne
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    Η
    02.10.26
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Biel
    Biel
    7
    4
    1
    1
    2
    2
    4
    1
    Ν
    30.09.26
    National League
    Lausanne
    Lausanne
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    6
    5
    2
    2
    0
    2
    3
    1
    0
    0
    1
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Kloten Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Kloten έχει λάβει μέρος σε 5 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 1 νίκες, 4 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Kloten είναι 25%, με το 75% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.75, με 2.5 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.25 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Kloten έχει καταφέρει να σκοράρει 10 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 70% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 1.67.

    🥅Στην άμυνα, η Kloten έχει δεχθεί 13 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 40% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.33 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Kloten

    11.10.26
    National League
    Kloten
    Kloten
    Zug
    Zug
    1
    3
    0
    0
    1
    1
    0
    2
    Η
    09.10.26
    National League
    Davos
    Davos
    Kloten
    Kloten
    1
    4
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    Ν
    03.10.26
    National League
    Tigers Langenau
    Tigers Langenau
    Kloten
    Kloten
    6
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    2
    Η
    02.10.26
    National League
    Kloten
    Kloten
    Fribourg Gotteron
    Fribourg Gotteron
    1
    4
    0
    0
    1
    1
    0
    3
    Η
    29.09.26
    National League
    Geneva Servette
    Geneva Servette
    Kloten
    Kloten
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 45;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 11; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.69;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 1, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.69.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Lausanne (εντός) vs Kloten (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 3;
    • αριθμός νικών: 2 (100%) vs 0 (0%);
    • αριθμός ηττών: 0 (0%) vs 2 (66.67%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (33.33%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 2 vs 0;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 2;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 5;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2 (σκοράρισμα - 1, δεχόμενα - 1) vs 1.2 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.8).
    Τάσεις
    • Kloten Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Lausanne (National League).
    • Kloten Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 παιχνίδια (National League).
    • Kloten Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (National League).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Kloten Άντερ πακς λιγότερος (0,5) (aποδόσεις: 1.74)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 45;
    • Νίκες γηπεδούχου - 28, νίκες φιλοξενούμενου - 16.

    Στατιστικά: Lausanne vs Kloten

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 5 vs 5;
    • Νίκες: 3 (75%) vs 1 (25%);
    • Ήττες: 1 (25%) vs 3 (75%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 2;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 0.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 5 vs 3;
    • Ήττες: 5 vs 7;
    • Νίκες εντός έδρας: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας: 0.
    Τάσεις
    • Lausanne Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    • Lausanne Νίκες (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (National League).
    • Kloten Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (National League).
    👉Πρόβλεψη: Lausanne Νίκη (aποδόσεις: 1.48)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.04, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.27;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.16;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 15 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 13 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 13 φορά.

    Στατιστικά: Lausanne vs Kloten

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 6.25 vs 5.75;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 5 vs 2.5;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 1.25 vs 3.25;
    • Lausanne: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 8;
    • Kloten: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 1.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.5 (εντός έδρας - 5.4) vs 2 (εκτός έδρας - 1.33).

    Τάσεις
    • Lausanne Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια κατάb Kloten.
    • Lausanne Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    • Lausanne Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    👉Πρόβλεψη: Lausanne Άντερ πακς πάνω από (2,5) (aποδόσεις: 1.36)

    Άντερ πακς λιγότερος (5,5)
    συντελεστής-118
    Δημοσιεύθηκε: 19/09/2025, 7:26 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Lausanne - Kloten

    Lausanne Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    lausanne-hcehc-klotenσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    lausanne-hcσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (National League).
    Kloten Χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    ehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (National League).
    Lausanne Νίκη
    Everygame
    -278
    Lausanne κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    lausanne-hcσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (National League).
    3η περίοδος Lausanne Νίκη
    -128
    Lausanne δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    lausanne-hcehc-klotenσε 22 της τελευταίας 23 παιχνίδια κατάb Kloten.
    lausanne-hcehc-klotenσε 21 της τελευταίας 22 παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    lausanne-hcehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 14 σπίτι παιχνίδια κατάb Kloten.
    lausanne-hcehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    lausanne-hcσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια.
    Kloten δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    ehc-klotenσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (National League).
    ehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 μακριά παιχνίδια (National League).
    1η περίοδος Lausanne δεν θα χάσει
    -769
    Lausanne δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    lausanne-hcehc-klotenσε 18 της τελευταίας 19 παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    lausanne-hcehc-klotenσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Kloten (National League).
    lausanne-hcσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (National League).
    2η περίοδος Lausanne δεν θα χάσει
    -714
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Lausanne - Kloten Θέση στον πίνακα

    National League 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    5.
    HC Lugano
    HC Lugano
    522824150-12089
    6.
    Lausanne HC
    Lausanne HC
    522923155-13785
    7.
    Rapperswil Jona Lakers
    Rapperswil Jona Lakers
    522725150-15481
    11.
    SCL Tigers Langenau
    SCL Tigers Langenau
    522032140-14764
    12.
    EHC Kloten
    EHC Kloten
    522032117-14363
    13.
    HC Ambri Piotta
    HC Ambri Piotta
    522032129-17859