Dinamo Altay vs Khimik Voskresensk Πρόβλεψη 20 Ιανουάριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 20 Ιανουάριος στις 12:00 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Dinamo Altay και Khimik Voskresensk. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Οι ομάδες Dinamo Altay και Khimik Voskresensk έχουν τρία παιχνίδια στο αρχείο τους. Οι στατιστικές είναι οι εξής:
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου) για την ομάδα του γηπέδου - 1, για την εκτός έδρας ομάδα - 2;
- eπιτευχθέντα γκολ: 11 εναντίον 15;
- μέση συνολική απόδοση αγώνα - 8.33.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Dinamo - Khimik

Dinamo Altay Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Dinamo Altay έχει συμμετάσχει σε 42 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 19 νίκες,
- 23 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Dinamo Altay έχει ποσοστό νίκης 45%, με το 55% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.95, σκοράροντας μέσο όρο 2.64 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.69 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Dinamo Altay έχει σκοράρει 111 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 40.54% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.59 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Dinamo Altay έχει δεχθεί 113 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.98% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.59 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Dinamo Altay

Khimik Voskresensk Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Khimik Voskresensk έχει λάβει μέρος σε 43 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 26 νίκες, 17 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Khimik Voskresensk είναι 60%, με το 40% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.74, με 3.51 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.47 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Khimik Voskresensk έχει καταφέρει να σκοράρει 151 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 37.75% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.42.
🥅Στην άμυνα, η Khimik Voskresensk έχει δεχθεί 106 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 34.62% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.74 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Khimik Voskresensk
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
- Dinamo Altay κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία 26 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
- Dinamo Altay κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία 13 σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.67, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 5;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 8.33;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 1 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 2 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 2 φορά.
Στατιστικά: Dinamo Altay vs Khimik Voskresensk
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.95 vs 5.74;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.64 vs 3.51;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.69 vs 2.47;
- Dinamo Altay: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.59;
- Khimik Voskresensk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.42;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.3 (εντός έδρας - 2.25) vs 3.3 (εκτός έδρας - 3).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 13 της τελευταίας 15 Khimik Voskresensk μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).