Zvezda vs Izhstal Πρόβλεψη 17 Δεκέμβριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 17 Δεκέμβριος στις 10:00 AM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Zvezda και Izhstal. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Zvezda και Izhstal:
- παιγμένα 20 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 12 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 8;
- eπιτευχθέντα γκολ: 55 εναντίον 43;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.35, δεύτερο - 1.8, τρίτο - 1.6;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.7.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 05 Δεκέμβριος 2025 στην αρένα της Izhstal - το σκορ του αγώνα ήταν 3:2.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Zvezda - Izhstal

Zvezda Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Zvezda έχει συμμετάσχει σε 33 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 14 νίκες,
- 19 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Zvezda έχει ποσοστό νίκης 42%, με το 58% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.27, σκοράροντας μέσο όρο 2.06 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.36 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Zvezda έχει σκοράρει 68 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 35.29% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 1.94 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Zvezda έχει δεχθεί 78 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 52.78% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 1.94 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Zvezda

Izhstal Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Izhstal έχει λάβει μέρος σε 33 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 22 νίκες, 11 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Izhstal είναι 67%, με το 33% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.45, με 2.67 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 1.91 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Izhstal έχει καταφέρει να σκοράρει 88 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 39.77% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.74.
🥅Στην άμυνα, η Izhstal έχει δεχθεί 63 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 43.9% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.16 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Izhstal
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:
- αριθμός αναμετρήσεων - 20;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.35;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.85, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.5.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Zvezda (εντός) vs Izhstal (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 19;
- αριθμός νικών: 4 (25%) vs 7 (36.84%);
- αριθμός ηττών: 4 (25%) vs 8 (42.11%);
- αριθμός ισοπαλιών: 8 (50%) vs 4 (21.05%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.56 vs 0.79;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.5 vs 0.95.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 5 vs 3;
- αριθμός ηττών: 3 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.4) vs 1.2 (σκοράρισμα - 0.5, δεχόμενα - 0.7).
- Izhstal Σκοράρει λιγότερο από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια κατάb Zvezda (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 20;
- Νίκες γηπεδούχου - 12, νίκες φιλοξενούμενου - 8.
Στατιστικά: Zvezda vs Izhstal
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 33 vs 33;
- Νίκες: 14 (42%) vs 22 (67%);
- Ήττες: 19 (58%) vs 11 (33%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 6;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 12.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 2 vs 7;
- Ήττες: 8 vs 3;
- Νίκες εντός έδρας: 1;
- Νίκες εκτός έδρας: 4.
- Zvezda δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
- Izhstal δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.75, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.15;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.7;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 6 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 10 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 5 φορά.
Στατιστικά: Zvezda vs Izhstal
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.27 vs 4.45;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.06 vs 2.67;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.36 vs 1.91;
- Zvezda: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 1.94;
- Izhstal: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.74;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2 (εντός έδρας - 2) vs 2.5 (εκτός έδρας - 2.67).
- Zvezda Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 10 παιχνίδια κατάb Izhstal (OLIMPBET VHL).
- Zvezda Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Izhstal (OLIMPBET VHL).
- Zvezda Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).