Ilves Tampere vs Lukko Rauma Πρόβλεψη 17 Φεβρουάριος 2026

    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    1
    0
    0
    1
    1

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 17 Φεβρουάριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Liiga" μεταξύ των ομάδων Ilves Tampere και Lukko Rauma. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Ilves Tampere και Lukko Rauma:

    • παιγμένα 58 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 24 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 34;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 136 εναντίον 165;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.43, δεύτερο - 1.78, τρίτο - 1.88;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.05.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 04 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Lukko Rauma - το σκορ του αγώνα ήταν 1:0.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Ilves - Lukko

    42%
    25 Νίκη
    58%
    35 Νίκη
    14.03.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    4
    1
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    17.02.26
    Liiga
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    04.10.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    20.09.25
    Liiga
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    6
    3
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    25.04.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    4
    5
    1
    1
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Ilves Tampere Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Ilves Tampere έχει συμμετάσχει σε 50 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 30 νίκες,
    • 20 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Ilves Tampere έχει ποσοστό νίκης 60%, με το 40% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.42, σκοράροντας μέσο όρο 3.1 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.54 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Ilves Tampere έχει σκοράρει 155 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 39.35% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.62 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Ilves Tampere έχει δεχθεί 127 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 36.07% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.62 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Ilves Tampere

    26.08.26
    Club Friendly Games
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    Γουόν
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    Γουόν
    07.08.26
    Club Friendly Games
    Tappara Tampere
    Tappara Tampere
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    3
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    Νικώ
    30.04.26
    Liiga
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    7
    2
    1
    1
    3
    0
    3
    1
    Νικώ
    27.04.26
    Liiga
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    Tappara Tampere
    Tappara Tampere
    3
    4
    3
    0
    0
    3
    0
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lukko Rauma Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lukko Rauma έχει λάβει μέρος σε 50 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 31 νίκες, 19 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Lukko Rauma είναι 62%, με το 38% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.46, με 3.1 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.54 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Lukko Rauma έχει καταφέρει να σκοράρει 155 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 37.42% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.73.

    🥅Στην άμυνα, η Lukko Rauma έχει δεχθεί 127 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.88 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lukko Rauma

    27.08.26
    Club Friendly Games
    HPK Hameenlinna
    HPK Hameenlinna
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Assat Pori
    Assat Pori
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    6
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Turku
    Turku
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    2
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Turku
    Turku
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    2
    Νικώ
    07.08.26
    Club Friendly Games
    HPK Hameenlinna
    HPK Hameenlinna
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 58;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 9; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 7;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.43;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.66, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.78.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Ilves Tampere (εντός) vs Lukko Rauma (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 26 vs 26;
    • αριθμός νικών: 10 (38.46%) vs 8 (30.77%);
    • αριθμός ηττών: 7 (26.92%) vs 11 (42.31%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 9 (34.62%) vs 7 (26.92%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 1.04 vs 0.81;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.85 vs 0.88.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 2;
    • αριθμός ηττών: 2 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 vs 4;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.6 (σκοράρισμα - 0.9, δεχόμενα - 0.7) vs 2 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 1.2).
    Τάσεις
    • Ilves Tampere Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Ilves Tampere Άντερ πακς πάνω από (0,5) (aποδόσεις: 1.62)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 58;
    • Νίκες γηπεδούχου - 24, νίκες φιλοξενούμενου - 34.

    Στατιστικά: Ilves Tampere vs Lukko Rauma

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 50 vs 50;
    • Νίκες: 30 (60%) vs 31 (62%);
    • Ήττες: 20 (40%) vs 19 (38%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 19;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 12.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 7 vs 6;
    • Ήττες: 3 vs 4;
    • Νίκες εντός έδρας: 5;
    • Νίκες εκτός έδρας: 3.
    Τάσεις
    • Lukko Rauma κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (Liiga).
    • Lukko Rauma κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Lukko Rauma Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.34, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.84;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.05;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 13 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 19 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 24 φορά.

    Στατιστικά: Ilves Tampere vs Lukko Rauma

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.42 vs 5.46;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.1 vs 3.1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.54 vs 2.54;
    • Ilves Tampere: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.62;
    • Lukko Rauma: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.73;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.1 (εντός έδρας - 3.57) vs 3 (εκτός έδρας - 2.4).

    Τάσεις
    • Lukko Rauma Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 13 της τελευταίας 15 μακριά παιχνίδια κατάb Ilves Tampere (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Lukko RaumaΆντερ περισσότερο (1,5) (aποδόσεις: 1.37)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 25 της τελευταίας 26 Ilves Tampere παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 12 Ilves Tampere σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).

    Άντερ πακς πάνω από (4,5)
    Δημοσιεύθηκε: 15/02/2026, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Ilves Tampere - Lukko Rauma

    Ilves Tampere δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    ilves-tamperelukko-raumaσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    ilves-tampereσε 16 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    Ilves Tampere δεν θα χάσει
    -385
    Ilves Tampere δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    ilves-tamperelukko-raumaσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    ilves-tampereσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια (Liiga).
    1η περίοδος Ilves Tampere δεν θα χάσει
    -385
    Ilves Tampere δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    ilves-tamperelukko-raumaσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    2η περίοδος Ilves Tampere δεν θα χάσει
    -400
    Ilves Tampere δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    ilves-tampereσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Liiga).
    ilves-tampereσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    Lukko Rauma δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    lukko-raumaσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (Liiga).
    2η περίοδος Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -167
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Ilves Tampere - Lukko Rauma Θέση στον πίνακα

    Liiga 25/26
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    2.
    KooKoo Kouvola
    KooKoo Kouvola
    604020217-155115
    3.
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    603723204-162112
    4.
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    603723186-152107
    5.
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    603723185-157106
    6.
    JYP Jyvaskyla
    JYP Jyvaskyla
    603723202-180106
    7.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603525185-179104