Windsor Spitfires vs Sudbury Wolves Πρόβλεψη 17 Ιανουάριος 2025

    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    6
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Windsor Spitfires και Sudbury Wolves πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 17 Ιανουάριος στις 12:05 AM στο πλαίσιο του τουρνουά "OHL". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Windsor Spitfires να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Windsor Spitfires και Sudbury Wolves:

    • παιγμένα 19 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 12 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 7;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 85 εναντίον 64;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.95, δεύτερο - 2.37, τρίτο - 3.42;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 7.74.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 16 Νοέμβριος 2024 στην αρένα της Sudbury Wolves - το σκορ του αγώνα ήταν 9:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Windsor Spitfires - Sudbury

    68%
    15 Νίκες
    32%
    7 Νίκες
    07.02.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    2
    5
    0
    0
    1
    2
    1
    3
    25.09.25
    OHL
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    3
    0
    17.01.25
    OHL
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    6
    2
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    16.11.24
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    9
    3
    2
    0
    5
    2
    2
    1
    09.03.24
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    9
    8
    2
    3
    4
    2
    2
    3
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Windsor Spitfires Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Windsor Spitfires έχει συμμετάσχει σε 41 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 30 νίκες,
    • 10 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Windsor Spitfires έχει ποσοστό νίκης 73%, με το 28% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 7.55, σκοράροντας μέσο όρο 4.53 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 3.15 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Windsor Spitfires έχει σκοράρει 181 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 34.81% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 5 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Windsor Spitfires έχει δεχθεί 126 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.78% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 5 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Windsor Spitfires

    12.10.26
    OHL
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    Saginaw Spirit
    Saginaw Spirit
    2
    3
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    Η
    10.10.26
    OHL
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    Oshawa Generals
    Oshawa Generals
    1
    5
    0
    2
    0
    2
    1
    1
    Η
    03.10.26
    OHL
    Owen Sound Attack
    Owen Sound Attack
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    1
    4
    0
    1
    1
    1
    0
    2
    Ν
    02.10.26
    OHL
    Guelph Storm
    Guelph Storm
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    4
    2
    1
    0
    2
    1
    1
    1
    Η
    01.10.26
    OHL
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    North Bay Battalion
    North Bay Battalion
    3
    2
    2
    0
    1
    1
    0
    1
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Sudbury Wolves Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Sudbury Wolves έχει λάβει μέρος σε 39 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 22 νίκες, 17 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Sudbury Wolves είναι 56%, με το 44% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 7.1, με 3.85 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.49 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Sudbury Wolves έχει καταφέρει να σκοράρει 150 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 34.67% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.33.

    🥅Στην άμυνα, η Sudbury Wolves έχει δεχθεί 136 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.31% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.72 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Sudbury Wolves

    09.10.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Peterborough Petes
    Peterborough Petes
    7
    3
    1
    2
    3
    1
    3
    0
    Ν
    08.10.26
    OHL
    North Bay Battalion
    North Bay Battalion
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    4
    3
    1
    0
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    Η
    02.10.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Niagara Icedogs
    Niagara Icedogs
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    6
    0
    Ν
    27.09.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Brampton Steelheads
    Brampton Steelheads
    4
    2
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    Ν
    25.09.26
    OHL
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    Barrie Colts
    Barrie Colts
    5
    2
    2
    0
    1
    2
    2
    0
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    Τάσεις
    • Sudbury Wolves κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Windsor Spitfires (OHL).
    • Sudbury Wolves κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (OHL).
    👉Πρόβλεψη: Sudbury Wolves Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.67)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 4.47, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.37;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 7.74;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 8 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 7 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 13 φορά.

    Στατιστικά: Windsor Spitfires vs Sudbury Wolves

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 7.55 vs 7.1;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 4.53 vs 3.85;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 3.15 vs 3.49;
    • Windsor Spitfires: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 5;
    • Sudbury Wolves: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.33;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 5.6 (εντός έδρας - 5.5) vs 4.7 (εκτός έδρας - 5).

    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς πάνω από (7,5) (aποδόσεις: 1.78)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Sudbury Wolves κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Windsor Spitfires (OHL).
    • Sudbury Wolves κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (OHL).

    Sudbury Wolves Χάντικαπ (+1,5)
    συντελεστής-175
    Δημοσιεύθηκε: 15/01/2025, 12:26 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Windsor Spitfires - Sudbury Wolves

    Windsor Spitfires Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    windsor-spitfires-66635σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (OHL).
    Windsor Spitfires Νίκη
    -147
    Windsor Spitfires δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    windsor-spitfires-66635σε 17 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια (OHL).
    Sudbury Wolves δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    sudbury-wolves-15598σε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (OHL).
    3η περίοδος Windsor Spitfires δεν θα χάσει
    -333
    Windsor Spitfires δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    windsor-spitfires-66635sudbury-wolves-15598σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Sudbury Wolves (OHL).
    windsor-spitfires-66635σε κάθε ένα από τα τελευταία 10 σπίτι παιχνίδια (OHL).
    windsor-spitfires-66635σε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (OHL).
    Windsor Spitfires δεν θα χάσει
    -400
    Sudbury Wolves δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    sudbury-wolves-15598σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (OHL).
    2η περίοδος Sudbury Wolves δεν θα χάσει
    -149
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Windsor Spitfires - Sudbury Wolves Θέση στον πίνακα

    OHL 23/24
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    8.
    Mississauga Steelheads
    Mississauga Steelheads
    683830248-21284
    9.
    Sudbury Wolves
    Sudbury Wolves
    683830328-27283
    10.
    Ottawa 67s
    Ottawa 67s
    683632253-22880
    18.
    Peterborough Petes
    Peterborough Petes
    682048183-29648
    19.
    Windsor Spitfires
    Windsor Spitfires
    681850247-36044
    20.
    Niagara Icedogs
    Niagara Icedogs
    681751193-32342