Mikhaylov Academy Novomoskovsk vs Atlant Πρόβλεψη 16 Νοέμβριος 2025
📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Nhk Novomoskovsk και Atlant πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 16 Νοέμβριος στις 2:00 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET MHL". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Nhk Novomoskovsk να είναι το φαβορί.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Nhk Novomoskovsk και Atlant:
- παιγμένα 19 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 11 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 7;
- eπιτευχθέντα γκολ: 62 εναντίον 51;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.74, δεύτερο - 2.16, τρίτο - 1.74;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.58.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 21 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Atlant - το σκορ του αγώνα ήταν 5:6.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Mikhailov Academy - Atlant

Mikhaylov Academy Novomoskovsk Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Nhk Novomoskovsk έχει συμμετάσχει σε 22 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 13 νίκες,
- 9 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Nhk Novomoskovsk έχει ποσοστό νίκης 59%, με το 41% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.05, σκοράροντας μέσο όρο 3.05 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.18 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Nhk Novomoskovsk έχει σκοράρει 67 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 35.82% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Nhk Novomoskovsk έχει δεχθεί 48 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 50% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Mikhaylov Academy Novomoskovsk

Atlant Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Atlant έχει λάβει μέρος σε 20 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 4 νίκες, 16 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Atlant είναι 20%, με το 80% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.5, με 2.35 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.25 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Atlant έχει καταφέρει να σκοράρει 47 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 42.55% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.22.
🥅Στην άμυνα, η Atlant έχει δεχθεί 65 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 34.38% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.56 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Atlant
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 19;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 4;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.74;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.74, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 1.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Nhk Novomoskovsk (εντός) vs Atlant (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 10 vs 9;
- αριθμός νικών: 5 (50%) vs 2 (22.22%);
- αριθμός ηττών: 1 (10%) vs 4 (44.44%);
- αριθμός ισοπαλιών: 4 (40%) vs 3 (33.33%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.7 vs 0.67;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.2 vs 1.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 5 vs 4;
- αριθμός ηττών: 2 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.2 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.5) vs 2.2 (σκοράρισμα - 1.3, δεχόμενα - 0.9).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 Mikhaylov Academy Novomoskovsk σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 19;
- Νίκες γηπεδούχου - 11, νίκες φιλοξενούμενου - 7.
Στατιστικά: Nhk Novomoskovsk vs Atlant
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 22 vs 20;
- Νίκες: 13 (59%) vs 4 (20%);
- Ήττες: 9 (41%) vs 16 (80%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 5;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 1.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 8 vs 3;
- Ήττες: 2 vs 7;
- Νίκες εντός έδρας: 3;
- Νίκες εκτός έδρας: 0.
- Atlant Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.26, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.68;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.58;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 6 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 7 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 7 φορά.
Στατιστικά: Nhk Novomoskovsk vs Atlant
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.05 vs 5.5;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.05 vs 2.35;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.18 vs 3.25;
- Nhk Novomoskovsk: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3;
- Atlant: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.22;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 3.2 (εντός έδρας - 3.25) vs 2.7 (εκτός έδρας - 1.75).
- Atlant Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια κατάb Mikhaylov Academy Novomoskovsk (OLIMPBET MHL).
- Atlant Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια.
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Atlant Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια κατάb Mikhaylov Academy Novomoskovsk (OLIMPBET MHL).
- Atlant Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 12 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια.