Lowen Frankfurt vs Straubing Tigers Πρόβλεψη 14 Δεκέμβριος 2025
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Lowen Frankfurt και Straubing Tigers:
- παιγμένα 16 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 3 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 13;
- eπιτευχθέντα γκολ: 32 εναντίον 47;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.5, δεύτερο - 1.38, τρίτο - 1.81;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 4.69.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 30 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της Lowen Frankfurt - το σκορ του αγώνα ήταν 1:3.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Frankfurt - Straubing

Lowen Frankfurt Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lowen Frankfurt έχει συμμετάσχει σε 27 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 8 νίκες,
- 19 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Lowen Frankfurt έχει ποσοστό νίκης 31%, με το 69% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.88, σκοράροντας μέσο όρο 2.12 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 3.92 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Lowen Frankfurt έχει σκοράρει 55 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 40% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.21 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Lowen Frankfurt έχει δεχθεί 102 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 36.54% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.21 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Lowen Frankfurt

Straubing Tigers Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Straubing Tigers έχει λάβει μέρος σε 27 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 17 νίκες, 10 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Straubing Tigers είναι 62%, με το 38% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6, με 3.38 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.69 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Straubing Tigers έχει καταφέρει να σκοράρει 88 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 38.64% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.62.
🥅Στην άμυνα, η Straubing Tigers έχει δεχθεί 70 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 44.44% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.46 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Straubing Tigers
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 16;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 2;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.5;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.69, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.81.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Lowen Frankfurt (εντός) vs Straubing Tigers (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 13;
- αριθμός νικών: 3 (21.43%) vs 5 (38.46%);
- αριθμός ηττών: 5 (35.71%) vs 3 (23.08%);
- αριθμός ισοπαλιών: 6 (42.86%) vs 5 (38.46%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.57 vs 1.15;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 1 vs 0.77.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 3;
- αριθμός ηττών: 6 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.7 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 1.3) vs 1.6 (σκοράρισμα - 1, δεχόμενα - 0.6).
- Υπήρξαν Το σύνολο της πρώτης περιόδου είναι πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Lowen Frankfurt σπίτι παιχνίδια (DEL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 16;
- Νίκες γηπεδούχου - 3, νίκες φιλοξενούμενου - 13.
Στατιστικά: Lowen Frankfurt vs Straubing Tigers
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
- Νίκες: 8 (31%) vs 16 (62%);
- Ήττες: 18 (69%) vs 10 (38%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 6;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 7.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 3 vs 4;
- Ήττες: 7 vs 6;
- Νίκες εντός έδρας: 3;
- Νίκες εκτός έδρας: 2.
- Lowen Frankfurt Χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 παιχνίδια (DEL).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.94;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 4.69;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 7 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 4 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 7 φορά.
Στατιστικά: Lowen Frankfurt vs Straubing Tigers
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.88 vs 6;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.12 vs 3.38;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 3.92 vs 2.69;
- Lowen Frankfurt: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.21;
- Straubing Tigers: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.62;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 1.8 (εντός έδρας - 1.83) vs 2.7 (εκτός έδρας - 3.2).
- Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 6.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Lowen Frankfurt σπίτι παιχνίδια (DEL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ τρίτης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Lowen Frankfurt παιχνίδια (DEL).
- Υπήρξαν Άντερ τρίτης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 14 της τελευταίας 16 Straubing Tigers μακριά παιχνίδια (DEL).