Zvezda vs Metallurg Πρόβλεψη 11 Φεβρουάριος 2026

    Zvezda
    Zvezda
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    1
    1
    0
    0
    2
    0
    1

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 11 Φεβρουάριος στις 3:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Zvezda και Metallurg. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Zvezda και Metallurg:

    • παιγμένα 25 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 15 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 10;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 69 εναντίον 73;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.56, δεύτερο - 2, τρίτο - 1.96;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.48.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 07 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Metallurg - το σκορ του αγώνα ήταν 5:1.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Zvezda - Metallurg

    58%
    15 Νίκες
    42%
    11 Νίκες
    11.02.26
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    0
    1
    0
    1
    2
    0
    1
    07.10.25
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Zvezda
    Zvezda
    5
    1
    0
    0
    2
    1
    3
    0
    23.02.25
    VHL
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    Metallurg Novokuznetsk
    Metallurg Novokuznetsk
    3
    2
    0
    0
    2
    0
    1
    2
    28.09.24
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Zvezda
    Zvezda
    5
    3
    0
    2
    5
    0
    0
    1
    27.11.23
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    Metallurg
    Metallurg
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Zvezda Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Zvezda έχει συμμετάσχει σε 49 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 23 νίκες,
    • 26 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Zvezda έχει ποσοστό νίκης 47%, με το 53% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 4.29, σκοράροντας μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.35 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Zvezda έχει σκοράρει 103 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 33.01% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.08 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Zvezda έχει δεχθεί 115 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 49.06% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.08 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Zvezda

    01.11.26
    VHL
    Norilsk
    Norilsk
    Zvezda
    Zvezda
    5
    2
    2
    0
    2
    0
    1
    2
    Η
    24.10.26
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    HC Kaluga
    HC Kaluga
    3
    2
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    Ν
    22.10.26
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    Akm Tula
    Akm Tula
    4
    3
    0
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    Ν
    20.10.26
    VHL
    Zvezda
    Zvezda
    Ryazan
    Ryazan
    2
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    Η
    12.10.26
    VHL
    Bars
    Bars
    Zvezda
    Zvezda
    5
    2
    2
    1
    1
    1
    2
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Metallurg Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Metallurg έχει λάβει μέρος σε 51 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 41 νίκες, 10 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Metallurg είναι 80%, με το 20% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.43, με 3.49 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.2 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Metallurg έχει καταφέρει να σκοράρει 178 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 39.33% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.23.

    🥅Στην άμυνα, η Metallurg έχει δεχθεί 112 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 36.67% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.31 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Metallurg

    29.10.26
    VHL
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Metallurg
    Metallurg
    3
    4
    0
    1
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    Ν
    27.10.26
    VHL
    Chelmet
    Chelmet
    Metallurg
    Metallurg
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    1
    0
    Ν
    25.10.26
    VHL
    Magnitka
    Magnitka
    Metallurg
    Metallurg
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    0
    Ν
    23.10.26
    VHL
    Yuzhny Ural Orsk
    Yuzhny Ural Orsk
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    Η
    17.10.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Molot-Prikamye Perm
    Molot-Prikamye Perm
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    Αναμετρήσεις μεταξύ των ομάδων:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 25;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 5; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.56;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.8, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.76.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Zvezda (εντός) vs Metallurg (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 24 vs 26;
    • αριθμός νικών: 8 (33.33%) vs 9 (34.62%);
    • αριθμός ηττών: 6 (25%) vs 8 (30.77%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 10 (41.67%) vs 9 (34.62%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 0.58 vs 0.81;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.46 vs 0.85.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.6 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.9) vs 1.3 (σκοράρισμα - 0.7, δεχόμενα - 0.6).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Zvezda σπίτι παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος, Άντερ γκολ λιγότερος (1,5)(aποδόσεις: 1.61)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 25;
    • Νίκες γηπεδούχου - 15, νίκες φιλοξενούμενου - 10.

    Στατιστικά: Zvezda vs Metallurg

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 49 vs 51;
    • Νίκες: 23 (47%) vs 41 (80%);
    • Ήττες: 26 (53%) vs 10 (20%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 10;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 20.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 5 vs 7;
    • Ήττες: 5 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 2;
    • Νίκες εκτός έδρας: 4.
    Τάσεις
    • Zvezda κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία 12 σπίτι παιχνίδια κατάb Metallurg (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Zvezda Χάντικαπ (+1,5)(aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.76, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.92;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.48;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 8 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 10 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 9 φορά.

    Στατιστικά: Zvezda vs Metallurg

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 4.29 vs 5.43;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.1 vs 3.49;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.35 vs 2.2;
    • Zvezda: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.08;
    • Metallurg: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.23;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.1 (εντός έδρας - 2) vs 2.9 (εκτός έδρας - 3.2).
    Τάσεις
    • Zvezda Σκοράρει πάνω από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια κατάb Metallurg (OLIMPBET VHL).
    👉Πρόβλεψη: Zvezda Σύνολο γκολ Πάνω (1,5)(aποδόσεις: 1.51)
    Zvezda Σύνολο γκολ Πάνω (1,5)
    συντελεστής-196
    Δημοσιεύθηκε: 10/02/2026, 3:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Zvezda - Metallurg

    Zvezda Νίκες (στην κανονική διάρκεια):
    zvezda-moscow-2metallurg-novokuznetsk-25694σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Metallurg (OLIMPBET VHL).
    Zvezda Νίκη
    +220
    Zvezda δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    zvezda-moscow-2metallurg-novokuznetsk-25694σε κάθε ένα από τα τελευταία 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Metallurg (OLIMPBET VHL).
    Zvezda δεν θα χάσει
    -135
    Metallurg δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    metallurg-novokuznetsk-25694σε 15 της τελευταίας 16 παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    metallurg-novokuznetsk-25694σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    Metallurg δεν θα χάσει
    -333
    Metallurg δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    metallurg-novokuznetsk-25694σε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET VHL).
    1η περίοδος Metallurg δεν θα χάσει
    -455
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Zvezda - Metallurg Θέση στον πίνακα

    VHL 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    1.
    Metallurg Novokuznetsk
    Metallurg Novokuznetsk
    625111226-131106
    2.
    HC Yugra Khanty-Mansiysk
    HC Yugra Khanty-Mansiysk
    624715178-93101
    3.
    Neftyanik Almetyevsk
    Neftyanik Almetyevsk
    624220220-13393
    19.
    Zauralye Kurgan
    Zauralye Kurgan
    622933147-15366
    20.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    622834137-15062
    21.
    HK Dinamo St. Petersburg
    HK Dinamo St. Petersburg
    622834160-16962