Banik Sokolov vs Frydek Mistek Πρόβλεψη 11 Φεβρουάριος 2026
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ HC Banik Sokolov και Frydek Mistek:
- παιγμένα 26 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 11 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 15;
- eπιτευχθέντα γκολ: 61 εναντίον 88;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.31, δεύτερο - 2.08, τρίτο - 2.46;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.54.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 07 Δεκέμβριος 2025 στην αρένα της Frydek Mistek - το σκορ του αγώνα ήταν 5:1.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Banik - FK Frydek-Mistek

Banik Sokolov Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η HC Banik Sokolov έχει συμμετάσχει σε 46 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 23 νίκες,
- 23 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η HC Banik Sokolov έχει ποσοστό νίκης 50%, με το 50% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.15, σκοράροντας μέσο όρο 2.57 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.89 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η HC Banik Sokolov έχει σκοράρει 118 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 38.98% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.74 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η HC Banik Sokolov έχει δεχθεί 133 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 46.15% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.74 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Banik Sokolov

Frydek Mistek Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Frydek Mistek έχει λάβει μέρος σε 44 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 18 νίκες, 26 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Frydek Mistek είναι 41%, με το 59% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 4.93, με 2.5 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.64 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Frydek Mistek έχει καταφέρει να σκοράρει 110 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 40% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.18.
🥅Στην άμυνα, η Frydek Mistek έχει δεχθεί 116 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 42.25% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.23 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Frydek Mistek
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 26;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 4; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.31;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.38, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.92.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: HC Banik Sokolov (εντός) vs Frydek Mistek (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 23 vs 22;
- αριθμός νικών: 8 (34.78%) vs 6 (27.27%);
- αριθμός ηττών: 4 (17.39%) vs 9 (40.91%);
- αριθμός ισοπαλιών: 11 (47.83%) vs 7 (31.82%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.78 vs 0.55;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.48 vs 0.77.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 3;
- αριθμός ηττών: 2 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 6 vs 4;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.5) vs 1 (σκοράρισμα - 0.4, δεχόμενα - 0.6).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Frydek Mistek παιχνίδια (Chance Liga).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.35, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.38;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.54;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 4 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 12 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 11 φορά.
Στατιστικά: HC Banik Sokolov vs Frydek Mistek
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.15 vs 4.93;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.57 vs 2.5;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.89 vs 2.64;
- HC Banik Sokolov: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.74;
- Frydek Mistek: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.18;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.9 (εντός έδρας - 2.8) vs 2.2 (εκτός έδρας - 1.4).
- Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε 10 της τελευταίας 11 Banik Sokolov σπίτι παιχνίδια (Chance Liga).
- Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 5.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 Frydek Mistek μακριά παιχνίδια (Chance Liga).