TuTo Hockey Turku vs Iisalmen Peli-Karhut Πρόβλεψη 5 Δεκέμβριος 2025
📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 5 Δεκέμβριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Mestis" μεταξύ των ομάδων TuTo Hockey Turku και Iisalmen Peli-Karhut. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ TuTo Hockey Turku και Iisalmen Peli-Karhut:
- παιγμένα 35 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 20 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 15;
- eπιτευχθέντα γκολ: 123 εναντίον 97;
- μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.54, δεύτερο - 1.94, τρίτο - 2.49;
- μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.97.
Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 14 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της Iisalmen Peli-Karhut - το σκορ του αγώνα ήταν 3:2.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων TuTo - Iisalmen Peli-Karhut

TuTo Hockey Turku Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η TuTo Hockey Turku έχει συμμετάσχει σε 20 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 9 νίκες,
- 11 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η TuTo Hockey Turku έχει ποσοστό νίκης 45%, με το 55% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.5, σκοράροντας μέσο όρο 3.05 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.75 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η TuTo Hockey Turku έχει σκοράρει 61 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 42.62% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.89 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η TuTo Hockey Turku έχει δεχθεί 55 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 33.33% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.89 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: TuTo Hockey Turku

Iisalmen Peli-Karhut Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Iisalmen Peli-Karhut έχει λάβει μέρος σε 22 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 15 νίκες, 7 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Iisalmen Peli-Karhut είναι 67%, με το 33% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 6.38, με 3.86 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.9 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Iisalmen Peli-Karhut έχει καταφέρει να σκοράρει 81 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 34.57% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.91.
🥅Στην άμυνα, η Iisalmen Peli-Karhut έχει δεχθεί 61 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.71% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.82 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Iisalmen Peli-Karhut
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
H2H:
- αριθμός αναμετρήσεων - 35;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 8; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 3;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.54;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.91, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.63.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: TuTo Hockey Turku (εντός) vs Iisalmen Peli-Karhut (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 9 vs 11;
- αριθμός νικών: 2 (22.22%) vs 5 (45.45%);
- αριθμός ηττών: 3 (33.33%) vs 4 (36.36%);
- αριθμός ισοπαλιών: 4 (44.44%) vs 2 (18.18%).
- μέσος όρος τερμάτων: 0.33 vs 1.09;
- μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 0.56 vs 0.91.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 1 vs 3;
- αριθμός ηττών: 6 vs 4;
- αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 3;
- μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.3 (σκοράρισμα - 0.3, δεχόμενα - 1) vs 1.7 (σκοράρισμα - 0.8, δεχόμενα - 0.9).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 TuTo Hockey Turku παιχνίδια κατάb Iisalmen Peli-Karhut (Mestis).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 TuTo Hockey Turku σπίτι παιχνίδια (Mestis).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 TuTo Hockey Turku παιχνίδια (Mestis).
- Υπήρξαν Άντερ πρώτης περιόδου λιγότερο από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Iisalmen Peli-Karhut παιχνίδια (Mestis).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 35;
- Νίκες γηπεδούχου - 20, νίκες φιλοξενούμενου - 15.
Στατιστικά: TuTo Hockey Turku vs Iisalmen Peli-Karhut
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 20 vs 22;
- Νίκες: 9 (45%) vs 14 (67%);
- Ήττες: 11 (55%) vs 7 (33%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 8;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 7.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 3 vs 6;
- Ήττες: 7 vs 4;
- Νίκες εντός έδρας: 3;
- Νίκες εκτός έδρας: 2.
- TuTo Hockey Turku δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 παιχνίδια κατάb Iisalmen Peli-Karhut (Mestis).
- TuTo Hockey Turku δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 σπίτι παιχνίδια (Mestis).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.51, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.77;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.97;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 10 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 14 φορά;
- και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 16 φορά.
Στατιστικά: TuTo Hockey Turku vs Iisalmen Peli-Karhut
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.5 vs 6.38;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.05 vs 3.86;
- μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.75 vs 2.9;
- TuTo Hockey Turku: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.89;
- Iisalmen Peli-Karhut: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.91;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.8 (εντός έδρας - 4) vs 3.3 (εκτός έδρας - 3).
- Iisalmen Peli-Karhut Σκοράρει λιγότερο από 3.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 παιχνίδια κατάb TuTo Hockey Turku (Mestis).
- Iisalmen Peli-Karhut Σκοράρει λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (Mestis).