Izhstal vs Toros Πρόβλεψη 5 Φεβρουάριος 2025

    Izhstal
    Izhstal
    Toros
    Toros
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    1

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 5 Φεβρουάριος στις 2:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET VHL" μεταξύ των ομάδων Izhstal και Toros. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Izhstal και Toros:

    • παιγμένα 35 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 13 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 20;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 79 εναντίον 119;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.37, δεύτερο - 2.14, τρίτο - 1.97;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.43.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 16 Οκτώβριος 2024 στην αρένα της Toros - το σκορ του αγώνα ήταν 6:3.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Izhstal - Toros

    37%
    14 Νίκη
    58%
    22 Νίκη
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Izhstal
    Izhstal
    Toros
    Toros
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    06.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Izhstal
    Izhstal
    2
    3
    0
    0
    2
    0
    0
    2
    0
    0
    1
    2
    07.03.26
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Toros
    Toros
    3
    1
    0
    1
    1
    0
    2
    0
    02.09.25
    VHL
    Toros
    Toros
    Izhstal
    Izhstal
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    05.02.25
    VHL
    Izhstal
    Izhstal
    Toros
    Toros
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Izhstal Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Izhstal έχει συμμετάσχει σε 48 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 16 νίκες,
    • 32 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Izhstal έχει ποσοστό νίκης 33%, με το 67% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.35, σκοράροντας μέσο όρο 2.02 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 3.52 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Izhstal έχει σκοράρει 97 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 39.18% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 2.17 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Izhstal έχει δεχθεί 169 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 34.62% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 2.17 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Izhstal

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    Izhstal
    Izhstal
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    0
    Γουόν
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Izhstal
    Izhstal
    Kirovo-Chepetsk
    Kirovo-Chepetsk
    2
    3
    0
    1
    0
    0
    2
    2
    Νικώ
    22.08.26
    Club Friendly Games
    Bars
    Bars
    Izhstal
    Izhstal
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    0
    Γουόν
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Molot-Prikamye Perm
    Molot-Prikamye Perm
    Izhstal
    Izhstal
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    Νικώ
    18.08.26
    Club Friendly Games
    Molot-Prikamye Perm
    Molot-Prikamye Perm
    Izhstal
    Izhstal
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    2
    0
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Toros Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Toros έχει λάβει μέρος σε 47 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 24 νίκες, 23 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Toros είναι 51%, με το 49% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.43, με 2.77 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.91 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Toros έχει καταφέρει να σκοράρει 130 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 43.08% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.48.

    🥅Στην άμυνα, η Toros έχει δεχθεί 137 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 42.03% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Toros

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Hk Dinamo St Petersburg
    Hk Dinamo St Petersburg
    Toros
    Toros
    6
    3
    0
    2
    2
    1
    4
    0
    Νικώ
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Toros
    Toros
    2
    1
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    Νικώ
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    6
    3
    4
    1
    1
    1
    1
    1
    Γουόν
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    Νικώ
    15.08.26
    Club Friendly Games
    CSK VVS
    CSK VVS
    Toros
    Toros
    1
    3
    1
    0
    0
    2
    0
    1
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 35;
    • Νίκες γηπεδούχου - 13, νίκες φιλοξενούμενου - 20.

    Στατιστικά: Izhstal vs Toros

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 48 vs 47;
    • Νίκες: 16 (33%) vs 24 (51%);
    • Ήττες: 32 (67%) vs 23 (49%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 9;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 11.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 3 vs 7;
    • Ήττες: 7 vs 3;
    • Νίκες εντός έδρας: 2;
    • Νίκες εκτός έδρας: 5.
    Τάσεις
    • Izhstal δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Toros (VHL).
    • Izhstal δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (VHL).
    • Toros δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (VHL).
    👉Πρόβλεψη: Toros δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.27)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.26, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.4;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.43;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 11 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 12 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 14 φορά.

    Στατιστικά: Izhstal vs Toros

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.35 vs 5.43;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 2.02 vs 2.77;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 3.52 vs 2.91;
    • Izhstal: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 2.17;
    • Toros: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.48;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 1.3 (εντός έδρας - 1.75) vs 2.4 (εκτός έδρας - 2.83).

    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς λιγότερος (5,5) (aποδόσεις: 1.81)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 4.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 Izhstal παιχνίδια κατάb Toros (VHL).

    Άντερ πακς πάνω από (4,5)
    Δημοσιεύθηκε: 03/02/2025, 4:38 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Izhstal - Toros

    Izhstal χάνει την τρίτη περίοδο:
    izhstal-izhevsk-3σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (VHL).
    3η περίοδος Toros Νίκη
    -
    Izhstal δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    izhstal-izhevsk-3σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (VHL).
    izhstal-izhevsk-3σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (VHL).
    Toros δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    toros-neftekamsk-7σε 13 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια (VHL).
    3η περίοδος Toros δεν θα χάσει
    -
    Izhstal δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    izhstal-izhevsk-3toros-neftekamsk-7σε 13 της τελευταίας 14 παιχνίδια κατάb Toros (VHL).
    izhstal-izhevsk-3toros-neftekamsk-7σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Toros (VHL).
    Toros δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    toros-neftekamsk-7σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 παιχνίδια (VHL).
    toros-neftekamsk-7σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (VHL).
    2η περίοδος Toros δεν θα χάσει
    -
    Izhstal δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    izhstal-izhevsk-3toros-neftekamsk-7σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Toros (VHL).
    izhstal-izhevsk-3σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (VHL).
    Toros δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    toros-neftekamsk-7σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (VHL).
    Toros δεν θα χάσει
    -370
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Izhstal - Toros Θέση στον πίνακα

    VHL 23/24
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    12.
    HC Tambov
    HC Tambov
    563323159-12870
    13.
    Toros Neftekamsk
    Toros Neftekamsk
    563125170-14867
    14.
    Zvezda Moscow
    Zvezda Moscow
    562927153-15167
    25.
    HC Bars Kazan
    HC Bars Kazan
    562135122-13946
    26.
    Izhstal Izhevsk
    Izhstal Izhevsk
    561739110-17741
    27.
    HC Rostov
    HC Rostov
    561244118-19133