Clayton vs Luke Littler Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 7 Μάιος 2026

    Παρακολουθήστε Online Jonny Clayton vs Luke Littler

    darts liveTranslation
    Jonny Clayton - Luke Littler
    Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
    1. Ακολουθήστε το σύνδεσμο
    2. Εγγραφείτε στην ιστοσελίδα της εκπομπής
    3. Παρακολουθήστε εκπομπές χωρίς διαφημίσεις
    Εγγράψου

    Clayton - Luke Littler Θέση στον πίνακα

    Premier League 2026
    καιΓουόνΝικώγυαλιάΈντυπο
    1.
    Luke Littler
    Luke Littler
    166043
    2.
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    164034
    3.
    Luke Humphries
    Luke Humphries
    161027
    4.
    Gerwyn Price
    Gerwyn Price
    162026
    5.
    Stephen Bunting
    Stephen Bunting
    162018
    6.
    Michael van Gerwen
    Michael van Gerwen
    161018

    Jonny Clayton – Luke Littler H2H

    36%
    4 Νίκη
    64%
    7 Νίκη
    14.05.26
    Premier League
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Luke Littler
    Luke Littler
    0
    6
    07.05.26
    Premier League
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Luke Littler
    Luke Littler
    5
    6
    23.04.26
    Premier League
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Luke Littler
    Luke Littler
    1
    6
    16.04.26
    Premier League
    Luke Littler
    Luke Littler
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    4
    6
    05.03.26
    Premier League
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Luke Littler
    Luke Littler
    4
    6
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: Jonny Clayton

    22.08.26
    PDC World Series of Darts - Australian Darts Masters
    Klinge, Brody
    Klinge, Brody
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    7
    5
    Νικώ
    22.08.26
    PDC World Series of Darts - Australian Darts Masters
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Damon Heta
    Damon Heta
    6
    3
    Γουόν
    21.08.26
    PDC World Series of Darts - Australian Darts Masters
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Ben Robb
    Ben Robb
    6
    3
    Γουόν
    15.08.26
    PDC World Series of Darts - New Zealand Darts Masters
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    Gerwyn Price
    Gerwyn Price
    8
    4
    Γουόν
    15.08.26
    PDC World Series of Darts - New Zealand Darts Masters
    Jonny Clayton
    Jonny Clayton
    James Wade
    James Wade
    7
    2
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Τελευταία παιχνίδια: Luke Littler

    26.07.26
    World Matchplay
    Luke Littler
    Luke Littler
    Gerwyn Price
    Gerwyn Price
    18
    9
    Γουόν
    25.07.26
    World Matchplay
    Luke Littler
    Luke Littler
    Dirk Van Duijvenbode
    Dirk Van Duijvenbode
    17
    5
    Γουόν
    23.07.26
    World Matchplay
    Luke Littler
    Luke Littler
    Josh Rock
    Josh Rock
    16
    7
    Γουόν
    21.07.26
    World Matchplay
    Luke Littler
    Luke Littler
    Nathan Aspinall
    Nathan Aspinall
    11
    8
    Γουόν
    18.07.26
    World Matchplay
    Luke Littler
    Luke Littler
    Niko Springer
    Niko Springer
    10
    6
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Υπολογίστε τα κέρδη σας

    Empty
    Με συγχωρείτε
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα