WKS Slask II Wroclaw vs Torun Πρόβλεψη 30 Απρίλιος 2025
📢Ποια τακτικά σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ζώνης άμυνας; Οι WKS Slask II Wroclaw και Twarde Pierniki Torun θα μας δείξουν τις επιθετικές τους επιλογές όταν αναμετρηθούν στις 30 Απρίλιος στις 5:30 PM στο τουρνουά "Basketball League". Το φαβορί του αγώνα είναι η ομάδα WKS Slask II Wroclaw και η νίκη κάθε πλευράς αποτιμάται ως εξής: έναντι . Θα αναλύσουμε πόσο ακριβείς είναι οι αξιολογήσεις των bookmakers στην πρόβλεψή μας.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων WKS Slask II Wroclaw - Torun

WKS Slask II Wroclaw Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, WKS Slask II Wroclaw έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 27 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 14 νίκες, 13 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, WKS Slask II Wroclaw μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 66.67%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 33.33% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 171.33 μονάδες, με μέσο όρο 82.67 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 88.67 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 89 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 84.5 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: WKS Slask II Wroclaw

Twarde Pierniki Torun Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Twarde Pierniki Torun έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 27 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 14 νίκες, 13 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Twarde Pierniki Torun μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 170.5 μονάδες, με μέσο όρο 86.05 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 84.45 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 84.67 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 81.92 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Twarde Pierniki Torun
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Στατιστικά στην 1η περίοδο: WKS Slask II Wroclaw (εντός) vs Twarde Pierniki Torun (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 12;
- αριθμός νικών: 1 (50%) vs 4 (33.33%);
- αριθμός ηττών: 1 (50%) vs 7 (58.33%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (8.33%).
- μέσος όρος συνολικών πόντων: 19.5 vs 20.5;
- μέσος όρος πόντων που δέχθηκαν: 20.5 vs 20.25.
Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):
- αριθμός νικών: 6 vs 6;
- αριθμός ηττών: 4 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 1;
- μέσος όρος 1ης περιόδου: 42 (επιτεύχθηκαν - 21, δέχθηκαν - 21) vs 43 (επιτεύχθηκαν - 23.5, δέχθηκαν - 19.5).
- WKS Slask II Wroclaw σημειώνει λιγότερους από 23.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 5 παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
Στατιστικά: WKS Slask II Wroclaw vs Twarde Pierniki Torun
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 27;
- Αριθμός νικών: 2 (66.67%) vs 10 (50%);
- Αριθμός ηττών: 1 (33.33%) vs 10 (50%);
- Αριθμός νικών στο τουρνουά εντός έδρας: 2;
- Αριθμός νικών στο τουρνουά εκτός έδρας: 6.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Αριθμός νικών: 6 vs 7;
- Αριθμός ηττών: 4 vs 3;
- Αριθμός νικών εντός έδρας: 3;
- Αριθμός νικών εκτός έδρας: 4.
- Twarde Pierniki Torun κερδίζει με χάντικαπ +8.5 σε τελευταία 13 παιχνίδια (Basketball League).
- Twarde Pierniki Torun κερδίζει με χάντικαπ +8.5 σε τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (Basketball League).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
Στατιστικά: WKS Slask II Wroclaw εναντίον Twarde Pierniki Torun
- μέσος όρος στο τουρνουά: 171.33 εναντίον 170.5;
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 82.67 εναντίον 86.05;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 88.67 εναντίον 84.45;
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν στο 1ο ημίχρονο: 41.67 εναντίον 43.6;
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν στο 2ο ημίχρονο: 41 εναντίον 41.65;
- WKS Slask II Wroclaw: μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν εντός έδρας στο τουρνουά - 89;
- Twarde Pierniki Torun: μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν εκτός έδρας στο τουρνουά - 84.67;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν): 82.1 (εντός έδρας - 84) εναντίον 97.5 (εκτός έδρας - 97.75).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ πάνω από 171.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 Twarde Pierniki Torun μακριά παιχνίδια (Basketball League).