Fever vs Aces Πρόβλεψη 28 Σεπτέμβριος 2025

    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    90
    83
    23
    23
    21
    23
    21
    17
    24
    21

    🔊 Αύριο στην αρένα της Ιντιανάπολις θα διεξαχθεί ένας συναρπαστικός αγώνας πλέι-οφ του γυναικείου ΝΒΑ μεταξύ των Indiana Fever και των Las Vegas Aces. Αυτή η αναμέτρηση θα είναι πραγματική μάχη, καθώς σε περίπτωση ήττας οι γηπεδούχοι αποκλείονται από τη διοργάνωση, αν και πρόσφατα προηγούνταν στη σειρά με 1-0. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να διορθώσουν τις αγωνιστικές τους αδυναμίες, κερδίζοντας με αυτοπεποίθηση τα δύο επόμενα παιχνίδια. Θα μπορέσουν οι Fever να παρατείνουν την εκστρατεία τους; Ας εξετάσουμε την αναμέτρηση και ας δώσουμε μια αξιόπιστη πρόβλεψη.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Indiana Fever (Γ) και Las Vegas Aces (Γ):

    • έχουν διεξαχθεί 46 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένης της παράτασης): 15 για τους σημερινούς γηπεδούχους και 31 για τους φιλοξενούμενους;
    • οι γηπεδούχοι σημειώνουν κατά μέσο όρο 76.59 πόντους ανά αγώνα, ενώ οι φιλοξενούμενοι 81.89;
    • ο μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα είναι 158.48.

    Η τελευταία αναμέτρηση πραγματοποιήθηκε στις 26 Σεπτέμβριος 2025 στην έδρα των Indiana Fever (Γ) και έληξε με σκορ 90:68.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Fever - Aces

    35%
    18 Νίκη
    65%
    34 Νίκη
    06.08.26
    WNBA
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    84
    86
    20
    18
    22
    19
    9
    19
    24
    19
    9
    11
    13.07.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    75
    109
    22
    31
    26
    28
    16
    21
    11
    29
    05.07.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    68
    84
    24
    23
    17
    19
    14
    26
    13
    16
    01.10.25
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    107
    98
    23
    23
    24
    22
    24
    18
    15
    23
    21
    12
    28.09.25
    WNBA
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    90
    83
    23
    21
    23
    17
    21
    24
    23
    21
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Indiana Fever (Γυναίκες) Επισκόπηση ομάδας

    Η Ιντιάνα Φίβερ παρουσιάζει σταθερή απόδοση στους τελευταίους αγώνες, με τρεις συνεχόμενες νίκες μετά από δύο προηγούμενες ήττες. Αυτή τη σεζόν, η ομάδα έχει κερδίσει 26 από τους 47 αγώνες, γεγονός που υποδηλώνει την ανταγωνιστικότητά της. Η μέση επιθετική απόδοση στους εντός έδρας αγώνες δείχνει υψηλή αποτελεσματικότητα, αλλά η άμυνα χρειάζεται βελτίωση. Μεταξύ των δυνατών σημείων είναι η ικανότητα να κυριαρχούν στη ρακέτα και οι σίγουρες ενέργειες στα ριμπάουντ κάτω από το καλάθι του αντιπάλου. Αξιοσημείωτο είναι ότι στην έδρα τους, ο σύλλογος έχει καλύψει το χάντικαπ +5.5 σε 12 από τις τελευταίες 13 αναμετρήσεις.

    Αποτελέσματα αγώνων: Indiana Fever (Γυναίκες)

    28.08.26
    WNBA
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    111
    91
    19
    28
    39
    15
    21
    23
    32
    25
    Γουόν
    23.08.26
    WNBA
    Chicago Sky (Γυναίκες)
    Chicago Sky (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    90
    113
    28
    28
    23
    22
    26
    33
    13
    30
    Γουόν
    22.08.26
    WNBA
    New York Liberty (Γυναίκες)
    New York Liberty (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    109
    102
    33
    26
    20
    23
    32
    29
    24
    24
    Νικώ
    21.08.26
    WNBA
    Dallas Wings (Γυναίκες)
    Dallas Wings (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    91
    85
    18
    22
    24
    20
    24
    19
    25
    24
    Νικώ
    18.08.26
    WNBA
    Toronto Tempo (W)
    Toronto Tempo (W)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    95
    101
    23
    33
    26
    24
    20
    24
    26
    20
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Las Vegas Aces (Γυναίκες) Επισκόπηση ομάδας

    Οι Las Vegas Aces συνεχίζουν να εντυπωσιάζουν με την απόδοσή τους, έχοντας κερδίσει οκτώ από τα τελευταία δέκα παιχνίδια τους. Η ομάδα σκοράρει περισσότερους από 78 πόντους εκτός έδρας για επτά συνεχόμενα ματς, δείχνοντας εξαιρετική επιθετική φόρμα. Η κύρια δύναμή τους έγκειται στη γρήγορη μετάβαση από την άμυνα στην επίθεση και την αξιοπιστία των μακρινών σουτ. Παρά κάποιες μικρές αποτυχίες, όπως οι δύο τελευταίες ήττες στις πέντε αναμετρήσεις, η συνολική στατιστική δείχνει την κυριαρχία τους επί των αντιπάλων - μόλις μία ήττα σε δέκα εκτός έδρας αγώνες με χάντικαπ -2.5.

    Αποτελέσματα αγώνων: Las Vegas Aces (Γυναίκες)

    29.08.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Toronto Tempo (W)
    Toronto Tempo (W)
    93
    73
    27
    17
    29
    22
    18
    16
    19
    18
    Γουόν
    23.08.26
    WNBA
    Toronto Tempo (W)
    Toronto Tempo (W)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    78
    88
    22
    25
    17
    18
    18
    23
    21
    22
    Γουόν
    21.08.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    101
    78
    25
    24
    23
    23
    27
    16
    26
    15
    Γουόν
    19.08.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Atlanta Dream (Γυναίκες)
    Atlanta Dream (Γυναίκες)
    82
    97
    25
    24
    16
    28
    20
    19
    21
    26
    Νικώ
    16.08.26
    WNBA
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Las Vegas Aces (Γυναίκες)
    Minnesota Lynx (Γυναίκες)
    Minnesota Lynx (Γυναίκες)
    87
    92
    19
    23
    29
    25
    16
    26
    23
    18
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 46;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 11; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 8;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων 1ης περιόδου: 40.07;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 19.15 πόντους, οι φιλοξενούμενοι - 20.91.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Indiana Fever (Γ) (εντός) vs Las Vegas Aces (Γ) (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 20 vs 20;
    • αριθμός νικών: 14 (70%) vs 8 (40%);
    • αριθμός ηττών: 5 (25%) vs 8 (40%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 1 (5%) vs 4 (20%).
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 22.9 vs 19.35;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχθηκαν: 20.1 vs 18.55.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • αριθμός νικών: 6 vs 7;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
    • μέσος όρος στην 1η περίοδο: 42.3 (σημειώθηκαν - 22.1, δέχθηκαν - 20.2) vs 39.8 (σημειώθηκαν - 22.5, δέχθηκαν - 17.3).
    Τάσεις
    • Οι Indiana Fever (Γ) σκοράρουν πάνω από 18.5 πόντους στην πρώτη περίοδο εντός έδρας σε 6 από τους τελευταίους 7 αγώνες (WNBA).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Las Vegas Aces (Γυναίκες) συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (20,5)(απόδοση: 1.71)

    Πρόβλεψη Αποτελέσματος

    Αγώνες μεταξύ των ομάδων:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 46;
    • Νίκες γηπεδούχων - 15, νίκες φιλοξενούμενων - 31.
    Τάσεις
    • Οι Indiana Fever (Γ) καλύπτουν το χάντικαπ +5.5 εντός έδρας σε 12 από τους 13 τελευταίους αγώνες (WNBA).
    👉Πρόβλεψη: Indiana Fever (Γυναίκες) Χάντικαπ (+5,5)(απόδοση: 1.73)

    Πρόβλεψη Συνολικών Πόντων

    Αγώνες μεταξύ των ομάδων:

    • Μέσος όρος πόντων ανά αγώνα για τους γηπεδούχους - 76.59, για τους φιλοξενούμενους - 81.89;
    • Μέσος όρος συνολικών πόντων στους αγώνες - 158.48.

    Στατιστικά: Indiana Fever (Γ) εναντίον Las Vegas Aces (Γ)

    • Μέσος όρος συνολικών πόντων στο πρωτάθλημα: 164.41 έναντι 164.38;
    • Μέσος όρος κερδισμένων πόντων: 83.59 έναντι 84;
    • Μέσος όρος δεχόμενων πόντων: 80.83 έναντι 80.38;
    • Μέσος όρος πόντων στο πρώτο ημίχρονο: 43 έναντι 42.78;
    • Μέσος όρος πόντων στο δεύτερο ημίχρονο: 40.26 έναντι 41.22;
    • Indiana Fever (Γ): Μέσος όρος πόντων εντός έδρας στο πρωτάθλημα - 87.4;
    • Las Vegas Aces (Γ): Μέσος όρος πόντων εκτός έδρας στο πρωτάθλημα - 80.45;
    • Τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος πόντων): 80.5 (εντός - 85.67) έναντι 87.5 (εκτός - 89).
    Τάσεις
    • Οι Indiana Fever (Γ) σκοράρουν λιγότερους από 81.5 πόντους σε 10 από τις τελευταίες 11 αναμετρήσεις με αυτή την ομάδα (WNBA).
    👉Πρόβλεψη: Indiana Fever (Γυναίκες) Άντερ πόντοι λιγότερος (81,5)(απόδοση: 1.36)

    ⭐ Προβλέψεις της Συντακτικής Ομάδας

    Και οι δύο ομάδες έχουν το δικό τους μοναδικό στυλ παιχνιδιού: η Ιντιάνα επικεντρώνεται σε επιθετικές κινήσεις μέσα στη ρακέτα και ενεργή χρήση των ριμπάουντ, ενώ το Λας Βέγκας προτιμά έναν γρήγορο ρυθμό και ακριβή μακρινά σουτ χάρη στο υψηλό ποσοστό ευστοχίας στις προσπάθειες για τρίποντα. Λαμβάνοντας υπόψη την τρέχουσα φόρμα των φιλοξενούμενων και το πλεονέκτημά τους στις αναμετρήσεις με αυτόν τον αντίπαλο, αναμένεται σκληρή μάχη με μικρό προβάδισμα για τις Έισες. Έχουν αποκτήσει αυτοπεποίθηση και ψυχολογική υπεροχή, κάτι που είναι εξαιρετικά σημαντικό στο γυναικείο μπάσκετ. Ως εκ τούτου, προτείνουμε να ποντάρετε στη νίκη του Λας Βέγκας.

    Las Vegas Aces (Γυναίκες) Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    Δημοσιεύθηκε: 27/09/2025, 6:42 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Indiana Fever (Γυναίκες) - Las Vegas Aces (Γυναίκες)

    Las Vegas Aces (W) Νίκες:
    san-antonio-starsσε 20 της τελευταίας 22 παιχνίδια (WNBA).
    san-antonio-starsσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (WNBA).
    Las Vegas Aces (Γυναίκες) Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    -159
    Las Vegas Aces (W) κερδίζει το πρώτο ημίχρονο:
    san-antonio-starsσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (WNBA).
    1ο ημίχρονο Las Vegas Aces (Γυναίκες) Νίκη
    -149
    Indiana Fever (W) Σκοράρει πάνω από 71.5 πόντοι:
    indiana-feversan-antonio-starsσε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Las Vegas Aces (W) (WNBA).
    indiana-feversan-antonio-starsσε τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια κατάb Las Vegas Aces (W) (WNBA).
    indiana-feverσε τελευταία 13 σπίτι παιχνίδια (WNBA).
    Indiana Fever (Γυναίκες) Άντερ πόντοι πάνω από (71,5)
    -455
    Indiana Fever (W) σημειώνει λιγότερους από 20.5 πόντους στο τέταρτο δεκάλεπτο:
    indiana-feversan-antonio-starsσε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια κατάb Las Vegas Aces (W) (WNBA).
    indiana-feversan-antonio-starsσε τελευταία 9 παιχνίδια κατάb Las Vegas Aces (W) (WNBA).
    indiana-feverσε τελευταία 7 παιχνίδια (WNBA).
    4ο δεκάλεπτο, Indiana Fever (Γυναίκες) συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (20,5)
    -118
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Indiana Fever (Γυναίκες) - Las Vegas Aces (Γυναίκες) Θέση στον πίνακα

    Group stage Commissioner's Cup Eastern Conference
    καιΓουόνΝικώΈντυπο
    1.
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    Indiana Fever (Γυναίκες)
    541
    2.
    New York Liberty (Γυναίκες)
    New York Liberty (Γυναίκες)
    541
    3.
    Atlanta Dream (Γυναίκες)
    Atlanta Dream (Γυναίκες)
    532
    4.
    Washington Mystics (Γυναίκες)
    Washington Mystics (Γυναίκες)
    523
    5.
    Chicago Sky (Γυναίκες)
    Chicago Sky (Γυναίκες)
    514
    6.
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    Connecticut Sun (Γυναίκες)
    514