Usm Alger vs Nb Staoueli Αποτέλεσμα, Σκορ & Στατιστικά
Usm Alger
Nb Staoueli
71
77
18
10
24
19
21
17
16
23
Usm Alger vs Nb Staoueli Στατιστικά Αγώνα
22
Εύστοχες βολές
21
75.9
Ποσοστό ευστοχίας βολών
70
17
Εύστοχα δίποντα
16
5
Εύστοχα τρίποντα
8
Παρακολουθήστε Online Usm Alger vs Nb Staoueli

Usm Alger - Nb Staoueli
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
Usm Alger – Nb Staoueli H2H
25%
1 Νίκη
75%
3 Νίκες
Τελευταία παιχνίδια: Usm Alger
15.05.26
Algeria CupNb Staoueli
Usm Alger
90
96
27
21
18
20
27
29
18
26
Ν
01.05.26
Algeria CupWA Boufarik
Usm Alger
74
78
16
11
24
22
18
23
16
22
Ν
26.02.26
Algeria CupUsm Alger
NA Hussein Dey
78
75
26
18
17
20
18
14
17
23
Ν
25.10.25
Algerian 1stUsm Alger
Rouiba CB
81
78
24
17
16
19
17
19
24
23
Ν
28.05.25
Algeria ASDUsm Alger
Nb Staoueli
71
77
18
21
10
17
24
16
19
23
Η
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Nb Staoueli
15.05.26
Algeria CupNb Staoueli
Usm Alger
90
96
27
21
18
20
27
29
18
26
Η
02.05.26
Algeria CupTRA Draria
Nb Staoueli
53
60
12
19
18
8
9
11
14
22
Ν
21.04.26
Algerian 1stNb Staoueli
USM Alger
75
64
22
18
20
14
13
20
20
12
Ν
14.02.26
Club Friendly GamesNb Staoueli
NA Hussein Dey
92
85
13
11
23
24
19
19
16
17
21
14
Ν
31.10.25
Algerian 1stUsm Blida
Nb Staoueli
56
82
17
17
9
18
9
22
21
25
Ν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Μπάσκετ αγώνες
TBL
La Exodus Rise
Covenant Elite
23 Οκτ
07:00
Περισσότερες πληροφορίες
Superleague
Akhaltsikhe
BC Iverion
23 Οκτ
14:30
Περισσότερες πληροφορίες
A1 Basketball league
Cacak 94
Sloga Kraljevo
24 Οκτ
16:00
Περισσότερες πληροφορίες
TPBL
Hsinchu Jko Lioneers
Kaohsiung Poseidon Aquas
25 Οκτ
06:30
Περισσότερες πληροφορίες
Seria A
Acegas Trieste
Scaligera Basket Verona
25 Οκτ
17:30
Περισσότερες πληροφορίες
NBA
New York Knicks
Orlando Magic
25 Οκτ
23:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

