Le Mans vs Nanterre Πρόβλεψη 27 Μάιος 2026

    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    55
    64
    12
    15
    10
    18
    15
    15
    16
    18

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Le Mans Sarthe Basket και Nanterre 92, η οποία θα διεξαχθεί στις 27 Μάιος στις 5:00 PM στο τουρνουά "Basketball League Pro A". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Le Mans Sarthe Basket και Nanterre 92:

    • έπαιξαν 37 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 21 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 16 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 80.22 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 80.95;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 161.16;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 25 Μάιος 2026 στον χώρο της ομάδας Nanterre 92 και έληξε με σκορ 79:71.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Le Mans - Nanterre

    54%
    21 Νίκες
    46%
    18 Νίκες
    27.05.26
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    55
    64
    12
    15
    15
    15
    10
    16
    18
    18
    25.05.26
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    90
    74
    26
    15
    22
    21
    23
    23
    19
    15
    07.03.26
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    79
    71
    22
    19
    22
    18
    13
    24
    22
    10
    20.02.26
    France FLC
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    67
    82
    13
    21
    9
    13
    15
    22
    30
    26
    12.12.25
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    98
    88
    27
    17
    23
    25
    22
    20
    26
    26
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Le Mans Sarthe Basket Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Le Mans Sarthe Basket έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 30 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 19 νίκες, 11 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Le Mans Sarthe Basket μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 63.33%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 36.67% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 175.73 μονάδες, με μέσο όρο 90.17 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 85.57 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 91 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 82.87 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Le Mans Sarthe Basket

    14.10.26
    Eurocup
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Rostock Seawolves
    Rostock Seawolves
    82
    70
    19
    18
    32
    16
    20
    18
    11
    18
    Ν
    11.10.26
    Pro A
    Saint Quentin
    Saint Quentin
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    87
    98
    33
    24
    18
    25
    16
    25
    20
    24
    Ν
    07.10.26
    Eurocup
    Derthona Basket
    Derthona Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    89
    83
    22
    20
    24
    24
    20
    22
    23
    17
    Η
    04.10.26
    Pro A
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Paris Basketball
    Paris Basketball
    101
    103
    21
    17
    20
    29
    33
    25
    27
    32
    Η
    29.09.26
    Eurocup
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    Aris Thessaloniki
    Aris Thessaloniki
    74
    87
    26
    15
    14
    24
    15
    24
    19
    24
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Nanterre 92 Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Nanterre 92 έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 30 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 21 νίκες, 9 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Nanterre 92 μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 70%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 30% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 167.67 μονάδες, με μέσο όρο 86.63 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.03 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 85.67 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 81.67 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Nanterre 92

    13.10.26
    Champions League
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Lietuvos Rytas
    Lietuvos Rytas
    93
    65
    21
    17
    14
    13
    31
    15
    27
    20
    Ν
    10.10.26
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    BCM Gravelines Dunkerque
    BCM Gravelines Dunkerque
    101
    73
    21
    19
    22
    20
    28
    17
    30
    17
    Ν
    07.10.26
    Champions League
    Trabzonspor Medical Park
    Trabzonspor Medical Park
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    93
    83
    18
    19
    27
    22
    19
    13
    12
    22
    17
    7
    Η
    02.10.26
    Pro A
    Roanne Chorale
    Roanne Chorale
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    93
    83
    24
    23
    23
    24
    19
    17
    27
    19
    Η
    26.09.26
    Pro A
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
    Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez
    78
    64
    23
    14
    18
    12
    14
    18
    23
    20
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 37;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 7; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 9;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 38.11;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 19.46, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 18.65.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Le Mans Sarthe Basket (εντός) vs Nanterre 92 (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 15 vs 15;
    • αριθμός νικών: 10 (66.67%) vs 8 (53.33%);
    • αριθμός ηττών: 5 (33.33%) vs 6 (40%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (6.67%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 22.53 vs 21.67;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 21.33 vs 20.6.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 7 vs 7;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 3;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 0;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 44 (σκοράρισαν - 23.6, δέχτηκαν - 20.4) vs 41.7 (σκοράρισαν - 22.4, δέχτηκαν - 19.3).
    Τάσεις
    • Le Mans Sarthe Basket σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Nanterre 92.
    • Le Mans Sarthe Basket σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Nanterre 92 (Basketball League Pro A).
    • Le Mans Sarthe Basket σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια κατάb Nanterre 92 (Basketball League Pro A).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Le Mans Sarthe Basket συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (22,5) (aποδόσεις: 1.76)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 80.22, για την ομάδα εκτός έδρας - 80.95;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 161.16.

    Στατιστικά: Le Mans Sarthe Basket εναντίον Nanterre 92

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 175.73 εναντίον 167.67;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 90.17 εναντίον 86.63;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 85.57 εναντίον 81.03;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 45.47 εναντίον 43.33;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 44.7 εναντίον 42;
    • Le Mans Sarthe Basket: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 91;
    • Nanterre 92: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 85.67;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 94.8 (εντός έδρας - 97.5) εναντίον 85 (εκτός έδρας - 86.5).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 169.5 πόντοι σε τελευταία 6 Le Mans Sarthe Basket σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πόντοι πάνω από (169,5) (aποδόσεις: 1.77)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Nanterre 92 κερδίζει με χάντικαπ +2.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 13 της τελευταίας 15 μακριά παιχνίδια κατάb Le Mans Sarthe Basket (Basketball League Pro A).

    1ο ημίχρονο, Nanterre 92 Χάντικαπ (+2,5)
    συντελεστής-154
    Δημοσιεύθηκε: 25/05/2026, 9:25 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Le Mans Sarthe Basket - Nanterre 92

    Nanterre 92 κερδίζει το πρώτο ημίχρονο:
    jsf-nanterreσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια (Basketball League Pro A).
    1ο ημίχρονο Nanterre 92 Νίκη
    +110
    Le Mans Sarthe Basket κερδίζει το δεύτερο ημίχρονο:
    le-mans-basketσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια.
    le-mans-basketσε τελευταία 6 σπίτι παιχνίδια (Basketball League Pro A).
    2ο ημίχρονο Le Mans Sarthe Basket Νίκη
    -116
    Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 46.5 πόντους:
    le-mans-basketjsf-nanterreσε τελευταία 19 Le Mans Sarthe Basket σπίτι παιχνίδια κατάb Nanterre 92.
    le-mans-basketjsf-nanterreσε τελευταία 15 Le Mans Sarthe Basket σπίτι παιχνίδια κατάb Nanterre 92 (Basketball League Pro A).
    le-mans-basketjsf-nanterreσε τελευταία 9 Le Mans Sarthe Basket παιχνίδια κατάb Nanterre 92 (Basketball League Pro A).
    le-mans-basketσε τελευταία 7 Le Mans Sarthe Basket παιχνίδια.
    le-mans-basketσε τελευταία 6 Le Mans Sarthe Basket παιχνίδια (Basketball League Pro A).
    jsf-nanterreσε 13 της τελευταίας 15 Nanterre 92 παιχνίδια (Basketball League Pro A).
    jsf-nanterreσε 6 της τελευταίας 7 Nanterre 92 μακριά παιχνίδια (Basketball League Pro A).
    1ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι κάτω 46,5
    -208
    Le Mans Sarthe Basket σημειώνει λιγότερους από 42.5 πόντους στο πρώτο ημίχρονο:
    le-mans-basketjsf-nanterreσε 17 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια κατάb Nanterre 92.
    le-mans-basketjsf-nanterreσε 13 της τελευταίας 15 σπίτι παιχνίδια κατάb Nanterre 92 (Basketball League Pro A).
    1ο ημίχρονο, Le Mans Sarthe Basket συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (42,5)
    -102
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Le Mans Sarthe Basket - Nanterre 92 Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΦόρμα
    2.
    AS Monaco
    AS Monaco
    29227
    3.
    Nanterre 92
    Nanterre 92
    30219
    4.
    ASVEL Lyon Villeurbanne
    ASVEL Lyon Villeurbanne
    302010
    5.
    Cholet Basket
    Cholet Basket
    301911
    6.
    Le Mans Sarthe Basket
    Le Mans Sarthe Basket
    301911
    7.
    JL Bourg Basket
    JL Bourg Basket
    301812