Imola vs Andrea Costa Imola Αποτέλεσμα, Σκορ & Στατιστικά
Andrea Costa Imola
Andrea Costa Imola
75
77
20
13
21
21
18
25
14
20
Andrea Costa Imola vs Andrea Costa Imola Στατιστικά Αγώνα
11
Εύστοχες ελεύθερες βολές
14
17
Εύστοχα δίποντα
16
10
Εύστοχα τρίποντα
8
Παρακολουθήστε Online Andrea Costa Imola vs Andrea Costa Imola

Andrea Costa Imola - Andrea Costa Imola
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
Τελευταία παιχνίδια: Andrea Costa Imola
26.04.26
Serie B BasketAndrea Costa Imola
Andrea Costa Imola
75
77
20
18
13
25
21
14
21
20
Νικώ
19.04.26
Serie B BasketSAN Giobbe Chiusi
Andrea Costa Imola
81
73
14
23
18
12
19
14
16
18
14
6
Νικώ
15.04.26
Италия Серия СAndrea Costa Imola
PSA Casoria
58
69
14
15
20
18
7
20
17
16
Νικώ
12.04.26
Serie B BasketPower Basket Nocera
Andrea Costa Imola
87
74
29
19
22
20
23
18
13
17
Νικώ
04.04.26
Italy Serie CAndrea Costa Imola
Basket Jesi Academy
70
69
15
20
17
21
18
21
20
7
Γουόν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Andrea Costa Imola
09.09.26
Club Friendly GamesAndrea Costa Imola
Benedetto Xiv Cento
74
78
16
13
21
18
19
26
18
21
Νικώ
03.05.26
Италия Серия СAndrea Costa Imola
SAN Giobbe Chiusi
72
77
20
20
23
23
11
20
18
14
Νικώ
26.04.26
Serie B BasketAndrea Costa Imola
Andrea Costa Imola
75
77
20
18
13
25
21
14
21
20
Γουόν
20.04.26
Serie B BasketAndrea Costa Imola
Solbat Basket Golfo Piombino
80
63
18
13
24
15
22
14
16
21
Γουόν
15.04.26
Италия Серия СKleb Basket Ferrara
Andrea Costa Imola
50
53
14
21
9
11
13
12
14
9
Γουόν
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Μπάσκετ αγώνες
B2.League
Kagoshima Rebnise
Rizing Zephyr Fukuoka
26 Σεπ
06:05
Περισσότερες πληροφορίες
B.League
Gunma Crane Thunders
Altiri Chiba
26 Σεπ
06:05
Περισσότερες πληροφορίες
Zhejiang City Basketball League
Haining
Yuhuan
26 Σεπ
11:30
Περισσότερες πληροφορίες
Basketball Super League
Galatasaray
Cayirova Belediyesi
26 Σεπ
15:00
Περισσότερες πληροφορίες
BSL
Traiskirchen Lions
Vienna
26 Σεπ
17:00
Περισσότερες πληροφορίες
WBL, Women
Elizur Holon (W)
Maccabi Ashdod (W)
28 Σεπ
16:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

