Rogaska vs Krka Novo Mesto Πρόβλεψη 3 Νοέμβριος 2025
📢Ποια τακτικά σχήματα μπορούν να χρησιμοποιηθούν εναντίον της ζώνης άμυνας; Οι Rogaska και Krka Novo Mesto θα μας δείξουν τις επιθετικές τους επιλογές όταν αναμετρηθούν στις 3 Νοέμβριος στις 4:30 PM στο τουρνουά "1. A SKL". Το φαβορί του αγώνα είναι η ομάδα Krka Novo Mesto και η νίκη κάθε πλευράς αποτιμάται ως εξής: έναντι . Θα αναλύσουμε πόσο ακριβείς είναι οι αξιολογήσεις των bookmakers στην πρόβλεψή μας.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Rogaska και Krka Novo Mesto:
- έπαιξαν 45 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 10 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 35 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 72.49 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 83.33;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 155.82;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 16 Απρίλιος 2025 στον χώρο της ομάδας Krka Novo Mesto και έληξε με σκορ 93:68.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Rogaska - Krka Novo Mesto

Rogaska Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Rogaska έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 5 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 2 νίκες, 3 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Rogaska μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 40%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 60% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 174.8 μονάδες, με μέσο όρο 86.2 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 88.6 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 83 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 83.5 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Rogaska

Krka Novo Mesto Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Krka Novo Mesto έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 5 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 5 νίκες, 0 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Krka Novo Mesto μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 100%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 0% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 177 μονάδες, με μέσο όρο 98.6 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 78.4 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 98.6 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 78.4 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Krka Novo Mesto
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 45;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 7; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 11;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 39.02;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 18.44, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 20.58.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Rogaska (εντός) vs Krka Novo Mesto (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 5;
- αριθμός νικών: 0 (0%) vs 3 (60%);
- αριθμός ηττών: 2 (100%) vs 2 (40%);
- αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 19.5 vs 26;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 26 vs 21.2.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 4 vs 3;
- αριθμός ηττών: 6 vs 6;
- αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 1;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 43.2 (σκοράρισαν - 20.5, δέχτηκαν - 22.7) vs 43.2 (σκοράρισαν - 21.2, δέχτηκαν - 22).
- Krka Novo Mesto σημειώνει λιγότερους από 25.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια (1. A SKL).
- Krka Novo Mesto σημειώνει λιγότερους από 25.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 13 της τελευταίας 14 μακριά παιχνίδια.
- Krka Novo Mesto σημειώνει λιγότερους από 25.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 9 παιχνίδια.
- Krka Novo Mesto σημειώνει λιγότερους από 25.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια (1. A SKL).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 45;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 10, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 35.
Στατιστικά: Rogaska vs Krka Novo Mesto
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 5 vs 5;
- αριθμός νικών: 2 (40%) vs 5 (100%);
- αριθμός ηττών: 3 (60%) vs 0 (0%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 1;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 5.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 4 vs 5;
- αριθμός ηττών: 6 vs 5;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 1;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 5.
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 72.49, για την ομάδα εκτός έδρας - 83.33;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 155.82.
Στατιστικά: Rogaska εναντίον Krka Novo Mesto
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 174.8 εναντίον 177;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 86.2 εναντίον 98.6;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 88.6 εναντίον 78.4;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 43.8 εναντίον 50.8;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 42.4 εναντίον 47.8;
- Rogaska: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 83;
- Krka Novo Mesto: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 98.6;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 83.5 (εντός έδρας - 80.67) εναντίον 87.9 (εκτός έδρας - 89.63).