Margveti vs BC Vsa Πρόβλεψη 15 Απρίλιος 2026

    Margveti
    Margveti
    BC Vsa
    BC Vsa
    81
    69
    20
    21
    19
    21
    8
    21
    11
    29

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Margveti και BC Vsa, η οποία θα διεξαχθεί στις 15 Απρίλιος στις 10:00 AM στο τουρνουά "Superleague". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Οι ομάδες Margveti και BC Vsa έχουν μόνο τρεις επίσημες συναντήσεις μέχρι στιγμής, και αυτή είναι η στατιστική:

    • για τους σημερινούς οικοδεσπότες 0 νίκες (συμπεριλαμβανομένης της παράτασης), για τους επισκέπτες - 3;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων στο 1ο ημίχρονο - 82.67, στο 2ο - 91.33;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 174.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Margveti - BC Vsa

    25%
    1 Νίκη
    75%
    3 Νίκες
    15.04.26
    Superleague
    Margveti
    Margveti
    BC Vsa
    BC Vsa
    81
    69
    20
    8
    21
    21
    19
    11
    21
    29
    06.12.25
    Superleague
    BC Vsa
    BC Vsa
    Margveti
    Margveti
    86
    84
    25
    14
    21
    22
    17
    19
    23
    29
    12.04.25
    Superleague
    BC Vsa
    BC Vsa
    Margveti
    Margveti
    97
    83
    16
    25
    20
    15
    31
    22
    30
    21
    29.12.24
    Superleague
    Margveti
    Margveti
    BC Vsa
    BC Vsa
    78
    94
    23
    22
    20
    25
    22
    26
    13
    21
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Margveti Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Margveti έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 16 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 10 νίκες, 6 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Margveti μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 64.71%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 35.29% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 173.53 μονάδες, με μέσο όρο 87.88 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 85.65 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 92 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 90.13 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Margveti

    11.10.26
    Superleague
    Margveti
    Margveti
    Tbilisi State University
    Tbilisi State University
    79
    86
    22
    10
    28
    26
    16
    25
    13
    25
    Η
    03.10.26
    Superleague
    BC Iverion
    BC Iverion
    Margveti
    Margveti
    84
    91
    25
    24
    15
    29
    26
    19
    18
    19
    Ν
    03.05.26
    Superleague
    Margveti
    Margveti
    Orbi
    Orbi
    72
    79
    25
    25
    21
    23
    16
    16
    10
    15
    Η
    30.04.26
    Superleague
    Orbi
    Orbi
    Margveti
    Margveti
    91
    76
    23
    21
    27
    23
    28
    15
    13
    17
    Η
    28.04.26
    Superleague
    Orbi
    Orbi
    Margveti
    Margveti
    70
    78
    8
    20
    14
    21
    24
    10
    24
    27
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    BC Vsa Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, BC Vsa έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 15 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 7 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, BC Vsa μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 56.25%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 43.75% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 161.69 μονάδες, με μέσο όρο 80.5 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.19 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 80.14 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 82.14 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: BC Vsa

    09.10.26
    Superleague
    Energy Invest Rustavi 1991
    Energy Invest Rustavi 1991
    BC Vsa
    BC Vsa
    97
    94
    21
    24
    24
    14
    27
    25
    16
    25
    9
    6
    Η
    29.04.26
    Superleague
    BC Vsa
    BC Vsa
    Kutaisi
    Kutaisi
    78
    92
    16
    34
    23
    19
    27
    22
    12
    17
    Η
    26.04.26
    Superleague
    Kutaisi
    Kutaisi
    BC Vsa
    BC Vsa
    88
    80
    25
    25
    22
    9
    18
    22
    23
    24
    Η
    24.04.26
    Superleague
    Kutaisi
    Kutaisi
    BC Vsa
    BC Vsa
    96
    79
    22
    26
    24
    21
    35
    14
    15
    18
    Η
    18.04.26
    Superleague
    Tbilisi State University
    Tbilisi State University
    BC Vsa
    BC Vsa
    81
    94
    26
    26
    19
    16
    21
    33
    15
    19
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 3;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 1; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 41.67;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 20.67, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 21.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Margveti (εντός) vs BC Vsa (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 8 vs 7;
    • αριθμός νικών: 6 (75%) vs 3 (42.86%);
    • αριθμός ηττών: 2 (25%) vs 3 (42.86%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 1 (14.29%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 23.63 vs 19;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 21.5 vs 19.43.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 9 vs 3;
    • αριθμός ηττών: 1 vs 4;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 2;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 44.2 (σκοράρισαν - 25.2, δέχτηκαν - 19) vs 38.9 (σκοράρισαν - 19.4, δέχτηκαν - 19.5).
    Τάσεις
    • Υπήρξαν το σύνολο του πρώτου δεκαλέπτου είναι μικρότερο από 42.5 πόντους σε 12 της τελευταίας 13 BC Vsa μακριά παιχνίδια (Superleague).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, συνολικοί πόντοι κάτω 42,5 (aποδόσεις: 1.9)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 3;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 0, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 3.

    Στατιστικά: Margveti vs BC Vsa

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 15;
    • αριθμός νικών: 11 (64.71%) vs 9 (56.25%);
    • αριθμός ηττών: 6 (35.29%) vs 7 (43.75%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 3.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 7 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 5;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 2;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 0.
    Τάσεις
    • BC Vsa κερδίζει με χάντικαπ +7.5 σε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια.
    • BC Vsa κερδίζει με χάντικαπ +7.5 σε 7 της τελευταίας 8 μακριά παιχνίδια (Superleague).
    👉Πρόβλεψη: BC Vsa Χάντικαπ (+7,5)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 81.67, για την ομάδα εκτός έδρας - 92.33;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 174.

    Στατιστικά: Margveti εναντίον BC Vsa

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 173.53 εναντίον 161.69;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 87.88 εναντίον 80.5;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 85.65 εναντίον 81.19;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 44.24 εναντίον 38.63;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 43.06 εναντίον 36.88;
    • Margveti: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 92;
    • BC Vsa: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 80.14;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 93.6 (εντός έδρας - 93.25) εναντίον 83.9 (εκτός έδρας - 84.25).

    Τάσεις
    • Margveti Σκοράρει πάνω από 87.5 πόντοι σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια.
    • Margveti Σκοράρει πάνω από 87.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Superleague).
    👉Πρόβλεψη: Margveti Άντερ πόντοι πάνω από (87,5) (aποδόσεις: 1.89)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 168.5 πόντοι σε 11 της τελευταίας 12 Margveti σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 168.5 πόντοι σε 9 της τελευταίας 10 Margveti σπίτι παιχνίδια (Superleague).

    Άντερ πόντοι πάνω από (168,5)
    συντελεστής-118
    Δημοσιεύθηκε: 14/04/2026, 6:36 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Margveti - BC Vsa

    BC Vsa χάνει το τρίτο δεκάλεπτο:
    bc-vsaσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Superleague).
    bc-vsaσε τελευταία 7 μακριά παιχνίδια.
    3ο δεκάλεπτο Margveti Νίκη
    -
    Margveti κερδίζει το πρώτο δεκάλεπτο:
    mbgσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Superleague).
    mbgσε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (Superleague).
    1ο δεκάλεπτο Margveti Νίκη
    -164
    BC Vsa χάνει το δεύτερο ημίχρονο:
    bc-vsaσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια.
    bc-vsaσε τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (Superleague).
    2ο ημίχρονο Margveti Νίκη
    -
    Margveti σημειώνει περισσότερους από 39.5 πόντους στο πρώτο ημίχρονο:
    mbgσε 15 της τελευταίας 17 παιχνίδια.
    1ο ημίχρονο, Margveti συνολικοί πόντοι πόντοι πάνω (39,5)
    -294
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Margveti - BC Vsa Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΒΦόρμα
    3.
    BC Kutaisi
    BC Kutaisi
    2014634
    4.
    BC Margveti
    BC Margveti
    2013733
    5.
    BC Orbi
    BC Orbi
    2011931
    6.
    BC Vsa
    BC Vsa
    20101030
    7.
    BC Iverion
    BC Iverion
    2091129