Cacak vs Vojvodina Πρόβλεψη 19 Απρίλιος 2025
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Cacak 94 και Vojvodina, η οποία θα διεξαχθεί στις 19 Απρίλιος στις 4:00 PM στο τουρνουά "A1 Basketball league". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Cacak 94 και Vojvodina:
- έπαιξαν 5 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 1 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 4 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 76 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 83.6;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 159.6;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 05 Ιανουάριος 2025 στον χώρο της ομάδας Vojvodina και έληξε με σκορ 74:81.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Cacak - Vojvodina

Cacak 94 Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Cacak 94 έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 12 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 4 νίκες, 8 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Cacak 94 μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 34.48%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 65.52% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 161.62 μονάδες, με μέσο όρο 80.38 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 81.24 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 78.43 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 77.36 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Cacak 94

Vojvodina Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Vojvodina έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 12 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 10 νίκες, 2 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Vojvodina μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 70%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 30% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 159.33 μονάδες, με μέσο όρο 84.37 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 74.97 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 82.13 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 76.07 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Vojvodina
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 5;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 2; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 0;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 36.8;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 15, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 21.8.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Cacak 94 (εντός) vs Vojvodina (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 14 vs 15;
- αριθμός νικών: 7 (50%) vs 12 (80%);
- αριθμός ηττών: 5 (35.71%) vs 3 (20%);
- αριθμός ισοπαλιών: 2 (14.29%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 20.64 vs 20.87;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 18.07 vs 18.53.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 5 vs 5;
- αριθμός ηττών: 4 vs 5;
- αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 38.9 (σκοράρισαν - 20.2, δέχτηκαν - 18.7) vs 40.8 (σκοράρισαν - 20.4, δέχτηκαν - 20.4).
- Cacak 94 σημειώνει περισσότερους από 17.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (A1 Basketball league).
Πρόβλεψη για το σύνολο
H2H:
- αριθμός αντιπαραθέσεων - 5;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 1, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 4.
Στατιστικά: Cacak 94 vs Vojvodina
- αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 12 vs 12;
- αριθμός νικών: 10 (34.48%) vs 21 (70%);
- αριθμός ηττών: 19 (65.52%) vs 9 (30%);
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 5;
- αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 10.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- αριθμός νικών: 3 vs 4;
- αριθμός ηττών: 7 vs 6;
- αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 1;
- αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 0.
- Cacak 94 κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (A1 Basketball league).
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 76, για την ομάδα εκτός έδρας - 83.6;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 159.6.
Στατιστικά: Cacak 94 εναντίον Vojvodina
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 161.62 εναντίον 159.33;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 80.38 εναντίον 84.37;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 81.24 εναντίον 74.97;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 42.07 εναντίον 44.23;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 38.31 εναντίον 40.13;
- Cacak 94: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 78.43;
- Vojvodina: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 82.13;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 82.1 (εντός έδρας - 77.75) εναντίον 84.9 (εκτός έδρας - 76.25).
- Cacak 94 Σκοράρει λιγότερο από 76.5 πόντοι σε τελευταία 5 παιχνίδια (A1 Basketball league).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Cacak 94 κερδίζει με χάντικαπ +6.5 σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια (A1 Basketball league).